Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Проблем с ФФ и Мозила
Автор: acklay   
Дата:   11-08-08 21:40

Здравейте!
Имам един бърз въпрос. Понеже компютъра ми се използва не само от мен, та явно някой е бъзикал не където му е работа :) Проблема е следния - когато вляза във Фото Форум (а също така и някои други сайтове) виждам снимките само на първа страница, а когато кликна да ги отворя не ги виждам.Ако, например, вляза във форума снимките на тъмба вдясно не се виждат, само рейтинга им виждам.Явно някоя настройка е блокирана, но нямам идея коя.Ако можете дайте някой съвет.

Мерси![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с ФФ и Мозила
Автор: Императорът.   
Дата:   11-08-08 22:20

И при мен подобно - и аз тоже со Годзила.
Аз пък не виждам снимки във Зоната, само линкове и не виждам тези на 1 страница и тия вдясно на същата първа страница.

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с ФФ и Мозила
Автор: abyser   
Дата:   11-08-08 22:37

Много теми с/у ФФ, чак почнах да се дразня [smilie5]
Ползвайте ИЕ ако пц-то ви пречи [smilie18]
Много бъзикате, еййй [smilie18]
Идеологията на ФФ е както на Линукса. Нещо от сорта на "ако това ви върши работа - ползвайте го, ако не знаете и/или не можете - ползвайте нешо друго, за което трабва да си плащате, за да сте законни <това последното не че някой го спазва, ама такъв е лафа [smilie21] >"

Според мен могото екстеншъни от тук - от там ви създават проблемите. Щото open source-a 'дава крилааааа' за всякакви ексерименти от хора, дето си рекламират продукцията и при тях е ОК, а при вас - сукс. Заобиколен съм с ПЦ-та с ФФ 1, 1.5, 2, 2 и нещо си, 3 и 3.01 от години - никакви проблеми, никога.

Който не ми вярва - да си форматне диска, инсталл на някакво xp, някоя актуална версия на ФФ и да пробва отново.

И императоре, ако може спри с тия про(сти)-руснашки стилове на изказване - не знам болшевик ли си, ленинист ли си, къв си, ма много дразниш [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с ФФ и Мозила
Автор: nsirakov   
Дата:   11-08-08 22:42

кликни с десен бутон на някоя празна снимка има отметка БЛОК ИМИДЖИИС от ИП 212.36.3.59 и си готов

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   11-08-08 23:01

abyser - ами като се дразниш, не ме чети !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с ФФ и Мозила
Автор: Stoychev   
Дата:   11-08-08 23:47

Ха-ха-ха.. https://photo-forum.net/forum/read.php?f=48&i=957676&t=957676&phorum_uriauth=

блокирал си изображенията от 212.36.3.59 [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с ФФ и Мозила
Автор: acklay   
Дата:   12-08-08 08:02

Много благодаря на всички ! [beer]
Стойчев, мерси за полезната тема !

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с ФФ и Мозила
Автор: H.Kostov   
Дата:   12-08-08 08:43

На всички ппрепоръчвам да си свалят последната,трета версия ма лисичката.Държи се много стабилно и е в пъти по одбра от IE.[beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с ФФ и Мозила
Автор: 6traka4a   
Дата:   12-08-08 08:51

Аха така е[smilie5]
Само е малко дразнещо, че всякакви туземци си го преведоха на собствените езици, а на български няма за сега...[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Проблем с ФФ и Мозила
Автор: Stoychev   
Дата:   12-08-08 08:53

Няма ли някакъв бета превод? Ако сте прочели моята тема със същия проблем, сигурно сте разбрали, че и аз сложих тройката, но ми се стори по-тежичка от 2.0.0.16 и си останах на две. И е нормално, всичко по-ново повече товари. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.