Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Тази майка се нуждае от спешно преливане на кръв
Автор: asahi   
Дата:   03-10-11 23:24

Тази майка още се нуждае от помощ. Трети ден се борят за живота и.

19 ГОДИШНАТА ДЕЯНА ГЕОРГИЕВА ОТ КВАРТАЛ ЛЮЛИН СЕ НУЖДАЕ СПЕШНО ОТ КРЪВ. Лекарите се борят за живота й повече от 24 часа. Получили са се усложнения по време на раждането и сега положението й е много тежко! ТЯ Е С МНОГО РЯДКА КРЪВНА ГРУПА 0(-) . МОЛЯ, ВСЕКИ КОЙТО ИМА ЖЕЛАНИЕ ДА ПОМОГНЕ НЕКА ДАДЕ КРЪВ В КРЪВОПРЕЛИВНИЯ ЦЕНТЪР, НАМИРАЩ СЕ ЗАД ХОТЕЛ ПРИНЦЕС. КРЪВТА ТРЯБВА ДА БЪДЕ ИЗПРАТЕНА В АЛЕКСАНДРОВСКА БОЛНИЦА, ЗА ЧЕТВЪРТА НЕФРОЛОГИЯ!!! Телефон за връзка: 0888 434 616 МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!

Линк към бг-мама

Отговори на това съобщение
 Re: Тази майка се нуждае от помощ. 0-
Автор: turntablism   
Дата:   03-10-11 23:50

[smilie24] Дано има отзовали се, наистина е рядка кръвна група... Надявам се всичко да се оправи с майката!

Отговори на това съобщение
 Re: Тази майка се нуждае от спешно преливане на кръв
Автор: niagara   
Дата:   04-10-11 10:02

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Тази майка се нуждае от спешно преливане на кръв
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   04-10-11 11:20

Аз съм 0 отрицателна, но съм в Бургас... Дано има шанс момичето , едва ли от тук ще има смисъл да се даде кръв [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Тази майка се нуждае от спешно преливане на кръв
Автор: мара   
Дата:   04-10-11 12:15

дидка, мисля, че има някакъв начин да се прехвърли веднага кръвен продукт!

Отговори на това съобщение
 Re: Тази майка се нуждае от спешно преливане на кръв
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   04-10-11 12:33

Маре, изчетох цялата тема в бг-мама точно заради това, там изрично е упоменато, че трябва да е в София...

Отговори на това съобщение
 Re: Тази майка се нуждае от спешно преливане на кръв
Автор: мара   
Дата:   04-10-11 12:40

знам, бе. ама мисля, че имаше един случай, пак тука беше пуснат, ама после по радиото чух, че кръвни продукти са изпратени с мед. хеликоптер...някъде преди 2-3 години ще да е било...когато давах за последно, бах питала - казаха, че нямало реална пречка, ама имало май административни или организационни.

Отговори на това съобщение
 Re: Тази майка се нуждае от спешно преливане на кръв
Автор: Jeremiah   
Дата:   04-10-11 12:49

Подобна случка имаше преди време, пак в София, всячески опитах да дам кръв в Пловдив и тя някак да стигне до там, ама не стана. Баси идиотията! Все едно не е все едно от кой град точно ще се попълни пустата му кръвна банка! Точно една кола и една хладилна чанта за пикник трябва, за да сигне кръвта от тука до София за нула време [smilie9]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »