Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Гуми
Автор: kefalcho   
Дата:   05-06-12 04:04

е тука има на прИмоция континентал , мисля такива да слагам на талигата [smilie8]
 Re: Гуми
Автор: harvester_vn   
Дата:   05-06-12 09:13

Дам, Континенталките са добра опция. Аз карам некъф Премиум контакт и съм много доволен, ама са чисто летни- имат само два канала и половина и туй то.
 Re: Гуми
Автор: ценослав   
Дата:   05-06-12 09:15

"Вида спорт"; "Вида контакт"; "Вида грайфер" [cool] [cool] [thankyou]
 Re: Гуми
Автор: Todd   
Дата:   05-06-12 09:19

Аз пък карам с каквито има .... немам оплаквания до сега !!!!

[cool] [cool] [cool] [cool] [cool]


На по-бързата кочинка даже не знам и какви са .... с тях съм я купил и гледам види се шарка - значи стават !!!!

[smilie5]

 Re: Гуми
Автор: Vinsent   
Дата:   05-06-12 09:26

Преди 3 години купих Барум летни 235/45/17, харесват ми! [smilie24]

 Re: Гуми
Автор: boreto   
Дата:   05-06-12 09:31

Ммм да. И аз като Тод. Каквито гуми ми сложи поддръжката, с такива карам.
[beer]

 Re: Гуми
Автор: krist   
Дата:   05-06-12 12:05

Преди две седмици купих Континентал Премиум контакт 5 - водят в класациите на АДАК за 2012. Не знам щот са още нови ли, като че ли леко ми занася колата в завой, и то на сухо.. Ама може да има нужда от регулиране на геометрия, знам ли го - ще ходя тия дни да я видят..

 Re: Гуми
Автор: mills   
Дата:   05-06-12 12:23

Вредщайн Спортрак 3. Мога да кажа, че досега по-добро лятно не съм карал, а не слизам от колата и съм сменял доста гуми.
 Re: Гуми
Автор: vinse   
Дата:   05-06-12 12:23

Отиди да ти прегледат баланса на гумите, но не там където са ти ги слагали. Ако си правил наскоро нещо по ходовата част и не са ти направили реглаж на преден и заден мост го направи
 Re: Гуми
Автор: princess_lia   
Дата:   05-06-12 12:40

Mills, мислих си за Vredestein Ultrac Cento
 Re: Гуми
Автор: J0R0   
Дата:   05-06-12 12:54

Автор: Todd

Аз пък карам с каквито има .... немам оплаквания до сега !!!!


[smilie24]

И аз така.

Като ще добавя, че карам предимно на полусъединител, със средна скорост около 5-6 до към 20 км.ч.
 Re: Гуми
Автор: princess_lia   
Дата:   05-06-12 13:04

Като ще добавя, че карам предимно на полусъединител, със средна скорост около 5-6 до към 20 км.ч.

E,и?
 Re: Гуми
Автор: Славов   
Дата:   05-06-12 13:11

И зиме и лете Мichelin .... вече 4 сезона.... [smilie24]



[smilie24]
 Re: Гуми
Автор: princess_lia   
Дата:   05-06-12 13:26

Славов, в крайна сметка май пак ще е Мишлан, може ви тв Екзалто П не знам кво си. Малко са скъпи, но тва е.
 Re: Гуми
Автор: Славов   
Дата:   05-06-12 13:34

Добър избор. А съм с michelin alpin 3 зимата и michelin energy през лятото....
 Re: Гуми
Автор: Todd   
Дата:   05-06-12 13:38

https://photo-forum.net/static/forum/2012-06/vurg1881.JPG


Никой не ще Вида Спорт ... [cool]

[smilie18]



Публикацията е редактирана (05-06-12 13:41)
 Re: Гуми
Автор: J0R0   
Дата:   05-06-12 13:41

E,и?

Еми, искам да ти намекна, че изборът (или отказът от избор) на гуми зависи от скоростта с която караш.
 Re: Гуми
Автор: princess_lia   
Дата:   05-06-12 13:56

Ми Жорка, карам според ограничението, обстановката на пътя и настроението ми. Ма, мерси все пак, много ми беше полезно какво си ми написал.[smitten] [smitten] [smitten] [smitten] [smitten]
 Re: Гуми
Автор: Vinsent   
Дата:   05-06-12 14:04

princess_lia, с тези гуми няма ли вече да се довлечеш до БГ, че съм ти приготвил подарък! [smile]

 Re: Гуми
Автор: J0R0   
Дата:   05-06-12 14:13

Моля [smilie18] [smilie18] [smilie18]

На мен пък не би ми хрумнало да се колебая какви гуми да си сложа на колата, та чак да си усложнявам с това живота, да го мисля, все едно че е нещо много важно, да търся информация по въпроса...
Точно поради причината че въртя основно из града, с ниски скорости, ми е все едно.
Последния път отидох в сервиз Диана и казах да ми сложат нови гуми.
Сложиха ми, платих ги, ако ме питаш, честна дума, не им помня марката, трябва специално да ги погледна, ама ме мързи да сляза до долу.
И нямам никакви оплаквания от гумите.
Много са готини.
Следващия път като излизам с колата ще погледна специално, за да им напиша марката в темата и да съм още по-полезен.
 Re: Гуми
Автор: mills   
Дата:   05-06-12 14:13

Ами въпрос на предпочитания и кола. Спортрак са с много добре оформени водни канали, а лятна гума се купува най-вече за дъжд. Аз изтърках едни Хай Трак, които бяха добри, но малко мекички а колата е тежка и не бях съвсем доволен. Сега Спортрак-а е с доста твърд борд и държи колата перфектно. Каучука е мек и сцеплението е много добро, а на вода са направо перфектни. Карам вече над 10К с тях, мисля че това е най-доброто на което съм попадал.
 Re: Гуми
Автор: Todd   
Дата:   05-06-12 14:31

Кат гледам сичко живо е състезател ... гуми за мокро , за сухо , за мъгла ... за ден ,за нощ ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Ако караш кат човек нема значение какви са ... важното е да са нови .

[smilie7]

 Re: Гуми
Автор: amplified   
Дата:   05-06-12 14:40

Кат кой човек? [smilie18]
 Re: Гуми
Автор: princess_lia   
Дата:   05-06-12 14:55

Жорка, ти си ясен. Карай на 1/4 съединител, ако щеш.

Тодаре, виж ко съм му писал на Жорко, че карам според ограничението. Тоест, като вали 110, като не вали 130. Инак, да преди месец, "магистралата" Хемус, един подобен като тия, за който говориш при дъдж леко стана на пюре, ма освен, че с галоши, ами и иска да бяга бърже и къде стигна - Орландовци.
 Re: Гуми
Автор: ejko   
Дата:   05-06-12 15:43

Не би ми хрумнало да отида и да дам 4-5-6 стотака и като Жоро дори да не прочета за какво ги давам...! Някак не го смятам за усложнение...
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

 Авторът е затворил собствената си тема.