Полезни коментари

Полезни коментари за седмицата - избрани от Редактор
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
Полезни коментари
26.04.2026 г.

Много Харесвам. За мен, малко по близка, гледна точка е още по добър вариант :) Виж в редакция.

Снимка:
Пролетна картичка 2
26.04.2026 г.

Снимката е хубава, но този дюшек в ляво дърпа погледа и разсейва.Може би един кроп и отново тук.

Снимка:
От Дубровник
Коментар от:
25.04.2026 г.

Бих кропнал в горната част до самия трамвай. Иначе е окей. :)

Снимка:
Погледи…
24.04.2026 г.

Добро е, аз бих дал лек кроп на горната част до стената.

Снимка:
(няма заглавие)
22.04.2026 г.

А така! :) Чудесен колективен портрет! Ако беше възможно да отстъпиш крачка, за да влезе и Марко в кадъра на "задругарите", посланието би придобило и хумористичен привкус. Възможен е и кроп отгоре и от дясно до стената за акцентиране на кадъра. Успех, приятелю!

Снимка:
„Мъжка задруга“
Коментар от:
21.04.2026 г.

Харесвам. Според мен, обаче, гледната точка е твърде близка.

Снимка:
С дъх на пролет
20.04.2026 г.

мисля,че липсата на фокус в дълбочина ощетява кадъра!

Снимка:
2 by 2, hands in blue
Коментар от:
19.04.2026 г.

Злато! Но все пак предлагам редакция.

Снимка:
Червеногушка
17.04.2026 г.

В дясната част, може да се кропне до стената на сградата, за да не дърпа погледа и акцента да падне върху котките!

Снимка:
(няма заглавие)
17.04.2026 г.

Окей, но част от небето, може да се намали, а и да се пробва да се затъмни леко, защото е прекалено светло!

Снимка:
Пловдив-сниман от Небет тепе
16.04.2026 г.

Повечко небе му трябва на кадъра за по-добра композиция.

Снимка:
Vitosha '26
16.04.2026 г.

секси! но от дясно -до ръба на колоната!

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
16.04.2026 г.

Чудесна. Мисля, че ако в кадъра беше влезнал и лакътя и края на косата ще да е по-добре.

Снимка:
(няма заглавие)
14.04.2026 г.

прекрасна снимка,но над тъмната лента от горе ,пространството е излишно!

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
11.04.2026 г.

Чудесно! Бих затъмнил малко над нивото на водата. Виж в редакция :)

Снимка:
(няма заглавие)
11.04.2026 г.

Кадърът и така ми харесва, но ако не беше отрязана планината, щеше да е още по-добре!

Снимка:
Отвъд хоризонта
10.04.2026 г.

лично аз бих махнал (кроп) две трети от реката но това е лично мнение

Снимка:
Skyline
10.04.2026 г.

прекрасен кадър,но много излишно пространство от ляво!

Снимка:
Врата на времето
Коментар от:
06.04.2026 г.

мисля,че шаренията от дясно е в по-вече, не се връзва с общата тоналност и измества акцента!

Снимка:
На мен ли говориш?
Коментар от:
06.04.2026 г.

Харесва ми, но като че ли бих скъсил кадъра в дясната част, където е вратата.

Снимка:
(няма заглавие)
Calibration scale

Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.