Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Някой има ли опит с дълъг и светъл обектив за Сони?
Автор: anaconda73   
Дата:   04-07-12 11:32

Има ли някой от вас опит с добър телеобектив за Сони? Нещо от сорта на 300/2,8 или 400/2.8 ( ако има такова животно).

Имам 70-200, но на скоро имах голяма дилема. Отвори ми се възможност да снимам на тенис турнира в Хале, но не знаех колко близо до играчите ще бъда. Минах през Сони центъра и там ми предложиха 70-400/4-5.6, който наех за това пътуване. Но за съжаление нямах никакъв късмет с времето – облачно и валеше, покривът на стадиона беше затворен и вътре стана бой на негри в тъмна нощ. И така се оказа, че този обектив беше неизползваем. Истината е, че всички около мен бяха с комбинация две тела Д4 с 70-200 и 300мм или 400мм, всичките светлосилни разбира се.

Все по-сериозно се замислям дали да не удължа милиметрите с нещо подобно, но какво да бъде. Едва ли има много Сони фенове, които са се спрели на подобни обективи, но ако има такива, нека споделят снимки и опит.

 Отговори на това съобщение 

 Теми Автор  Дата
 Някой има ли опит с дълъг и светъл обектив за Сони?  
anaconda73 04-07-12 11:32 
 Re: Някой има ли опит с дълъг и светъл обектив за Сони?  
sirkhann 04-07-12 11:37 
 Re: Някой има ли опит с дълъг и светъл обектив за Сони?  
Seifi 04-07-12 13:49 
 Re: Някой има ли опит с дълъг и светъл обектив за Сони?  
hotsnail 04-07-12 13:54 
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »