Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Fotolia ?
Автор: irone95   
Дата:   01-12-12 23:07

Здравейте, имам въпрос относно потвърждаването на самоличността във Fotolia, искат да им пратя копие от лична карта или шофьорска книжка за да мога да си продавам снимките ми , пък все още съм на 17 дали ще мога да ги продавам и дали сайта им е надежден за да си пратя личната карта, и ако някой го е правил нека напиша как протича процеса.

Благодаря предварително !

Поздрави Веселин :)

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: BOZO   
Дата:   01-12-12 23:25

Сканираш лична карта и я качваш през сайта, до колкото помня имаше ъплоуд приложение... няма да вземат бойлер на изплащане с твоите данни, споко.
За да трасферираш към кредитната/дебитната карта трябва да натрупаш поне 50 долара. С възрастта не знам как седи положението, а и честно казано в момента ме мързи да чета наместо теб...

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: atrifonov   
Дата:   01-12-12 23:28

Фотолия е един от най- стабилните сток сайтове, така че пращай смело

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: sakuraki   
Дата:   02-12-12 00:11

Ха, сутринта мислих да пускам тема, защото скоро го въведоха това, преди нямаше, а днеска влизам и хоп. Та снимах я с фотоапарата на бял лист и я изпратих, не би трябвало да има проблеми. Иначе да, фотолия е доста добър сайт и стабилен, може би е в челната тройка.

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: irone95   
Дата:   02-12-12 00:11

кофти, трябва да имам 18, ще изчакам още месец и малко, пък до тогава ще събирам снимки :)

Благодаря на BOZO,atrifonov и sakuraki за бързия отговор.

Темата може да бъде затворена/изтрита.



Публикацията е редактирана (02-12-12 00:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: MauMyHa   
Дата:   02-12-12 10:31

Едно момче е едва на 14 годинки а вече има акаунт във фотолията, е естествено му обясних как става и го направи снима си личната карта(да вече и 14 годишни имат лична карта) и я качи и вече има някоко продажби

[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: irone95   
Дата:   02-12-12 11:03

В сайта им пишеше, че трябва да имаш 18, но ще пробвам може да стане.

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: MauMyHa   
Дата:   02-12-12 14:33

в сайта им пеше че можеш да теглиш пари когато си налвършил 18

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: sakuraki   
Дата:   02-12-12 15:53

Taka e, чак когато си на 18 можеш да теглиш. MauMyHa, че то от доста време на 14 години можеш да си извадиш лична карта . Kофти, че приемат много определен вид снимки, което не ми харесва много. Случвало ми се е да изпратя снимка, да не я приемат и после като я пратя наново, без да съм правил нищо, да я приемат. Да питам някой дали знае, дали може да се изтеглят собствените си снимки, за да ги промениш?

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: burningice   
Дата:   02-12-12 17:13

И с паспорт одобряват.

Отговори на това съобщение
 Re: Fotolia ?
Автор: MauMyHa   
Дата:   03-12-12 10:40

аз така съм си снимал личната карта че последните цифри от ЕГН-то липсват[smilie25]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »