Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 помагайте
Автор: kumba   
Дата:   29-09-11 12:21

Здравейте! Имам фотоапарат Canon A720 IS. Беше ми верен няколко години. И като за апаратче "сапунерка" прави страхотни снимки. Но светкавицата му вече отказва. Та сега си търся нещо подобно. Да може да прави що годе добри снимки и вечер. Не знам дали IXUS-ите на Canon не са по добри от PowerShot. Или дали да не заложа този път на Sony. (Цената да бъде до 500 лв)
Ще съм много благодарна ако помогнете със съвет. Благодаря!

Отговори на това съобщение
 Re: помагайте
Автор: Вихро   
Дата:   29-09-11 12:50

Здрасти,

Аз много харесвам Canon.Според мен си струва пак да си вземеш такъв.Имам двама приятели които снимат със Сони и снимките са добри.Единя от тях казва,че цветовете не са много наситени. Сега конкретно.За Canon мога да ти препоръчам Canon Power Shot SX 130IS.Във Фото Синтезис струва 329лв.
Другото ,което си струва да погледнеш е Panasonic Lumix DMC-TZ18(на пазара има и TZ20 но парите са доста над 500 лв.)Във Синтезиса струва 499 лв.

kumba, Канона съм го разглеждал само в магазина.Но изглежда добре.Тази серия на Панасоник са я похвалили авторите на книжката "На фокус" и създателите на "Фото Форум".

Струва си да ги разгледаш и най-вече допълнително да питаш някой който снима с такива камери.Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: помагайте
Автор: kumba   
Дата:   01-10-11 12:58

Благодаря ти много за препоръките. До сега не съм разглеждала Panasonic Canon Power Shot или Canon Ixus прави по-хубави снимки....

Отговори на това съобщение
 Re: помагайте
Автор: asahi   
Дата:   01-10-11 13:01

В сапунерския клас Канон дава повече.

Отговори на това съобщение
 Re: помагайте
Автор: imitev   
Дата:   01-10-11 13:24


Няма особена разлика между сапунерите... Всичките снимат без проблем до А4

Отговори на това съобщение
 Re: помагайте
Автор: kumba   
Дата:   02-10-11 02:13

imitev ,не съм съгласна с тебе. Има огромна разлика м/у апаратите. Ако нямаше разлика, нямаше и да си купувам нов апарат. Както има разлика в професионалните,така има и при сапунерките....

Отговори на това съобщение
 Re: помагайте
Автор: j_mironski   
Дата:   02-10-11 07:52

asahi [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: помагайте
Автор: Marillion   
Дата:   02-10-11 08:26

Канон дават повече в сапунерския клас, защото в сапунерките слагат процесори каквито слагат и на най-добрите си DSLR-та.

Отговори на това съобщение
 Re: помагайте
Автор: kumba   
Дата:   02-10-11 12:06

След като казвате ,че Canon е леко по-добър- кой от тези модели е по-читав.
http://www.canon.bg/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/IXUS/IXUS_310_HS/

http://www.canon.bg/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/PowerShot/PowerShot_SX150_IS/

http://www.canon.bg/For_Home/Product_Finder/Cameras/Digital_Camera/PowerShot/PowerShot_SX230_HS/

Благодаря ви много!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »