Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Избор на фотоапарат 90
Автор: chicken   
Дата:   21-04-11 08:45

Помагайте!!!! Писна ми да снимам. Пък и не знам какво. Ама искам снимки. Пък не знам какви. Помогнете да избера фотоапарат. Да е комплект със студентка по фотография в НБУ. И моделка. Няма значение от къде. Ще ги ползвам срещу стаж. Тоест те ще си карат стажа, аз ще им се радвам. И ще си имам снимки. Няма значение какви. Малко макро, малко по-голямо. Без пейзажи. Освен плажни. С мацки. Да е малък (компактен) за да не скрива лицето на студентката. И ако може с голям дисплей, за да показвам снимките на моделката.
Съжалявам за новата тема, ама прегледах всичките други 89 и никъде не ми допадна ни студентката, ни моделката. Фотоапаратите не съм ги поглеждал, щото сигурно си снимат. Щом ги продават.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: serjy   
Дата:   21-04-11 08:49

[smilie18]
предлагам, админите да направят тест от 100-тина въпроса и след като ги нацъкаш да ти изплюва: "купи дслр или сапунер, модел ХХХ". [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: chicken   
Дата:   21-04-11 08:54

Що бе, на мен и така ми е забавно. Ей сега в друга тема пуснах само препратка към по-стара тема. Бях добричък. Народа така и не разбра, че повече работа ще му свърши вече написано, отколкото тепърва някой да се накани да му обърне внимание. Пък и на хората, които разбират има писна да повтарят едно и също тема след тема

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: serjy   
Дата:   21-04-11 09:06

ма така си е, но работата с търсачката не е по-силите на всеки [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: the_drug   
Дата:   21-04-11 09:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: tonyboy79   
Дата:   21-04-11 09:16

chicken би ли пояснил с какъв бюджет разполагаш, че да можем да ти помогнем.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: chicken   
Дата:   21-04-11 09:16

Ниския клас на Никон (като най разпространен)и обективите "за него" със сигурност чупи рекорда.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: tonyboy79   
Дата:   21-04-11 09:20

Абе кой ти каза за тоя Никон, че може да снима. [smilie11] То ни детайл вади в ДжиПег ни мотор има пък е и голямо дърво. Друго си е Канон/Сони/Пентакс/Олимпус/Нокия и т.н.
И кажи за бюджета де.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: the_drug   
Дата:   21-04-11 09:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: tonyboy79   
Дата:   21-04-11 09:26

Еее стига сте спамили. [smilie9] Човека има конкретни въпроси.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: the_drug   
Дата:   21-04-11 09:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: s.lazarov   
Дата:   21-04-11 09:40

Колега, дай някакви характеристики - размер, тегло и тн? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: chicken   
Дата:   21-04-11 09:53

1. Кво е това "бюджет" и за какво се бори?
Има един бюджет, ама не съм лесен и не го показвам на всички
2. За моделката, за студентката или за тялото? Общото тегло са е 90 кила, в тон с темата. Ако може окло 150 санта на височина наредени в редичка...
Ама вижте сега, аз ако знаех какво искам нямаше да отварям тема. Пък и не ми ли личи, че днес ми я няма музата за простотии?

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: MauMyHa   
Дата:   21-04-11 10:03

chicken
то ако ставаше така(да ти се наредят... за избор[smilie8] ) Я слез на земята ако обичаш

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: tonyboy79   
Дата:   21-04-11 10:53

Абе ти новини не гледаш ли??? Бюджета е едно такова като пица ама не точно.
Като ти гледам снимките май нямаш нужда от фотоапарат. [smilie5] Тая работа не е за тебе.
Ако все пак си упорит може и нещо да ти се получи ама зависи на колко години си. Ако си над 40 може и да не доживееш.
Тааа търсиш фотоапарат и имаш моделка с някакво тяло. Направо си за модна фотография ама ще ти трябва светлина. Чувал съм, че тея студийните фенери са много скъпи и тежки. Аз си взех една светкавица Чунг Уонг. Много е яка. Тук и искат много пари а в Ибей я намерих за 13,99$ с доставката за БГ. Четох много ревюта за нея и я дават много по-яка от оригиналната, която пък струва майка си и баща си + бъбрек. Още не съм я пробвал като хората щото не съм си купил батерии. Чакам да ми отговорят на темата за батериите кои са най-яки. Иначе я пробвах де. Изкарах батериите от дистанционното на телевизора и климатика и снимах един кактус. Много яко стана. Ама много бързо свършиха батериите. Сега годя до телевизора да сменям каналите, ама не е мъка точно малко движение да има, а климатика не ми трябва. То сега е топло.
Казах ли, че светкавицата е много яка. Вземи си такава, ще останеш много доволен.
Ако нещо друго те интересува питай.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: chicken   
Дата:   21-04-11 11:30

tonyboy79, за светкавицата си се объркал. Моя модел ще е с естествен блясък в очите. А на студентката ще и викам "Слънчице" (щото "Райчо" малко по-така звучи). И тя ще си заслужава Прозвището.
По отношение на пицата, нея не си я давам. Имам записан телефона на една пицария и само казвам къде. Те си знаят. А после си я ям. Споделям само с жената. Аз изкуството с личния живот не мешам. Все пак съм кандидат професионалист.
А като ми гледаш снимките дали с фотоапарат са правени? Не. С мерак. И са заслужено оценени. Четири пъти излизах от представяне!!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: tonyboy79   
Дата:   21-04-11 12:01

Ами ти си знаеш ама пак ти казвам, че светкавичката е много яка. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: chicken   
Дата:   21-04-11 12:33

Не ми трябва яка. Няма да блъскам модело по главата с нея. Макар че ако е голяма мога да сядам, докато им се наслаждавам. на снимачния процес де.
Добре, да речем, че светкавица имаме. Кво правим с телата? Предложения?
Искам ги с висока чувствителност. За снимки на нощна лампа. И по висока резолюция. Ама нея после ще я измисля за какво ми е.

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: tonyboy79   
Дата:   21-04-11 13:14

Ся уточни се за кой тела стаа въпрос. Тея на момите, твоето тяло или тялото на хапаратя?
И кажи къв ти е бюджета, че тъй ми е много трудно. Тряа да ходя да питам жена ти а сигурно ще ми се разсърдиш. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: chicken   
Дата:   21-04-11 14:44

как за кое тяло? Говорим за фотогравска система. СИСТЕМА. Пък ти жена ми не я замесвай, че ако ме види кви ги дръстя тука ше ям папалягата. Ше ми скрие нокторезачката, гуменото пате и ше трябва да монтирам рафтове, закачалки и кво ли не поне два уикенда. И кога ше ми снима системата?

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: tonyboy79   
Дата:   21-04-11 15:24

Все си мисля, че една Скина би ти свършила перфектна работа. Хем малка, хем ФФ и няма нужда от обективи, хем и светкавица има. Малко е кофти откъм консумативи ама пък ще свикнеш да си цениш кадрите. Снимките на нощна лампа ще ги правиш без проблем а и резолюция ще имаш каквато ти хареса. [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Избор на фотоапарат 90
Автор: chicken   
Дата:   21-04-11 15:57

Олееее, Това ми напмня, че не си взех обектива за Екзактата от Наско, а мислех да похабя 2-3 филма почивните дни. Пфу, да си го...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »