Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: arakiss   
Дата:   12-12-11 20:30

Chav

аха, намерих нещо, ама това е само за тийнове май, докато бай ти ганьо е завършен индивид [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: 4given   
Дата:   12-12-11 20:31

Хора всякакви... Това лято бях в Москва, случайно се запознах с група български студенти. Честно да ви кажа, това бяха единствените хора, които бяха спокойни и усмихнати там. Евала!

В Щатите пробвах да вляза в местната БГ група, ама не става. Последният ми опит беше преди години на един новогодишен купон: чалга до дупка, негативизъм и оплакване, полято с обилна доза алкохол, планове как да "прецакаме и издоим американската система". Бях бременна в 8ми месец, а ми бълваха цигарен дим в лицето. Та до там с опитите. Човек и да го гони носталгия, ще му мине след една вечер с българи ;)

Някой на предната страница беше казал, че ако тръгнеш с негативизъм и комплекси, никоя държава не може да те промени. Баш!

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: kaiser.soze   
Дата:   12-12-11 20:33

чав е точно от чаве, от циганския е навлезла думата,

иначе по темата толкова не ми се пише, а имам наблюдения.

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: мара   
Дата:   12-12-11 20:34

ако се валя пиян тука - що не [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: Щурче   
Дата:   12-12-11 20:37

написа:

> Chav
>
> аха, намерих нещо, ама това е само
> за тийнове май, докато бай ти ганьо
> е завършен индивид [smilie18]


Чавс наричат част от обществото, от което британците всячески се гнусят. Става дума за тези, които живеят само помощи, ходят раздърпани, мръсни, предизвикват побоища, а бе, най-долната прослойка на обществото... Използват го като нарицателно за отрепка, ганьо, боклук, нестойностен... Те си влагат много тежък смисъл. Повтарям ти какво самите бритиши са ми разказвали. Не е само за тийнове.

Ползват го в краен случай за много тежка обида.

Естествено, не можеш да наречеш всеки така. Тук е прието даже да не се изрича на глас, защото всички наоколо ще се обърнат потресени :)

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: autosvet   
Дата:   12-12-11 20:39

И ще стане едно меле, винкели, екстрадация ама ще доде тоя чав у Перник некой ден...

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: arakiss   
Дата:   12-12-11 20:42

ясно, 10х [beer]

това за щурчето, не за винкелите [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-12-11 20:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: Щурче   
Дата:   12-12-11 20:49

[smilie18]

Един познат, доста наперен млад български юнак (те са една готина компания 2ра и 3та година), в една дискотека преди известно време. Някакъв пиян англичанин задърпал насила едно от момичетата. И успял да изяде бърз пердах.

Водят нашия човек в полицията. Там идва някакъв млад адвокат да го защитава. Разказва нашият човек какво/що. разпитва го адвокатът му, дали е пил - ами, да, дали го е ударил, той си казва - ми, да, ама нарочно ли- ами, да. Та, понеже записите са насечени (като кадър след кадър), адвоката му разправя - а бе ти кажи, че не си го ударил, а си залитнал и само си го бутнал, че си си бил пийнал [smilie18]

Впрочем, никой никого не е излъгал. Тия от полицията само кимнали, казали едно "аха" и си го пуснали. Тука не се кефят на пиянски изцепки, хеле пък към момичета. Другото момче е постояло повечко...

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: arakiss   
Дата:   12-12-11 20:52

ми тъй де - то направо оня е залитнал и се е ударил в юмрука на наш'то момче, 'кво е виновно то [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: sunnyshot   
Дата:   12-12-11 20:53

arakiss, Канефф е построил една хубава църква, вратите и са отворени сигурно вече 5-6? години...не знам колко точно.


Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: exo99   
Дата:   12-12-11 21:05


Автор: lillia
Дата: 12-12-11 16:03

Автор: elrisha
Дата: 12-12-11 15:49

Дет се казва : " Ти може да избягаш от селото,но селото няма да избяга от теб!"

Има неква мания да се купуват апартаменти на раковска или дондуков





...........................................Лилия, няма улица "Раковска".
На "Дондуков" отдавна му е минала славата.
Манията е да купиш до докторската градина, но не се намира.

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: n1x0n   
Дата:   12-12-11 21:08

ама ще доде тоя чав у Перник некой ден

Защо, за да е сред свои?! [smilie18]

Манията е да купиш до докторската градина, но не се намира.

Не си казал, не сме ти намерили. Продава се един, точно на ъгъла със Сан Стефано. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   12-12-11 21:10

autosvet

[beer]

Аз също се дразня на тоя двуполюсен емоционален подход, но гледам да го игнорирам.

sunnyshot
[smilie18] те пък що не могат да те познаят:)

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: autosvet   
Дата:   12-12-11 21:13

Уве просто сме прекалено крайни - или се навиваме, че сме най-умните или се съдим, че сме най-нещастните. А истината е все по средата [beer] .

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: chavdarpg   
Дата:   12-12-11 21:15

Инъче пцуваме мангалите, че не искали да се интегрират [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: мара   
Дата:   12-12-11 21:45

нищо де, нали ние се интегрирахме към тях [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: Щурче   
Дата:   12-12-11 21:54

Между другото нещо, което ми направи силно впечатление. Арабите. Добре, де, мюсюлманските нации. Забележителни са! Страшен хъс, адаптивност, амбиция, развиват се с гръм и замах!

Наистина са впечатляващи! Удрят бритишите в земята по всички критерии. Винаги много подготвени, с желание, мерак. Евала!

Да си призная имах друго мнение преди да дойда и да видя. Просто ги бива, и каквото правят, го правят със замах. Учат, готвят се, мислят много, за разлика от местните, които някак чакат на готово.

Разбира се, това са мои впечатления за хората от моя курс. Тъй като всяка седмица имаме семинари по различни кейсове (случаи), към които трябва да се обърне внимание на различните закони, възможности, евентуални решения и вякакви пътечки. На семинарите сме само по няколко човека с професор и идеята е да се водят разгорещени дебати, да се упражняват бързи реакции и мисъл, адекватност, изказ, поведение... Ами, само с тях се получава наистина такъв дебат и са зашеметяващи. Почнах да уча 2 пъти повече покрай няколко такива (на семинарите са различни групи винаги, постоянно е микс и не се знае на кой ще случиш, но с тях се засичам).

Страшни са, евала. Вече повече взех да вярвам, че идват и са бъдеще на Европа, но с други очи.

ПП

Засичам и доста други по разни сосайътита и специално организирани лекции по политика. Ами, нямат грешка.

Впрочем, само момчета.


Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: НАСОО   
Дата:   12-12-11 21:59

чистим ние некви камари с боклуци около гетото и ги пълним в чували. Минават двама мангали с неква греда и три, четири циганета около тях. Викам на едното - скачай в чувала бе.. скачай в чувала и онова побягна. Двамата цигани нещо спряха и единия вика - кво искаш. Викам да отстраня причината за боклука. А оня се хили и вика не моеш го напраи после..

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: Djogata   
Дата:   12-12-11 22:23

Нагоре се писа на 2-3 места, че какъвто си като човек, ще си такъв навсякъде по света. И аз споделям това мнение.
Познавам доста българи, живеещи в чужбина, основно в Дания разбира се - еми точно както в България можеш да срещнеш всякакви хора, точно така е и в чужбина с българите, които живеят там. Примерно в Копенхаген познавам няколко българина, заети в университетските среди - учени, преподаватели. Еми нищо лошо не мога да кажа за тях - хората си живеят живота, гледат си децата и работата, имаме си нормални приятелски взаимоотношения... Нормални хора, на които можеш да имаш доверие. Има също така и маймуняци. Ама познавам маймуняци и измежду датчаните. И тъй като, да си кажем честно, средното ниво на културата и възпитанието в БГ е доста скромно и варира много, е нормално в "представителната извадка", която българите, пребиваващи в чужбина (донякъде) представляват, да ги има всякакви, и част от тях да разочароват.
С други думи, каквото ти е възпитанието, такова си остава, където и да си.

П.П. Арабелите и турците имат още по-слабо желание за интегриране. Те си искат да си живеят в собствената страна, ама да получават кинти като в развита страна.

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: Grandpa   
Дата:   12-12-11 22:45

Джога, там де си сега и в околността има доста и от маймуняците, а сигурен съм и от не маймуняците. Вторите са обикновено по-тихи обаче, та не правят толкова впечатление в картинката.

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-12-11 22:47

Аз па много се дразня, че редовно ме бъркат за не-българин. Първо щото искам да съм си българин и второ щото като рус такъв в по-тъмните държави ме гледат като ходещ банкомат и будала.

Та редовно на някакви местни ентусиасти дето се опитват да ме минат щот ме мислят за северняк, а не за тъмен балкански субект се налага да им обясня, че тия номера дето се опитват да ми приложат ние българите сме ги измислили. [smilie5]

Понякога е доста комично де.

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: exo99   
Дата:   12-12-11 22:47

Джога, от кога си в Дания и по-специално в Копенхаген?

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: Grandpa   
Дата:   12-12-11 22:50

4given,
Много точно описано. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: НАСОО   
Дата:   12-12-11 22:54

на мене кво ми се случи миналата година...

кацам в Истанбул и чакам за пас контрол. На опашката за чужденци сто човека, на тази за граждани 10тина. Изведнъж, както си блея се приближи един от охраната и ми сочи другата опашка, като измрънка нещо на турски. Отивам аз там и си чакам като пич, радостен че щи мина без чакане. Да ама не. Стигнах на гишето, подавам си паспорта и ония почват нещо да ме питат. Викам инглиш и оня, бе дай си турския паспорт. Аз го погледнах викам нали съм българин къв паспорт бе? Той ми кво търсиш тука? Е оня ме прати? Той го пита нещо на турски, а оня вече се хили и вика е тоя се крие бе, глей го чист турчин.. Мойте хора всичките щеха да се размажат от смех

Отговори на това съобщение
 Re: Роден българин - навсякъде българин (не е патриотична тема :( )
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-12-11 22:58

Насо я покажи пишката!

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.