Представям Ви тази аматьорски направена и толкова зле обработена снимка (че се наложи чак да я направя черно-бяла), с надеждата да се хареса на някого. Усещането да си на красиво място под звездите нощем, надявайки се да направиш хубава снимка, и в същото време лекичко да те е страх да не те ухапе онова нещо, което шумоли в храстите, е страхотно!
Представям Ви тази аматьорски направена и толкова зле обработена снимка (че се наложи чак да я направя черно-бяла), с надеждата да се хареса на някого. Усещането да си на красиво място под звездите нощем, надявайки се да направиш хубава снимка, и в същото време лекичко да те е страх да не те ухапе онова нещо, което шумоли в храстите, е страхотно!