Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Роди ме с късмет, па ме хвърли...
Автор: thomas   
Дата:   28-07-10 11:28

Кажете ми после, че късметът не е на първо място сред нещата, които определят какво ще представлява живота ни...

И в случая нямам предвид живота на този, купил от гаражна разпродажба за 45 долара някакви стари стъклени негативи, които е оказали от ранното творчество на Ансел Адамс и са оценени на 200 милиона долара.

Повече си мисля за онзи, дето му ги е продал ;-)

Повече за случая в CNN

Отговори на това съобщение
 Re: Роди ме с късмет, па ме хвърли...
Автор: Amigo   
Дата:   28-07-10 11:30

туй трета тема по въпроса вече [smilie5] [smilie5] а за късметя си прав [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Роди ме с късмет, па ме хвърли...
Автор: dau   
Дата:   28-07-10 11:45

Този дето ги е продал, трябва вече да се е изял от яд целия поне няколко пъти [smilie10] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Роди ме с късмет, па ме хвърли...
Автор: swan_   
Дата:   28-07-10 11:52

Не е късмет! ти колко пъти си купувал снимки от вехтошари, антиквари и т.н.?
Тва е като да кажеш, че нямаш късмет с тотото, ама да не си пускал никога такова.

Отговори на това съобщение
 Re: Роди ме с късмет, па ме хвърли...
Автор: stzz   
Дата:   28-07-10 12:44

"И в случая нямам предвид живота на този, купил от гаражна разпродажба за 45 долара някакви стари стъклени негативи, които е оказали от ранното творчество на Ансел Адамс и са оценени на 200 милиона долара. "

Цената от 45$ си е ОК!
От къде да знае човека че безумно богатите, предпочитат да харчат безумно!
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Роди ме с късмет, па ме хвърли...
Автор: mitadoc   
Дата:   28-07-10 13:38

Няма случайни неща в живота.

Отговори на това съобщение
 Re: Роди ме с късмет, па ме хвърли...
Автор: ka7   
Дата:   28-07-10 13:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Роди ме с късмет, па ме хвърли...
Автор: MauMyHa   
Дата:   28-07-10 13:47

Ка7
Да не би от тебе да са ги купили [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Роди ме с късмет, па ме хвърли...
Автор: thomas   
Дата:   28-07-10 20:45

@Amigo, аз пък така и не ги намерих първите 2 теми (а винаги гледам поне първите 20-30, по които последно е коментирано), за сметка на това намерих четвъртата :-)

@swan_
Не знаем колко пъти човекът е "пускал фиш" преди това, нали? ;-) Наистина ако нито един път не си пуснал, нямаш право да се сърдиш. Но оттам нататък всичко е до късмет.

Да не говорим, че и "лотариите" в страната ти трябва да имат нужния награден фонд - у нас от колкото и гаражни разпродажби да изкупя стъклените негативи (ако изобщо има такива), няма как да уцеля Ансел Адамс.

Но и в Америка да си, и само по гаражни разпродажби да ходиш, нямаш никакви гаранции, че някога ще купиш нещо ценно, да не говорим за ТОЛКОВА ценно.

А този, дето ги е продал, честно, напълно си заслужава съдбата. Ако на мен ми се търкаляха тези негативи в гаража, най-малкото щях да заподозра на кого са - поне това, което показаха по CNN, е прекалено характерно! И все пак ми е жал за горкия човек...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »