Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Полупрофесионален фотоапарат
Автор: Ferri23   
Дата:   30-09-11 22:54

Решила съм да си купя полупрофесионален фотоапарат около 900-1000лв. Абсолютно начинаеща съм и не знам почти нищо за фотоапарати- пиксели, оптично доближаване, фокусиране, сензори и т.н. Също така ако някой може да ми обясни какво друга ще трябва да се купува на фотоапарта – филтър? Карта? …. Фотоапарата ще го ползвам главно за да снимам себе си, приятелите и т.н. http://www.canon.bg/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/PowerShot/PowerShot_SX30_IS/ препоръчаха ми този фотоапарат
Какво мислите за него?
Други предположения зя подходящ фотоапарат?

Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: muncho_   
Дата:   30-09-11 22:59

Че не е полупрофесионален.Но затова което Ви трябва ми струва идеален.Ще Ви трябва чанта,карта памет, евентуално втора батерия в зависимост от ползването на апарата.Всичко останало което ще е необходимо ще го осъзнаете с времето.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: GOSPODIN   
Дата:   30-09-11 23:04

Няма да се обиждаш на това, което ще ти кажа, но по класификацията полупрофесионални се водят например Канон 5Д марк2, Никон Д700 и други, които нови струват само телата 3000-4000лв. и нагоре.
Изглежда под името полупрофесионален визираш по-скъпа домашна сапунерка. Ако е така избора ти е чудесен и ще имаш най-хубавите снимки за спомен от всичките ти приятели.[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: iasen2   
Дата:   30-09-11 23:13

Никон Д3100 или Канон 1100Д най доброто за тези пари за около 1000лв . поне изглеждат добре на външен вид .

Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: Lalinda   
Дата:   30-09-11 23:14

И аз се снимам с домашни цифросапунерки. Бива.

В полупрофесионалния обаче пъхам филм и снимам градски детайли, за да станат продаваеми.
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: prizovka   
Дата:   01-10-11 07:15

iasen2 [smilie24] Освен изгледа им и снимат много добре [smilie5]



Публикацията е редактирана (01-10-11 07:17)

Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: bordon   
Дата:   01-10-11 15:00

Като за начало това на което си се спряла е добре.

Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: clipse   
Дата:   01-10-11 15:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: bvsmp   
Дата:   01-10-11 16:05

Едно предлажение с малко зуум но светъл обектив - засега само суперлативи съм чувал от притежателите им :
http://magazin.photosynthesis.bg/offer/100103203006.html


и второ предложение с по-голяма матрица 1/1,7 , 7х зуум , чупещ дисплей с висока резолюция и отново хубава оптика - този е нов модел и се очертавада е нещо добро за класа си - поне според цената си:
http://magazin.photosynthesis.bg/offer/100103203007.html


това с DSLR е хубаво, но са много тежки особено за момиче. Аз от две месеца имам D3100, но вече се замислям за второ тяло - някой добър сапунер.

За другите марки не мога да кажа защото никога не съм ги ползвал.



Публикацията е редактирана (01-10-11 16:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: баби-играят-с-теб   
Дата:   01-10-11 21:04

Малкия фотоапарат не може да се сравнява дори с най-евтиния огледално-рефлексен апарат.

Отговори на това съобщение
 Re: Полупрофесионален фотоапарат
Автор: danvan16   
Дата:   01-10-11 21:58

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »