Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: krasipenev   
Дата:   26-06-11 09:53

Става въпрос за тия мекерета в прослувутата Пайнер


Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: krasipenev   
Дата:   26-06-11 09:54

става въпрос за видео клипове

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: imitev   
Дата:   26-06-11 10:05


Софтуерът е с хардуерна реализация с различни плъгини - пудра, фон дьо тен [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: Alex-dan   
Дата:   26-06-11 10:48

Мейби Мейбълин, мейби PS грим [smilie18]



Публикацията е редактирана (26-06-11 10:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: ivenchev   
Дата:   26-06-11 11:02

Ами селеконът прай чудиса - от ребро с пъпка прай пудофки по 5-6 кИла, никви грамове ... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: tbby   
Дата:   26-06-11 11:24

Ретуш на видео, демек на всеки кадър, Потърси по нет-а има showreel на агенции и студия, които се занимават с такава дейност.

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: asahi   
Дата:   26-06-11 12:20

С пъпкотрепач.

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: shampoanta   
Дата:   26-06-11 16:02

[smilie7]



Публикацията е редактирана (26-06-11 16:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: e-mil   
Дата:   26-06-11 16:34

Човекът пита за видеоклипове. Малко трудно ще правиш селекции на всяко движение в различните сцени. [smilie5]

Основното е грим и много козметични процедури в свободното време. Има плъгини за омекотяване на картинката, но без грим не става.

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: s.lazarov   
Дата:   26-06-11 16:39

Има я в нета, не знам за видео обаче да работи. [shtrak]

Иначе във видео клиповете - всичко е въпрос на грим преди това, след заснемането вече не знам как ще стане работата... със сигурност има някакви техники, но съм невеж. [smilie5]
Тайната на успеха, според мен е в следната рецепта: 200гр. фон дьо тен, 300мл. перхидрол, четвърт кубик силикон, щипка гримове различни и силни прожектори, че да не си личи всичко това от далеч! [thankyou]

Шегувам се, някой опитен с видеото да каже! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: ikoveliko   
Дата:   26-06-11 16:43

гримове и светлина !


Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: n1x0n   
Дата:   26-06-11 23:16

http://www.digitalanarchy.com/beautyVID/mainFCP.html


Примерно...

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: vstanchev   
Дата:   26-06-11 23:17

Некой нема ли да каже ХафтерЕфектс (Adobe xAfter Effects по английски му)? Гледал съм, че там правят разни чудесии. [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: harvester_vn   
Дата:   26-06-11 23:22

Май не е само грим. Веднъж гледах предаването "Комиците" и гост в залата беше Устата, който явно има прекарана тежка шарка или нещо такова- лицето му е понадупчено и кожата му е сравнително груба. Та, когато го показваха на масата му, си изглеждаше нормално, с всички видими дефекти), а когато излезе на сцената да пее изглеждаше като мацките от галерия портрет тук (както е по клиповете си) [smilie5] Та, и на мен ми е интересно как го правят.

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: thomas   
Дата:   26-06-11 23:25

Лошото е, че ги правят не само без пъпки, но и без кожа - толкова блър пада, че загубват структура. И не, не е само въпрос на грим, има си и филтри за видеообработка, които правят точно това. И съм виждал толкова прекалили (не гледам чалга, точно по темата с размазването обаче някой ми беше показал един клип с научна цел), че направо ти се струва, че са нетленни тия певици! :-)

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: n1x0n   
Дата:   26-06-11 23:40

Популярният начин от миналото беше да се дублира слоя с видеото, да се блърне и после chroma-key по цвета на кожата, за да се приложи само върху телесните тонове.

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: e-mil   
Дата:   27-06-11 00:09

"Та, когато го показваха на масата му, си изглеждаше нормално... а когато излезе на сцената да пее изглеждаше като мацките..."

Това ли е?
Минал покрай мацките. То от толкова блуминг, не пъпки, ами очите му едва се виждат. [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: harvester_vn   
Дата:   27-06-11 00:14

Не съм съвсем сигурен, но май е това. На телевизора не изглеждаше така. Доста по-ясно беше, а лицето му като порцеланово- без нито една поричка.

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: pbg   
Дата:   27-06-11 15:58

Всички камери на Пайнер са с филтър "Ъгли фейс редюкшън". Ама го пазят в тайна.

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: The_Enjoy   
Дата:   27-06-11 16:47

Да кажа и аз едно професионално мнение. Професионалната козметика е няколко различни вида, освен пъпките може да скрие и веждите и какво ли не. Говоря за един прост професионален фон дьо тен, а има и такива които, като се нанесат изсъхват като втора кожа и после може директно да се "обелят"



Публикацията е редактирана (27-06-11 16:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: boncho_marinov   
Дата:   27-06-11 18:51

с това и подходящата ръка...

http://makeuppro-online.com/product_info.php?products_id=1836



Отговори на това съобщение
 Re: Може би ме малко тъп въпроса ама с какъв софтоер ги правят тия без грам пъпки
Автор: wiseacre   
Дата:   28-06-11 11:30

Не е само грим. Дори един безплатен видео-декодер предлага доста филтри.
Ето пример


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »