Снимка чисто за проби - на локация, на обектив, на това, дали ще издрапам по баира с моя паркетник. Дори не си играх много в Лайтрум, но определено мястото си е с потенциал, особено в тъмна нощ(Луната тъкмо залязваше, астрномическият здрач тъкмо настъпваше). Препоръка, ако ходите - пазете чисто. Nikon D810 + Samyang 14mm 2.8, Lightroom.
Снимка чисто за проби - на локация, на обектив, на това, дали ще издрапам по баира с моя паркетник. Дори не си играх много в Лайтрум, но определено мястото си е с потенциал, особено в тъмна нощ(Луната тъкмо залязваше, астрномическият здрач тъкмо настъпваше). Препоръка, ако ходите - пазете чисто. Nikon D810 + Samyang 14mm 2.8, Lightroom.