Бих оставил повечко пространство/ въздух над главата на модела! :)
Харесвам цветовете и рамката от клони - предлагам те да се понамалят отгоре (нещо като в редакцията... )
Хубав, драматичен автопортрет, според мен окрупнете плановете, струва ми се прекрасен в квадрат!
Хубаво,може би стълба не толкова централизиран!?
С една идея по- лека обработка на лицето! :)
Харесвам, но предпочитам, глухарчето да е малко, вляво от центъра на кадъра :)
Злато от мен! Нежни цветове, хубав модел ...Бих се радвал ,ако се виждаше и прическата :)
Хубава композиция и интересен кадър, но без достатъчна обработка, или липсва на такава въобще. Предлагам Ви моето виждане и ако Ви харесва, можете да я пуснете снимката отново. Вие сте автор и си решавате.
Хубав кадър, хубави цветове но ако се виждаше още малко от горната страна на моста щеше да е още по хубав
Хубава...би могло да се коригира лекия наклон надясно!
...брей как ми се иска да видя този кадър без главите долу! Като шевица е! Браво за идеята, реализацията иска още малко усилие за да стане кадъра съвършен!
хубви цветове, решен кадър, в кадъра ми липсва височина...(субективно мнение)
Харесва ми...бих оставил само вратата и синьото горе в дясно,най-лесно с кадриране.Това би опростило и избистрило идеята.
Чудесен портрет, за мен без лампите, те ми отвличат малко погледа, има си страхотно буке!
Хубаво...Бих отрязал долната .и дясна част за подчертаване на идеята!
Красиво е, харесва ми! Само низа с червените топчета да не беше отрязан :)
Чудесен кадър! И метафората в заглавието ми харесва! Опитвам се да си го представя без жената, с една мъничка идея по-светло лицето на "водача" и малко повече динамика в джинсите му...! Иначе акцентът върху "превозното средство" и товара е много добър! Браво!
Жалко, че корабчето е резнато! :)
Бих използвал по- премерена обработка на лицето! :)
Мая хареса ли портрета си с отрязаните ръце?
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Красиво е. Но според мен небето е в повече - аз бих отрязала половината от него. :)