Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 относно Тамрон 28-75 2.8
Автор: denisadsl   
Дата:   29-09-11 09:31

Здравейте,ще купувам някакъв зум на 5д-то та се чудех за това тамронче но няколко познати ми казаха да не рискувам,че се чупело бързо смисъл лентовият кабел и т.н. бързо се скапвало след тежки натоварвания по сватби и и нямало сервизи бг...
Иматели опит с това стъкло и да споделите наистина ли е толкова калпаво изработен този обектив?

Отговори на това съобщение
 Re: относно Тамрон 28-75 2.8
Автор: djfroggy   
Дата:   29-09-11 09:45

Имам доста опит с този обектив.Повече от идеален е.Но много щателно го провери на Канона за бек/фронт фокус.Защото аз съм със Сони и там имам корекция на фокуса и си пограх доста.Сервиз на Тамрон има вече.Между другото,обектива дава чудесни цветове и е рязък още от бленда 2,8!

Отговори на това съобщение
 Re: относно Тамрон 28-75 2.8
Автор: shadow...   
Дата:   29-09-11 09:49

govori s Chukov..toi go vze ot men...i e dovolen

Отговори на това съобщение
 Re: относно Тамрон 28-75 2.8
Автор: denisadsl   
Дата:   29-09-11 10:03

[smilie11]



Публикацията е редактирана (29-09-11 11:59)

Отговори на това съобщение
 Re: относно Тамрон 28-75 2.8
Автор: filadendron   
Дата:   29-09-11 14:27

Минуси: бавен, шумен, ниско качество на изработка, не подлежи на ремонт (безумно скъпи рез. части)
Плюсове: лек , задоволителна картинка, евтин, най-добрата алтернатива на canon 24-70 2,8

За сватби моето мнение виниги е било твърд светлосилен обектив вариото в кратата.
28-75 тамрона го ползвам само за да снимам гражданското за да не се навирам пред камерата с моята 35-ца
Инвестирай в 35mm 1.4 на 5D ще заспи, ще се родиш и ще забравиш какво е това варио ще се радваш цял живот че не си посегнал към тоягата наречена canon 24-70 и всякакви комерсиални вариота.

Отговори на това съобщение
 Re: относно Тамрон 28-75 2.8
Автор: siluet   
Дата:   29-09-11 17:10

Имам го от 3 години, първо го ползвах с 400Д и беше добра комбинация с 10мп сензор, никакви проблеми с фокуса, смених тялото с 60Д пак никакви проблеми с фокуса ама ми се струва че 18 мп сензор му трябва нещо по-остро. В същото време ми трябва и нещо по-широко за кропката и със стабилизация, та мисля да го продавам, ако се интересуваш пиши ми. Ето една картинка с 60Д.


https://photo-forum.net/static/site_pics/181/l_1302917720_IMG_2351.jpg




Публикацията е редактирана (29-09-11 17:11)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »