Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Новини от Никон?
Автор: npelov   
Дата:   29-07-10 12:09

Мина доста време откакто излезе D90. Някой чувал ли е слухове за следващия модел. Единственото което намерих е че Никон предлагат на магазините да обявят D90 за разпродажба, защото следващия модел ще излезе скоро (края на септември?). Обаче нищо повече не се чува. Аз си взех прибързано D5000 преди повече от година и сега не върви да си взема D90 защото след няколко месеца цената му ще падне доста. Също така може новия модел да си заслужава и да има промоции близки до сегашната цена на D90. Понякога си трябва по-бързо фокусиране (от ръчното) на 50mm F/1.8D ... а и ми се ще нещо широко - четох че Tokina 11-16mm f/2.8 е доста добра, но е без мотор.

Отговори на това съобщение
 Re: Новини от Никон?
Автор: cicomanco   
Дата:   29-07-10 12:11

С какво ще те направи по-добър фотограф?
Или ти се струва все малко?

Отговори на това съобщение
 Re: Новини от Никон?
Автор: sirkhann   
Дата:   29-07-10 12:20

cicomanco - айде стига с вечния спор.

Мога да ти кажа поне един фотограф в този форум, за който съм сигурен, че някои подобрени неща ще му са в голям плюс.

Иначе- ти още с първия апарат ли снимаш? [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Новини от Никон?
Автор: didesignbg   
Дата:   29-07-10 12:22

Питай го, засили ли никона, или още го мъчи[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новини от Никон?
Автор: npelov   
Дата:   29-07-10 12:25

Кой говори за връзка фотоапарат-умения. В случая споменавам само някои пречки пред Д5000.
Въпроса не е в това колко по-добър фотограф ще стана, а в кефа от снимането. За мен е по-важно, колко добър програмист съм защото с това си изкарвам хляба. Апарата е само за кеф - просто хоби. Едно е да щтракаш на 18 мм с китовия, друго е да стигнеш до 11 мм (да не говорим за другите параметри). Ако не води до по-сполучливи снимки, поне води до по-голям кеф.
Дали има смисъл да си сменя фотоапарата - финансово не. Но има хора които си сменят колите доста по-често. Това не ги прави по-добри шофьори, но води до по-голям кеф ... думичката, която някои погрешно превеждат на английски като "fun"...
[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Новини от Никон?
Автор: cicomanco   
Дата:   29-07-10 13:09

Мъчи ме мамка му....[smilie23] ма като на излиза Е-5...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »