Да си купиш едно червено яке :)
2 е по-добре ... (хоризонт не ти трябва)!
Малко повечко пространство/ въздух над мелницата и по този начин няма да е отрязана част от нея! :)
Добре, в горната част бих намалил малко, защото е излишно да има толкова пространство/ въздух! :)
Хубав кадър! (Задължителен "ремонт" на изгорелия от слънцето участък...!) Поздрави!
Харесва ми! (Ако позволиш едно мнение - лек ретуш на поизгорелите места вляво от птичките...)
Без олука щеше да е по-добре, май?!
Красиво композирано! Опитахте ли без покривката!? Така е хармонично и тя е в нюанс на всичко останало и е добре. А без нея кадърът ще е по-контрастно четлив в долната част, т.е. нещо друго като цяло. Може би пак добре. Само разсъждавам..:)
Добро е! Моят вариант би бил да се изправи хоризонта и поне над лампата да има още малко пространство... Поздрав!
Харесва ми ,само дето цвета на фона е много близък до цвета на тялото...
Момента е страхотен,но е снимано с много високо ISO,трябвало E да се снима с ISO 100 !
Готино ... бих подравнил вертикалите в дясно.
Красиво на красив фон...Аз бих разположил стръка по диагонала от левия долен ъгъл надясно,но това е въпрос на избор на автора.
Хубав модел и портрет,но според мен е прекалено тъмен,опитал съм се да покажа. редакция.
Висококачествен портрет и майсторска обработка! Кадрирането, обаче, не е най-доброто... (имам пред вид отрязаните ръце)!
По-висока гледна точка би показала цялата красота на птиците на свтлия фон на езерото!
Без колата и в горния десен ъгъл бих премахнал съвсем малката част, която се вижда от покрива! :)
Хубаво нощно небе ... но най-долната монотонна част е излишна, според мен! ;)
Кадърът е хубав, но скалите в лявата част прекалено много отклоняват погледа и придават тежест там,а там няма нищо повече от цветен шум. Бих се замислил над друга композиция, въпреки това сребро от мен и поздрави !
Страхотен кадър! Само ме дразнят клонките в лявата част на кадъра, без тях ще е уау :)
Ако не виждате всички степени на скалата мониторът ви не е настроен добре.
Харесва ми! Какво боке само! Бих опитала квадрат, защото не ми се "връзва" централната композиция :)
Поради големия контраст небето е преекспонирано (стои като 'измито', ако използваме този термин от аналоговата фотография). В такива случаи е най добре да се прави HDR от няколко кадъра с различна експонация! Помага, разбира се, и използването на градиентен филтър. ;)