Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Интересни места за снимане в София
Автор: hotsnail   
Дата:   28-11-11 21:47

Крада от идеята на съседната тема за съборетините.

Споделете интересни места за снимки, може, да не са само порутени сгради. В софия със сигурност иа и интересни местенца. Ама преобладава сивота, грозота и безобразие. Та споеделете къде се крие естетиката и красота може би.

Имаше наскоро конкурс и там хубави снимки излязоха.

Мен ми е интересно примерно къде може човек да снима портрет интересен - красиво кафене или библотека нещо подобно (за разлика от другата тема аз търся такива без биячи). Накратко ако имате хубав модле и искате да поснимате малко със дрбни мигалки, къде бихте отишли?

Петър Тодорински (познат като Пешо) води един курс в трамвайно депо. Филмирано е а тук има и снимки на Пешо. Ето и географията

Имало е безброй теми за моловете ...май става там ама с уговорка да не ти е много голям, че притеснява посетителите сигурно.

Отговори на това съобщение
 Re: Интересни места за снимане в София
Автор: Knartist   
Дата:   28-11-11 21:51

hotsnail, онез сгради от конкурсчето, дето са на 2-ро и 3-то място мога да ти ги кажа, ако ги искаш за фон [smilie3] [shtrak] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Интересни места за снимане в София
Автор: hotsnail   
Дата:   28-11-11 21:54

ми казвай. С Гугъл мапа може би да си даваме връзки а?

Трамвайно Депо Клокотница

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »