Тази снимка е резултат на щастлива случайност. Не е снимана на залез, напротив, малко след 2 часа следобед. Цветовете не са плод на обработка, те са резултат на факта, че долу в ляво в кадър е влезнал обектива на колегата до мен. По някога дефекта причинява доста приятен ефект
Тази снимка е резултат на щастлива случайност. Не е снимана на залез, напротив, малко след 2 часа следобед. Цветовете не са плод на обработка, те са резултат на факта, че долу в ляво в кадър е влезнал обектива на колегата до мен. По някога дефекта причинява доста приятен ефект