Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна
 Искаме критика!
Автор: MargeryK   
Дата:   13-09-11 20:55

Понеже създадох една такава темичка (https://photo-forum.net/forum/read.php?f=1&i=1369722&t=1369722&phorum_uriauth=
), в която обсъждахме критиката, забелязах как много изразиха мнение, че не критикуват заради лошата реакция, а някои се оплакваха от липсата на критика по снимките си. Затова създавам и тази тема, като целта й е да събере хора, които желаят да чуят откровено мнение по творбите си.

Ето как смятам да процедирам:
В този първи пост ще се събират имената на желаещите, като ще слагам линк към профила на всеки.

Заповядайте и се включете, ако:
- сте отворени за чуждото мнение и имате нужната толерантност, за да се вслушвате от време на време
- понасяте на критика и не изпадате в нервни кризи, че на някой нещо не му е харесало [smilie8]
- искате да разберете мнението на хората не просто към определена снимка, а за всяко нещо в профила ви (идеята е, че така критикуващите биха могли да са от по-голяма полза - всеки ще коментира на кадри, където усеща, че може да даде съвет)

Като цяло ще е хубаво да има взаимно уважение от двете страни и мнение да се изразява в рамките на доброжелателния тон!

Смятам, че по този начин ще постигнем резултати, вие как мислите? [smile]

Скъпи критици, ние, които ценим полезните ви коментари, ще сме много благодарни за времето, което бихте могли да ни отделите! [beer]

И нека дам начало на този списък:
MargeryK - https://photo-forum.net/photographer/MargeryK


Ваш ред е! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: Lalinda   
Дата:   13-09-11 20:59

Lalinda - https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=16481



Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: wiseacre   
Дата:   13-09-11 21:07

[smilie18]

Въпреки, че си позволявам лееко да съм скептичен.

wiseacre - https://photo-forum.net/bg/index.php?APP_ACTION=PHOTOGRAPHER&uid=94994


Давам по бира [smilie5]

erotila, логично и правилно [smilie24]



Публикацията е редактирана (13-09-11 21:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: gbrain   
Дата:   13-09-11 21:07

Lali, нaй-добрa си в aбстрaкциитe .:)

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: violator   
Дата:   13-09-11 21:08

Хубаво искате, но какво предлагате? [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: erotila   
Дата:   13-09-11 21:09

НЕ изразяване то на мнение е:
- не интерес към снимката/автора
- не възможността да се изложиш със не вярно отношение към предното -

и в двата варианта се запазва мълчание

пп
във сайта всеки е свободен да дава и да очаква мнения след като се е регистрирал и след тако си е качил снимка в профила, ако някой е трябвало да дава или да поема тежестта да се показва вече го е направил... нали не очаквате джъмбо да ви даде съвет за канон [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: MargeryK   
Дата:   13-09-11 21:10

Уф, добре де, явно, че не може да се редактира първият пост, голяма съм шматка [smilie8]




СПИСЪК - Желаещи критика:

MargeryK
Lalinda
wiseacre
loveforever
lillia
Sieminehn
sir_sky
vanquished
eewf




СПИСЪК - Критици:

violator
sir_sky



Публикацията е редактирана (13-09-11 23:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: lillia   
Дата:   13-09-11 21:10

Кой каквото си има:)

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: violator   
Дата:   13-09-11 21:13

Сега да не стане темата хаотична предлагам следната организация.... Потребители да заявяват желанието за получаване или даване на критика. Когато се събере определен брой от желаещи, критиците паралелно ще предложат критиката си на тези които са я заявили. Така ще може да се прави сравнение и да се види кой прав, кой крив [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: lillia   
Дата:   13-09-11 21:20

Ми аз няколко пъти получавам добра критика. Става дума за технически въпроси. Не от типа харесва ми, не ми харесва:) Имам много да уча, това го знам, но става бавно.

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: MargeryK   
Дата:   13-09-11 21:21

Автор: violator
Дата: 13-09-11 21:13

Сега да не стане темата хаотична предлагам следната организация.... Потребители да заявяват желанието за получаване или даване на критика. Когато се събере определен брой от желаещи, критиците паралелно ще предложат критиката си на тези които са я заявили. Така ще може да се прави сравнение и да се види кой прав, кой крив


Ха, това ще бъде много забавно упражнение според мен, обаче пък дали ще успеем да си организираме такова? А и при паралелната критика май ще е по-добре, ако човек участва с по една своя работа...

erotila, това не са единствените причини за мълчанието и ги разисквахме надълго и широко в другата тема. Така тези, които имат какво да кажат, ще могат да си го кажат на някой, който се предполага, че ще им обърне внимание или поне ще приеме мнение без лоши чувства, след като се е вписал в тази тема.

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: тьма   
Дата:   13-09-11 21:23





Публикацията е редактирана (19-09-11 18:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: erotila   
Дата:   13-09-11 21:25

Автор: MargeryK
Дата: 13-09-11 21:21


мога да ти дам пример, бързъ:
Кога за последно влиза в раздел:ВИДОВЕ?


ако някой е искал да влезе ще влиза всеки ден ако някой сега я вижда значи не му е трябвала
същото е и с гласуването и с + и !

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: MargeryK   
Дата:   13-09-11 21:27

Чак задължаване не е, тъма, това при желание на критика.[smilie3]
Пък то и от твоята тема също ми дойде идеята, обаче една снимка ограничава, лично според мен.


Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: тьма   
Дата:   13-09-11 21:28





Публикацията е редактирана (19-09-11 18:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: Knartist   
Дата:   13-09-11 21:28

[smile] MargeryK, има нещо адски сладурско в теб, толкова сладурско, че направо ми се иска да те опозная [smilie3] [smilie7] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: erotila   
Дата:   13-09-11 21:32

Автор: Knartist
Дата: 13-09-11 21:28

[cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: violator   
Дата:   13-09-11 21:34

Кой ще заяви, желанието си да дава критика? Сладурските работи... после, като потръгне темата [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: swan_   
Дата:   13-09-11 21:41

Давам:)

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: borkond   
Дата:   13-09-11 21:42

Какво сега искате, да извадим критическата секира ли? За Лалинда е ясно - това си е диагноза!Изпъстрени със самотни размисли с прекалено много свободно време дни и нощи довели до огромно количество ненужни знания и от там лишено от почти всякакво живо присъствие но с множество криптографски елемнти фотография!Търсене на оригиналното в баналното,което накрая се превръща в преброяване на дивите зайци!Самота, довеждаща по пътя на съзерцанието до клаустрофобичен нарцисизъм! Отегчение!Няма нищо по-досадно от съзерцанието в същност.Оценка - всички са по-некомпетентни, щото не са имали толкова време за губене!

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: Knartist   
Дата:   13-09-11 21:42

[smilie5] Ни съ бъзикайте, аз сериозно го аресах Марчето... някак ми напомня за една част от самия мен, онази - позитивната, вярващата, младата, оптимистичната, наивната... in touch with my femine side etc... [smilie8] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: violator   
Дата:   13-09-11 21:46

Тъй като MargeryK е инициатор на темата смятам, че е уместно да пусне пост, в който да се вписват желаещите да дават критика... а такива вече има

[smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: loveforever   
Дата:   13-09-11 21:58

Айде още един желаещ да бъде разпънат на кръста в лицето на моя милост.

loveforever

Ще ми бъде интересно да чуя мнения както за отделни снимки, които са ви направили някакво впечатления, така и за всичко като цяло( ако на някой му се зяпа повече). Човек винаги може да научи нещо повече.

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: MargeryK   
Дата:   13-09-11 21:59

Значи, аз съм напълно сериозна! Да, borkond, искам да извадиш секирата и да сечеш, така че да направим един иситински филм на ужасите! Само да е под снимките на човека, че тук ще настане верно голям хаос... [smilie3]
Аз съм новичка във фотографията, напълно нормално е да съм ентусиазирана и се надявам винаги да си остана такава като става въпрос за визуални изкуства! Обаче пък знам, че без да има критика си е една адска скука. Затова се опитвам да ви стимулирам! [beer]

Knartist, да гледаш оптимистично на нещата не е наивно. Аз знам, че всичко може да тръгне по съвсем кофти начин, ама това изобщо не пречи да опитам, нали?

Тъй че не ми спамете по темата, ами се залавяйте за критиката! (ако имате желание и свободно време) [smilie6]

violator, откъм списъка на критиците да те слагам ли? И всеки друг, ако иска, да каже. Въпреки, че смисълът е най-вече да се виждат тези, които искат мнение за работите си, пък иначе всеки е свободен да си коментира. [smile]



Публикацията е редактирана (13-09-11 22:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Искаме критика!
Автор: lillia   
Дата:   13-09-11 22:03

Автор: MargeryK

Хубава тема, стимулираща. Ако може да ме пишеш и мен в графа искащи критика[cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »