Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фотография
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Начинаещ
Автор: cvetelin90   
Дата:   21-07-10 02:55

Здравейте искам да си взема такова чудо за първи път се впускам в това и нямам никаква идея какъв апарат ще ми е от полза нямам възможност за нещо кой знае какво на първо време искам нещо по обикновено имам само едно изискване модела който бих искал ако може да нее с обикновени батерии ами с li-on (не съм запознат не знам колко издържа самия апарат). Всяка информация ще ми е от полза благодаря. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: darksorrow   
Дата:   21-07-10 02:57

. <- it's freakin' useful sometimes.

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: MarinY   
Дата:   21-07-10 03:12

Цветелине, приятелски, тук не е мястото.
Нищо лошо във въпроса ти, просто е за Гугъл.
Тук, може и грешно, но трябва нещичко да знаеш за фотографията. Ако това нещичко е вида на батерията ...[smilie10]
Отиди в първия магазин, поискай най-евтината камера с литиево йонни батерии и почни да снимаш. След три месеца задай следващия въпрос. Сигурен съм, че ще бъде по-подходящ за един фото форум.
Успех. [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: MauMyHa   
Дата:   21-07-10 06:25

съдейки по окончанието на Ника ти си ``90 набор [smilie5] значи сега си на 20. Колко парички събра от абитиуренската[smilie11] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: OGIMAG   
Дата:   21-07-10 06:26

Цветелине, не ви ли учат в училище да пишете по-бавно?

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: adash   
Дата:   21-07-10 08:45

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: bobi   
Дата:   21-07-10 10:22

Защо искаш с Li-Ion батерия? Единственото и предимство е размера. (според мен)

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: nastradin2   
Дата:   21-07-10 10:58

Не го плашете момчето, бре[smilie5] Нека да каже какво хапаратче иска и какви снимки ще прави, първо[smile]
Цветелине, искаш мъничко,универсално апаратче, дето да си го носиш винаги в джоба и да си "щракаш". Така ли?[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: cvetelin90   
Дата:   21-07-10 13:47

По скоро искам нещо от рода на D-SLR фотоапарат OLYMPUS E-510 нещо такова. Що се отнася до батерията казах че не разбирам и нямам идея за колко снимки ще ми стигнат тези батерии просто поисках информация, видях че тук са се събрали професионалисти и искам да разбера най-важното



Публикацията е редактирана (21-07-10 13:49)

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: Cyclon   
Дата:   21-07-10 14:10

Искаш нещо евтино, не много голямо, и качествено. Спрял си се на добър апарат. погледни и Е-620, може и да ти е по-интересо с него. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: realnoncho   
Дата:   21-07-10 15:19

E510 си е старичък вече, виж Пентакс К-х.

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: the_cat   
Дата:   21-07-10 15:27

Мда, и аз съм за 620ката.

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: Ivo55   
Дата:   21-07-10 15:47

Още един глас за Пентакс К-х! И хубаво видео прави...

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: Apostol.Hristosov   
Дата:   21-07-10 16:20

Новобранец, почни от тук и няма да сбъркаш.Пък после ще мислиш за по големи цифри, като ти се изясни картинката![smilie3]

[smilie24]

[shtrak]



Публикацията е редактирана (21-07-10 16:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: 3DF   
Дата:   21-07-10 18:30

Ако не си хващал апарат то:

Литевата батерия е добро нещо издържа доста време и снимки, но има вероятност да издаде багажа точно тогава, когато ти трябва.

Има лек за тая болка.
Купуваш 2 ра батерия, ама тя не е евтина, а не се знае дали ще е оригинална и това си носи свойте минуси.

Ако вземеш апарат с обикновенни акумолатори АА батерии то първоначалната инвестиция е 24 лв за 4 батерии и зарядно САНИО Ако ти издадът багажа във всеки магазин има АА батерии. Слагаш и продължаваш да снимаш.

Иска ти се ДСЛР апарат ама такива под 350 лв няма. на втора ръка. А ако не ти хареса - гориш с 350 лв.

По добре купи едно апаратче примерно Пентакс Е80 или Е90 с обикновенни батерии за 120 - 130 лв - а има и по евтини. Като поснимаш малко ще разбереш какво искаш още и тогава мнавай на по голям.

Предимството на АА батериите е, че ако не снимаш дълго време и да се скапят нямаш проблем в магазина са евтини,
А с литевиете гориш с поне 50 кинта.

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: cvetelin90   
Дата:   22-07-10 02:18

Благодаря на тези които се отзоваха и ми помогнаха спрях се на FujiFilm Pix S1600. Ще поснимаме и ще видим [shtrak] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: MarinY   
Дата:   22-07-10 02:48

Чудесен избор за "първи срещи". Ще можеш да пробваш всичко. От макро, през пейзаж, портрет до неплашливи пилета. След три месеца, наистина ще си по ориентиран.
Успех!

П.П. Чети упътването! [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: ARGO   
Дата:   22-07-10 20:47

***НЕ НА БЕЗМИСЛЕНИТЕ ЗАГЛАВИЯ!*** [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: nastradin2   
Дата:   25-07-10 15:40

Успех Цветелине!!! И хубави снимки!!![smilie24] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: gerrard   
Дата:   28-07-10 11:58

Olympus E-620 ще е добър избор на този етап.Успех!

Отговори на това съобщение
 Re: Начинаещ
Автор: Petur_Mihov   
Дата:   30-07-10 22:12

Епааааа я съм начинаещ у фотографията и си напазарувах едно Никонче Д80 с китаченце към него и да ви кажа не ми е зле с него :) Само обективченце сега ще се пазарува. Мисълта ми е че не съм си взел най-евтиният ама пък ми е лесен за цъкане. Такаче като си взима някой апарат трябва да си прецени бюджета първо и дали иска да си вземе в моя случай Д40х и после нещо по стабилно или направо да си се учи на по горен клас.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »