Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Фото базар - Видео техника
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: amido   
Дата:   19-04-12 16:34

Продавам Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD нова с всички аксесоари към него софтуер,зарядно,кабели,микрофон,батерия оргинална която издържа 5,5часа + още една батерия по голяма за 8часа + сд карта
от 16 гигабайта може да чете и записва до 64 гигабайта памет
сайт за разглеждане на камерата http://pro-tekno.ru/product/24780?from=yam
ето и едно видео сравнено с Sony MC2000E
http://vimeo.com/21529564
тука пък друго http://www.camcorders-only.com/compares/panasonic_hdc-mdh1_vs_sony_hxr-mc2000e
Цена:2500лв.
Тел:0885653966
Снимки на профила

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: amido   
Дата:   20-04-12 17:47

има и LED видеoлампа Т400 към камерата


Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: lagev   
Дата:   20-04-12 20:01

Има ли гаранция?

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: vaskokamera   
Дата:   21-04-12 12:59

koga si q kupil na magazina struva tolkova



Публикацията е редактирана (21-04-12 12:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: mom4il   
Дата:   21-04-12 17:06

Е,колегата дава и втора голяма батерия и карта памет и лампа с нея.[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: yanev   
Дата:   21-04-12 21:15

Може ли малко повече информация.
От къде е купувана?
Кога?
За какво е позвана?
Колко време е работила?
Къде се намира камерата (продавача)?
Причина за продажба?
Кога може да се види?
И така нататък и така нататък...

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: ork1   
Дата:   22-04-12 04:46

"Продавам Професионална видеокамера Panasonic .." а как разбра че е професионална?[smilie11] на упътването ли пише?[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: amido   
Дата:   22-04-12 12:29

Купувана е от globalmediapro преди 8месеца има и гаранция снимано е с нея
като помощна камера няколко сватби зщото имам и панасоник AG-HMC82EN и за това я давам понеже рядко имам такива поръчки с две камери иначе камерата се държи страхотно може за десетина минути да се прехвърли цяла сватба.аз съм от гр.Дулово Силистренско
За хората които се притесняват мога да споделя богат 15годишен опит с различни модели камери като се започне от аналоговите модели на панасоник М3000,М9000 после цифровите модели МД9000,МД10000, AG-DVC62,Canon xl1s при работата си с тия модели камери основния ми проблем беше че сменяхме на повечето видеоглавите,след туй на някои от моделите механиките,гумените ремъци и огромните количества касетки които сме им купували но нито веднъж с тия камери съм нямал проблеми по електрониката пък после си купих модела на Panasonic Ag-hmc71която записва на карти да ви кажа чесно че я ползвах 2години без никакви забележки после съм го продал на колега който работи също от 2години с нея без никакъв проблем.Стигнал съм до извода с обсъждане и с други колеги от разни форуми които ползват такива камери че и те са много доволни защото при тях е премахнато всичко което е било проблем от предишни модели камери видеоглава,механика,купуване на касети което прави камерите по надеждни и по бюджетни и ако се спази минималното от ръководството на камерата силен удар изтърване и влага тези камери могат да изкарат 10 години на ряз.
Ето и сайт където е обсъждано много за камерата http://www.videographer.su/forums/lofiversion/index.php?t1291-0.html
http://www.youtube.com/watch?v=cpgJZ-l12RY



Публикацията е редактирана (22-04-12 12:32)

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: yanev   
Дата:   22-04-12 14:58

Не мога да си обясня парите който искаш (въпреки бонусите)
Все пак там от където казваш, че си я купил в момента струва 1530лв.http://www.globalmediapro.com/dp/A2CZ10/Panasonic-HDC-MDH1-AVCHD-Camcorder-PAL/

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: amido   
Дата:   22-04-12 15:20

Не гледай какво пишат там с ддс и митото +тичането за банкови преводи освобождаване от мито един куп формуляри и ще видиш на колко ще ти излезе даже минава с 200лв цената която съм обявил нали съм го правил и знам какво е. Без допълнителните аксесоарите памет карта,лед осветление и допълнителна батерия
Цена: 2200лв.

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: iliadimo   
Дата:   22-04-12 16:55

Колега, не можеш да й искаш 2200 на тази камера, при положение, че НОВА струва 1800лв. с доставката в БГ,при положение че е 1530лв реално...
Една СД 32ГБ ти е 60лв, една батерия ти е около 120-140лв...


1500лв е максимума на тая камера с тия екстри към нея, които даваш ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: amido   
Дата:   22-04-12 18:00

На мен през този сайт ми излезе на 2500лв.камерата. който иска да пробва не слагам разходите за разкарването и главоболията
а ето и сайт колко върви в България http://www.eazyelectronics.bg/mainproduct/view/00169-AA-NA
смятам че 300лв.остъпка за 3 пъти ползвана камера е нормално :)

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: iliadimo   
Дата:   22-04-12 18:35

да бе ОКЕЙ , успех с продажбата :)

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: ork1   
Дата:   23-04-12 12:23

<<<<За хората ... мога да споделя ... 15годишен опит ..модели камери .. панасоник М3000,М9000 после цифровите модели МД9000,МД10000, AG-DVC62,Canon xl1s при работата си с тия модели камери основния ми проблем беше че сменяхме на повечето видеоглавите..>> ... на панасоник глава си сменял само ако си я карал яко със шкурката по нея[smilie25] или си ползвал всеки ден ония касетки за почистване..па канона там не само глава ами и механика си сменял.. туй се не брои за камера...
<<<и огромните количества касетки>>>.. еее щом си купувал касетки значи си и вземал пари[smilie11] ся ще купуваш памети все таз, няма отърване[smilie24]

ей таз глуспост я изтрий че е смешна...и ако се спази минималното от ръководството на камерата силен удар изтърване и влага тези камери могат да изкарат 10 години на ряз колко слен удар могат да понесат? може ли да се отбраняваме с камерата ако ни нападнат[smilie11] ако вали дъжд колко капки могат да поемат тез камери[smilie11] преди да изгорят[smilie11] или се ползват и за подводно снимане[smilie11]

може за десетина минути да се прехвърли цяла сватба. това е предимство за тез дето монтират за останалите не ни дреме колко време се кепчва материала, все пак клиента не стои пред врата и да чака филма си[smilie18]

успех с продажбата.. камерата има хубава картинка но иска светлина..

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: kandela   
Дата:   23-04-12 16:25

пореднaта тирада и шофьорски расъждения на таксиметърджията- шиши бакшиши или регистриран тука като:
ork1, orak, oraak, orak1, bojiqgrym и още няколко неактивни ника за момента.[smilie23] Тая регистрация специално за тоя пост ли я направи?
[smilie23]



Публикацията е редактирана (23-04-12 17:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: amido   
Дата:   09-05-12 11:23

ПРОДАДЕНО

Отговори на това съобщение
 Re: Професионална видеокамера Panasonic HDC-MDH1 Full HD
Автор: georgiev1970   
Дата:   10-05-12 11:04

Никои да не се заблуждава с цените в глобал медиа про сайта
Виждаш цена има бутон добави към поръчка и се получава една базова цена която трябва да платиш на глобал медия про
От тук натам -коректно ти изпращат нещата но те идват от място което е извън Европейският съюз така че се подготвяте какво ще се
случи на митническата -задължително 20 процента ДДС върху цялата сума платена на Глобал Медия Про и евентуално мито

Та в горният случай камерата му е стъпила гола минимум на 1800 плюс ДДС 360 на 2160 му е дошла

От тук нататък за мито не гадая колко е

Проблема е че всички стоки от сайта ги изпращат от извън Европейският Съюз и си има и мито и ДДС


Иначе на безлентова камера -няма и какво да се случи освен чисто
физически дефекти по оптика ,микрофони, и прочие та тук амортизация почти няма и не касае колко време и за какво е ползвана -важното си остава работещ зоом читав звук -автофокус ако има добре ли се държи и прочие но това се лесно установява

Успех на продавача виждам че камерата е продадена вече и на купувача и на всички от форума

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР