Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фотошоп книжка :)
Автор: etto   
Дата:   01-06-11 14:56

Здравейте.Искам да ви попитам да ми дадете малко мнение за това каква книга да си купя за Фотошоп относно цифрова фотография..много ми се иска да си взема някаква за ЦС5..,но такава уви все още не съществува..препоръчайте ми нещо което да не е написано като за ядрени физици или нещо от сорта :) Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: Фотошоп книжка :)
Автор: leo34   
Дата:   01-06-11 15:11

Купи си Цифрова фотография с Photoshop CS3/CS4 от Скот Келби. Нещата между версиите са почти еднакви, няма да видиш никаква разлика на практика.



Публикацията е редактирана (01-06-11 15:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Фотошоп книжка :)
Автор: mevita   
Дата:   01-06-11 15:25

за книгите на Скот Келби , струват си всяка стотинка [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотошоп книжка :)
Автор: atrifonov   
Дата:   01-06-11 15:34

още повече когато са безплатни[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотошоп книжка :)
Автор: ogi100   
Дата:   01-06-11 15:36

ако си ОК с английския ти препоръчвам видео уроци, има страхотни в замунда-та. Много хубаво са обяснени нещата а и като гледаш как се прави е по-лесно да го схванеш. Иначе и аз харесвам книгите на Келби [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Фотошоп книжка :)
Автор: bluebird81   
Дата:   01-06-11 17:46

Като за съвсем начинаещ "Adobe Photoshop CS4 официален учебен курс" на Софтпрес, има и диск с проекти към уроците от книгата, като напреднеш малко "Цифрова фотография с Photoshop CS4" на Скот Келби, от тук ще научиш тънкости които после много ще те улеснят, ако си ОК с английския има стотици книги в thepiratebay.org, а ако смяташ да обработваш групово много файлове направо се ориентирай към Lightroom, двете програми не могат да се заместят една друга, но се допълват идеално [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Фотошоп книжка :)
Автор: etto   
Дата:   01-06-11 22:46

имам основата във фотошоп-а..изучавал съм го докато се занимавах с програмиране и други щуротии преди 2,3 години :) Благодаря и си взех книжката на Скот :) Сега ми трябва само време и търпение :) Благодаря ви!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »