Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Базар - Компютри и Лаптопи
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 ПОДАРЯВАМ ПРИНТЕР НР 2355
Автор: nikton1954   
Дата:   29-09-10 21:10

Има счупено някакво пластмасово палче и не взима хартията коректно.Някой ако има такъв може да го ползва за резервни части.Ако е майстор или знае откъде да намери тази част може да си го поправи.Намира се в София.Тези педалчета от Стемо не внасяли части, а само подменяли гаранционните с нови, а този вече не е в гаранция.Принтера е среден клас 3000 копия месечно принтер, скенер и копир.През него са минали не повече от 500 копия.Аз вече си купих нов Канон МР 550, ама само защото няма Никон.За извън София, а бе не ми се занимава и без това всички се изсипаха тук.След 10 дена го изхвърлям на боклука.



[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ПОДАРЯВАМ ПРИНТЕР НР 2355
Автор: avv2000   
Дата:   29-09-10 23:01

Приемам този подарък ,ще Ви пиша Л.С.Черпенето от мен.

Отговори на това съобщение
 Re: ПОДАРЯВАМ ПРИНТЕР НР 2355
Автор: nikton1954   
Дата:   30-09-10 08:07

Запазен за avv2000.


[smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: ПОДАРЯВАМ ПРИНТЕР НР 2355
Автор: nikton1954   
Дата:   03-10-10 08:42

Взема си го вчера и сега си има чистак нов и здрав и с добра резолюция скенер без пари, а ако го поправи и копир и принтер.Засега се разминах без черпене.Със здраве да го ползва.


[smilie21]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Секция Базар има нов софтуер, който е официален. След дата 20.11.2012 г. няма да може да пишете тук, в старата версия.


Използвайте новият софтуер, като преди това прочетете правилата за него:
НОВА СЕКЦИЯ БАЗАР