++++ Прекрасен кадър! Според може да има още един кадър без небето с повече сянка от колоездача.
Хареса ми! Хареса ми сянката, която разполовява кадъра. Поиграх си малко за диагонал и предложих една възможна редакция.
По-добре в квадрат и не в центъра.
Хубаво,може би с по-затворена бленда за по-голяма дълбочина на резкоста.
Бих редуцирал горната част на кадъра!
Много затрогващ сюжет и добре показано. Оцених по достойнтво! Ще споделя неща свързани с техническото изпълнение. За съжаление няма информция по параметрите на изпълнение. Според мен дълбочината на фокуса е неподходящо избрана - фокусът е някъде на средният прозорец. В подобни сюжети всичко следва да е в "добрия фокус", все пак тр да видим добре "разрухата", не че държа на заглавията ( според мен добрата снимка не се нуждае от заглавие...). Усмивка. Заглавието ни убеждава, че тр да видим разруха. Много добре избрана сцена, но бих препоръчал да се подобри тоналността така щото да се види разрухата и в останалат част от сцената. Показаното е достатъчно, но да е видимо, а не така тъмно. И да повторя - хареса ми, има въздействие. Усмивка.
Обичам снимки на такива портали....Роженски манастир?Хубаво е да се засили рязкост и сатурация?
Подкрепям, но има нужда от въздух горе. :-)
Може би с по-затворена бленда за по-го;яма дълбочина на резкостта/Дълбочината на фокусното поле (Depth of Field, DoF) ...
Приятно! Аз бих отрязала отдясно 1-2 см и ще отпаднат сините петънца, да не отвличат вниманието.
Интересна находка, хареса ми. Затова си поиграх малко и предложих една възможна редакция. И още леко завъртане на 2-3 градуса, за да станат фугите успоредни на рамката.
Красиво! Ама, ах този счупен клон, на преден план.
Чудесна снимка! Има, обаче, една найлонова торбичка, (или на мен на такова ми прилича), която бих махнал.
Много свежо, макар и с известни пропуски в обработката на фона (по-конкретно под дясната ръка на момъка, между кръста му и пушката, както и под шала на момата)! ;)
За едната бройка да излезе от кадър :-)!
Як кадър! Единствено ми идва малко пресатурирано, особено за толкова високо слънце.
интересен ракурс,предава цялата динамика в замисъла на склуптората,обаче тия контейнери...отрежи ги!
Портретът е много добър, браво! (а рамки, текстури и други 'ретро' ефекти него развалят, но и не го правят нито грам по-добър )
Добре видясно,но долната част на кадъра е в повече.
Хубаво,бих намалил горната част от кадъра!
Do you see all degrees clearly? If not, calibrate your monitor.
Моделът е много хубав, но бих искал да видя повече въздух отгоре. Липсва ми също така и блясък в очите!