Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с неоригинално зарядно за акумулаторна батерия
Автор: Inf   
Дата:   03-07-11 21:44

Привет.
От днес на камерата ми Canon Vixia hf 200 при стартиране излиза на дискплейа следното съобщение 'please change the battery pack' при положение че батерията е заредена на предишния ден ..
Някой запознат знае ли какъв е проблема? Камерата си работи но горе на мястото където показва колко батерия остава седи червена линия и ме притеснява кога просто ще откаже..
Дали не и е свършил живота на батерията?

И друго което искам да попитам.. последното излизане загубиХме зарядното на батерията и купиХме някакво универсално за 50 лева не е оригинално за много батерии на канон, възможно ли е за 2 зареждания то да е скапало батерията?

Отговори на това съобщение
 Re: Canon проблем..
Автор: S.Paskalev   
Дата:   03-07-11 21:47

Това ми изглежда, като моя проблем със скапано зарядно за акумулаторни батерии. Просто е скапано и не може да зареди батерията, както си трябва. Май ще трябва да се разделиш с някой лев за хубаво зарядно. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Canon проблем..
Автор: asahi   
Дата:   03-07-11 21:49

Мда, редно е да се смени заглавието на "Проблем с неоригинално зарядно за акумулаторна батерия".

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с неоригинално зарядно за акумулаторна батерия
Автор: gmir   
Дата:   03-07-11 22:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Canon проблем..
Автор: Inf   
Дата:   03-07-11 22:59

Ами не знам 1вия път като го заредиХме нямаше проблем и след това издържа батерията нормално време, но при 2рото зареждане се получи така..

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с неоригинално зарядно за акумулаторна батерия
Автор: asahi   
Дата:   03-07-11 23:04

От потребителят не се изисква да е професор по зарядни или батерии. Щом не ти върши работа - обратно към магазина.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с неоригинално зарядно за акумулаторна батерия
Автор: virtus   
Дата:   03-07-11 23:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »