Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Препоръчайте раница
Автор: ivanatora   
Дата:   03-07-12 09:01

Здравейте,

Препоръчайте някаква раница. Понякога като ходя по къра се налага да нося вода и дребен багаж и ми се иска всичко това заедно техниката да е на едно място. Не ми се мъкнат 2 и повече отделни чанти - една за техниката и една за багажа. Техниката е едно тяло и 2 средно големи обектива. Гледам раници вместо чанти, защото задължително трябва да се носи на гърба, а не на рамо, в ръка или по подобен начин. Също важно изискване е апарата с монтирания обектив да може да се вади бързо. Дали е възможно без сваляне на цялата раница от гърба?

Иска ми се и тази раница да мога да я ползвам чисто багажно - когато не нося техниката. Т.е. хубаво е да не е с някакви твърдо зашити отделения. Има разни с преместваеми преградки и те изглеждат добре.

Останалите критерии като примерно да е удобна и здрава, мисля че са ясни :)

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте раница
Автор: sirkhann   
Дата:   03-07-12 09:19

LowePro FastPack 250/350 [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте раница
Автор: Seifi   
Дата:   03-07-12 09:34

LowePro FastPack 350 [smilie3] Имам много дълъг стар обектив минолта и си влиза заедно с тялото и може да се вади сравнително Бързо!

Lowepro Fastpack 350 SLR-Kamerarucksack

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте раница
Автор: autosvet   
Дата:   03-07-12 09:34

Фастпак 250! Иначе аз по чукара нося малка чанта и чантата в раницата при пренос.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте раница
Автор: 8art   
Дата:   03-07-12 09:47

Зависи от количеството на техниката - може и нещо от тези ...

Photo Sport

Flipside Sport

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте раница
Автор: kosio2002   
Дата:   03-07-12 09:57

Още един глас за "Фастпак 250".
Имам я от 2 години и половина. Нося я всеки ден, постоянно е с мен. Има горно отделение за багаж, а долното за фототехника е с прегради на велкро, може да се местят според нуждите или направо да се махнат за да събира и там багаж при нужда. Има отделение (към гърба, по цялата височина на раницата) в което се побира 15.6" лаптоп, но аз ползвам половината от него за други неща и един 10" нетбук.
Раницата е много здрава, здрави и сигурни ципове. Идеална е и за пътуване в самолет, като ръчен багаж.
Моята тежи от 6 до 8 кг, в зависимост какво съм сложил в нея. Нормално нося (всеки ден): тяло d300 с грип, 3 обектива, светкавица, дребни инструменти за фина механика, класьор за ЦД и ДВД, USB DVD-RW и други дреболии (кабели, зарядни, мишка, батерии, четец на карти, документи...) като горното отделение за багаж е почти напълно свободно. В страничния мрежен джоб нося 0.5 л бутилка вода, но събира и 1.5 л бутилка. Така, че... събира доста.
Фотоапарата се вади много бързо и удобно.
Презрамките са здрави и удобни, има и колан, който аз не ползвам.
Успех!


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте раница
Автор: vandobrev   
Дата:   03-07-12 10:01

Аз бих препоръчал това:
http://www.photopavilion.com/?page=catalog&catalog=23&product=7419&show=additional

Имам я много е удобна и функционална.Събирам вътре тяло със закачен на него телеобектив(70-200) със сенника,и има още доста място и прегради.Това което на мен най-много ми допада в тази раница е допълнителното място за багаж което има-за яке,дрехи,лаптоп.

Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте раница
Автор: novi4ok   
Дата:   03-07-12 12:51

Fastpack 350 - Малко по-скъпа и малко по-голяма от 250, но това е плюс - и аз исках да нося малко неща, после все не ми достигаше място.


Отговори на това съобщение
 Re: Препоръчайте раница
Автор: Tenebrus   
Дата:   03-07-12 13:00

Леле Иване тук ли те намирам. Епик :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »