Полезни коментари

Полезни коментари за седмицата - избрани от Редактор
15.06.2026 г.

Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)

Снимка:
Трите свята Земя, планина и небе
Полезни коментари
29.05.2023 г.

Бих оставил повечко пространство/ въздух над главата на модела! :)

Снимка:
Балове 2023 г.
29.05.2023 г.

Харесвам цветовете и рамката от клони - предлагам те да се понамалят отгоре (нещо като в редакцията... )

Снимка:
Детство
29.05.2023 г.

Хубав, драматичен автопортрет, според мен окрупнете плановете, струва ми се прекрасен в квадрат!

Снимка:
автопортрет
Коментар от:
29.05.2023 г.

Хубаво,може би стълба не толкова централизиран!?

Снимка:
Самота
28.05.2023 г.

С една идея по- лека обработка на лицето! :)

Снимка:
(няма заглавие)
28.05.2023 г.

Харесвам, но предпочитам, глухарчето да е малко, вляво от центъра на кадъра :)

Снимка:
(няма заглавие)
28.05.2023 г.

Злато от мен! Нежни цветове, хубав модел ...Бих се радвал ,ако се виждаше и прическата :)

Снимка:
Just Pink
27.05.2023 г.

Хубава композиция и интересен кадър, но без достатъчна обработка, или липсва на такава въобще. Предлагам Ви моето виждане и ако Ви харесва, можете да я пуснете снимката отново. Вие сте автор и си решавате.

Снимка:
р. Осъм
Коментар от:
27.05.2023 г.

Хубав кадър, хубави цветове но ако се виждаше още малко от горната страна на моста щеше да е още по хубав

Снимка:
Река Костина
26.05.2023 г.

Хубава...би могло да се коригира лекия наклон надясно!

Снимка:
Натюрморт по селски
25.05.2023 г.

...брей как ми се иска да видя този кадър без главите долу! Като шевица е! Браво за идеята, реализацията иска още малко усилие за да стане кадъра съвършен!

Снимка:
Хорото - магическия ритуал на българите!
Коментар от:
25.05.2023 г.

хубви цветове, решен кадър, в кадъра ми липсва височина...(субективно мнение)

Снимка:
Burano
Коментар от:
24.05.2023 г.

Харесва ми...бих оставил само вратата и синьото горе в дясно,най-лесно с кадриране.Това би опростило и избистрило идеята.

Снимка:
(няма заглавие)
23.05.2023 г.

Чудесен портрет, за мен без лампите, те ми отвличат малко погледа, има си страхотно буке!

Снимка:
(няма заглавие)
Коментар от:
23.05.2023 г.

Хубаво...Бих отрязал долната .и дясна част за подчертаване на идеята!

Снимка:
отлитат мечтите...
23.05.2023 г.

Красиво е, харесва ми! Само низа с червените топчета да не беше отрязан :)

Снимка:
(няма заглавие)
23.05.2023 г.

Чудесен кадър! И метафората в заглавието ми харесва! Опитвам се да си го представя без жената, с една мъничка идея по-светло лицето на "водача" и малко повече динамика в джинсите му...! Иначе акцентът върху "превозното средство" и товара е много добър! Браво!

Снимка:
Газ
23.05.2023 г.

Жалко, че корабчето е резнато! :)

Снимка:
NZ6II-09
23.05.2023 г.

Бих използвал по- премерена обработка на лицето! :)

Снимка:
(няма заглавие)
23.05.2023 г.

Мая хареса ли портрета си с отрязаните ръце?

Снимка:
Portrait of Maya
Calibration scale

Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.