Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: navy   
Дата:   11-12-11 20:51

Виждал съм как си наливат с чайник вода и смеси през носа и им изтича... отдето може...

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: boreto   
Дата:   11-12-11 20:54

Не се заседявай, енергично движение,
плюс илачите на ivanov.10

Ракийката вреди. Жените помагат, ама и тях ги хваща...

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: gogo   
Дата:   11-12-11 20:56

вода с .. нещо си. Че само вода е много гадно [smile] А сок от лук... само ако се наказваш за нещо [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: asahi   
Дата:   11-12-11 21:03

Днес се порздвижих доста. На село сглобихме един стелаж с баща ми + съпътстващата хамалогия.

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: diandimov   
Дата:   11-12-11 22:24

"Тека от всички дупки без задните"

[smilie18]

Асахи, ти КОЛКО задни дупки имаш?

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: exo99   
Дата:   11-12-11 22:26

сигурно няколко ? [smile] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: georgi969   
Дата:   11-12-11 22:36

"Автор: asahi
Дата: 11-12-11 19:56

Трети ден ме мъчи. Тека от всички дупки без задните..."



Ти колко задни дупки имаш???[smilie8]

Опс те ме изпреварили за задните дупки.



Публикацията е редактирана (11-12-11 22:37)

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: asahi   
Дата:   11-12-11 23:01

Забелезвам засилен интерес към част от дупките ми. Май не паркирате вдясно?

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: navy   
Дата:   11-12-11 23:02

Може ушите му да са се издължили назад...

Не си правете майтап с течовете, че не са шега ралта [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: aeobs   
Дата:   11-12-11 23:11

5 капки клеева тинктура на 10мл физиологичен разтвор. От получената смес капеш по 4-5 капки във всяка ноздра през 3-4 часа.
Преди капките е хубаво да си прочистиш носа с физиологичен разтвор и спринцовка, това вече сме го говорили как става.

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: asahi   
Дата:   11-12-11 23:30

Шмъркам евкалиптово и ментово масло - някаква микстура на Хималая. Отпушва добре. Колкото со почистването - продухал съм го изосновно [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: aeobs   
Дата:   11-12-11 23:38

Тинктурата спира и хремата, освен, че отпушва. Действа като да не повярваш, поне моя опит това показва, то си зависи винаги и от човека.
https://photo-forum.net/static/forum/2011-12/xohh1583.JPG
http://static1.framar.bg/product/1-20110821145659kleeva-tinktura.jpg

Ей така изглежда шишенцето, 2-3 лв. във всяка аптека.

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: tutttifrutti   
Дата:   11-12-11 23:51

клеевата тинктура действа. [smilie24] Последния път, като хремясах, си направих спрейче от 10мл сребърна вода и 10капки клеева тинктура и си пръсках през около час(аз съм си запазила шишенце с помпичка от Назик, много удобно се пръска).На следващия ден бях като нова.

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: mladenov   
Дата:   12-12-11 00:30

Асахи, остави ги тези бабешки рецепти. Отиди в някоя хомеопатична аптека и си вземи Coldcalm на фирмата BOIRON. Започваш с две таблетки на всеки 15 минути за първите два часа, след това по две таблетки на всеки час. Таблетките се слагат под езика и се разтварят за по-малко от минута.След 6-7 часа ще забравиш какво е това хрема.


Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: asahi   
Дата:   12-12-11 00:49

Младенов, хомеопатията щеше да помогне миналата седмица. Ще потърся утре клеевата тинктура. Благодаря за безценните съвети [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: ivodam   
Дата:   12-12-11 01:30

asahi: Що така бе, асахи, само се хвалиш с фондове и медицински застраховки, пък една хрема ли не могат да ти овладеят... или викаш без фонд една седмица, с фонд - седем дена. [smilie3]

Майтапа настрана, мога да ти препоръчам нещо от руската медицина, което действа, ако оживееш. Сок от лук, или най-добре от чесън. Малко го разреждаш с вода - и капане в ноздрите. Еднократно. Първоначалното усещане е като изгаряне отвътре с нажежено желязо, което ти прониква към мозъка. Както казах, ако оцелееш, бъди сигурен, че вирусът е изпитал нещо като термоядрен синтез на живо от близко разстояние и помен нема да има. [smilie3]

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: asahi   
Дата:   12-12-11 01:58

Това за една седмица и седем дена е един стар виц и е предназначено за хора с чувство за хумор.

Заболяването не е вирусно и предложената от теб терапия, поне според мен, няма да има такъв внезапен положителен ефект. Иначе лук похапвам в доволни количества.

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: Djogata   
Дата:   12-12-11 03:09

Сахи, тук нещо бъркаш понятията.

Шегата за 7 дена срещу 1 седмица е точно за вирусните заболявания. Единственото нещо, което има някакви успехи в убиването на вируси, е имунната система.

Настинката е също вирусно заболяване (common cold на английски, на български май ОВИ - остра вирусна инфекция).

Ако заболяването ти не е вирусно, то тогава антибиотици биха свършили работа. Е, само ако си на зор де, че май и антибиотици трябва да се пият само в краен случай...

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: sunnyshot   
Дата:   12-12-11 03:28

Разбира се като Djogata: първата стъпка е да помогнеш на имунната си система. Пий по 6 лимона на ден с мед, и още 2-3 литра сокове от ябълки и моркови, изтискани в къщи. И разните методи за вода и сол в носа, комбинирани с лук и чесън помагат при мен и околните. Ракията и изобщо алкохола е най-зле - прави те по-болен.


Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: Vinsent   
Дата:   12-12-11 06:55

Що не пробваш с това [smile]

https://photo-forum.net/static/forum/2011-12/nzdn2775.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: riddick   
Дата:   12-12-11 09:57

Ееее, Винс, точно ксилометазолин ли намери да препоръчаш[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Голяма гадост е всичко, което го ползва за основа. Освен че не отпушва така, както трябва, води и до пристрастяване - ако не го ползваш редовно течеш като пробита лейка от 32 година. Една седмица да ти мине хремата и две седмици да ти мине зависимостта от него[smilie23]

Аз ползвам един спрей, един път на 24 часа се ползва. Ефекта е налице (за 2-3 дена и хремата изчезна), обаче няма да го препоръчам, защото е луди пари. Тая година от зор го тествах и съм доволен, но за догодина ще си приготвя клеевата.

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: ivodam   
Дата:   12-12-11 10:23

Асахи, хремата обикновено е резултат от вирусна инфекция. Но ти, както и Навчо Варненски, не сте обикновени хора, разбира се.


[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: Mick   
Дата:   12-12-11 11:20

моите 5 цента:

Синупрет форте
е много ефикасен. Не е като да не съм се борил със синузит и хреми над 10 год.
Обаче това помага много и лекува. Бях го взел (то си е без рецепта) веднъж от една аптека...имах силен синузит и хрема, а бе почивен ден и при докторката чак в понеделник щях да ходя, и това много ме облекчи и помогна и оттогава (началото на септември) та досега.
А когато отидох в кабинета на докторката, тя пак това лекарство препоръча горещо,
вярвам и защото е преди всичко човек който вниква в проблема, не просто поредната 'препоръка' за хапче от лекар.
Като гледам съставаките се състои само от билки и корени разни, или поне не е толкова химизирано. Пия го по 3 пъти по 1 на ден. [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: Vinsent   
Дата:   12-12-11 11:59

riddick написа:

> ...
> Аз ползвам един спрей, един път на
> 24 часа се ползва. Ефекта е налице
> (за 2-3 дена и хремата изчезна),
> обаче няма да го препоръчам,
> защото е луди пари.
> ...

Все пак кажи какво е това лекарство! [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Бах тая хрема :(
Автор: feliz   
Дата:   12-12-11 12:10

Euphorbium compositum


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.