Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: Императорът.   
Дата:   13-02-08 22:53

Ми Амигов - тогава комунизъм им трябва на такива - имам предвид като власт !!! Като го позагъват няколко месеца в мокри чаршафи и му правят клизми по три пъти на ден, и всеки ден антерилигиозни лекции, може и да се оправи...

Десенце - ти не овчичка... не знаех, че и ти като мене обичаш грухчовци... ;-)

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: EndlessDark   
Дата:   13-02-08 22:54

Автор: zhbuts
Дата: 13-02-08 22:51

Колега, че то и доктори има сред тях.. но като че ли по-малко.

Безкрайна тъма, ако все пак се навиеш, може да измислим нещо за "колонизация" на колонията с хамаци. В Амстердам надникнах в един чуден магазин специално за хамаци. Някъде из къщи ми е картичката. Ще си напоръчаме във всички цветове на дъгата. [beer] После часовете ще пишат "превзеха хамаците родовото селище май".
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Дадено[smilie7] [smilie7] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: EndlessDark   
Дата:   13-02-08 22:56

Имп,гледам си ме изтипосъл в профила си-:)изненада ме-:)

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: Императорът.   
Дата:   13-02-08 23:05

Да, Десенце - много и се радвам на тая снимка... просто забравил бях я известно време... :-))))

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: Amigo   
Дата:   13-02-08 23:06

Иначе е хубаво да се работи за екологията, обаче така не става тая работа. В ями, обучение вкъщи, тоалетна с лопатката... [smilie8] [smilie5] Като стана дума за екологията, та се сетих навремето дядо ми и баба ми, вече пенсионери, имаха 3 дка двор. [smilie8] В него отглеждаха поне 6-7 сорта ябълки, още толкова сорта круши, няколко големи череши, 1 огромен орех, сливи, хинап, около 10 сорта грозде и не помня какво още. Че и 12 кошера гледаха и 10-тина кокошки. А да не ви казвам какви домати ставаха. А съседката какво сирене правеше, направо забравете всякакво купешко. [smilie24] [smilie6] [smilie24] Райско време беше. Такова разнообразие на плодове не съм виждал от онова време. [smilie2] [smilie2] Сега на пазара само 2-3 сорта ябълки, внесени отвън и това е [smilie9] [smilie23] Съсипа се селото. [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: asahi   
Дата:   13-02-08 23:14

Като свършат балъците ще свършат и тарикатите.

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: equinox   
Дата:   13-02-08 23:19

Аве какъв е годишният добив на домати от 1 дк оранжерия [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: EndlessDark   
Дата:   13-02-08 23:24

зависи от технологията на отглеждане....7-9 тона,може да доостигне ако те бива....

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: equinox   
Дата:   13-02-08 23:26

Ех, аз правих сметки за 12-14 [smilie2] Само три реколти така ли?

Иначе ме бива.... еее едно време какви домати ставаха на село. После карахме от града де... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: EndlessDark   
Дата:   13-02-08 23:27

дори две....може и 10 тона...зависи от сорта...все пак....

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: equinox   
Дата:   13-02-08 23:41

Еха как само две? [smilie10] Е, да ако са ония коктейлните няма да стане номера.

Хм, това малко променя нещата. Ако бях на твое място да съм направил вече една оранжерия за домати. С геотермално отопление или до топъл минерален извор. И без това 90% от водите се пилеят. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: Amigo   
Дата:   13-02-08 23:44

като си спомня преди няколко години какви пластмасови домати ядях в ЕС, направо се ужасявам, че и тук скоро ще ядем такива [smilie2] [smilie9] [smilie2] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: EndlessDark   
Дата:   13-02-08 23:56

бе,аз съм гледала няколко месеца от онези пластмасовите...нормално е като субстрата в който са засадени не е почва.....
и да Амиго,на там отиват нещата...бързо,ефтино от към растителна рзщита...стерилно....няма почва няма болести.....:)

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: equinox   
Дата:   14-02-08 00:12

Гледах едно филмче за Япония, как произвеждат краставици направо в супермаркета. Изкуствена светлина, даже не са посадени и ги пръскат с минерален разтвор по коренчетата. Важното е всички краставици да са еднакви по размер.

И все пак сега тия дето са "био" се продават по-скъпо и си имат пазар [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: Императорът.   
Дата:   14-02-08 00:17

За тая работа трябва и човек с лека ръка... растението има душевност - трябва да му говориш, да го разбираш, да го обичаш... Десенце сега ще бъзика с мене, ама е така... Една от лозите, които си гледах в стаята - Лиана ІІ Хамбургска се беше научила да си мърда листата като я повикам по име... ;-)))

А като малък, помня, посях на майтап една тиквена семка и порасна една кратуна от нея, не си е работа - тлъста, сочна - поне 28 кила... :-)))))

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: equinox   
Дата:   14-02-08 00:19

Хахах а на тоя трън какво му говориш? Той прави ли номера някакви?

Впрочем и аз мисля, че има значение какво му говориш. Или може би всичко е заради био-полето на човек и усеща негативна енергия [smilie25] Не знам. Май ми е време да си лягам.

Отговори на това съобщение
 Re: И отново за религиите и човешката наивност...
Автор: Императорът.   
Дата:   14-02-08 00:20

А, бодилът не беше жив - аз просто го отсякох от един бодиларник и го побих в цветарникът... :-))))

А бодиларникът бе точно в подножието на блокът на т.нар. президент на България, който ми е комшия по квартал.



Публикацията е редактирана (14-02-08 00:21)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.