Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Откраднат 450D в Пловдив
Автор: Galina_   
Дата:   03-07-12 23:09

Никога не съм вярвала, че и мен ще ме сполети това нещастие, но... вече е факт[smilie22] .
Днес, докато съпругът ми е бил на защита, са разбили колата и са отмъкнали фотоапарат Canon 450D със сериен номер: 0430148301 със закачен за него 50/1.8II със сериен номер: 20139152. Знам, че техниката е стара и вероятно на много от вас ще се стори излишно да съобщавам, където и да било, но това ми е 1-я DSLR и ме свързват емоционални спомени с него.
Обадихме се в полицията, и 2-та със съпруга ми сме бивши колеги, но момчетата не давали надежди :(.
Точно започнах да събирам за 7D, когато разбрах, че съм бременна и приоритетите ми се смениха, сега правим и голям ремонт вкъщи, та съвсем не е по силите ни да се оборудвам с друго тяло. Мн, мн ми е криво, цял ден не мога да си намеря място. Пускам нова тема с надежда, пък, дано да се намери.
Техниката е открадната от служебния паркинг на ПУ - Нова сграда.

Освен тук, бихте ли ме насочили къде другаде да пиша?

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: ludiakolio   
Дата:   03-07-12 23:13

Никога в колата...дано се намери.Служебния паркинг на ПУто е редовно посещаван от "братята".

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: pefoto01   
Дата:   03-07-12 23:18

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: Seifi   
Дата:   04-07-12 00:06

Можете да проверите и страниците за обяви или пловдивските вестници.

Като се прибирам трябва маи да застраховам Апарата и обективите които взимам за България.


Стискам палци да се намери !

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: Galina_   
Дата:   04-07-12 08:01

Благодаря ви.
Никога не сме го оставяли така, но явно съпругът ми се е вълнувал за защитата и е изключил и това се е оказало достатъчно.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: gowcoizer   
Дата:   04-07-12 11:30

наистина обходете заложните къщи

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: didon76   
Дата:   04-07-12 15:53

Виж провери и в Продавалник-а след време и на Руския пазар..а пък аз съм готов да услужа с някой кадър щом си от Пловдив само че сам с никон-не че има значение де.Дано да се намери от някъде и аз ще се оглеждам...

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: Galina_   
Дата:   04-07-12 19:20

didon76, благодаря за предложението, оценявам го.
Тъпото е, че бях започнала личен проект - всяка седмица от бременността ми се снимах, за спомен. Сега пропадна. Ей, начи, не мога да го преживея[smilie11] . То добре поне, че не беше с 24-70/2.8 на Сигма (новият, не макрото), че тогава едва ли щях да съм жива.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: asahi   
Дата:   04-07-12 22:00

Обадихте ли се в полицията?

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: pefoto01   
Дата:   04-07-12 22:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: stoychev   
Дата:   04-07-12 23:39

За Славчо ли става въпрос? Олеле.... [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Откраднат 450D в Пловдив
Автор: desmes   
Дата:   05-07-12 11:04

Много неприятно ... скъп урок
Единственото, с което може да успокоите е, че следващата , по-скъпа техника , вече ще е пазена по-зорко .
Успех и късмет в намирането !

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »