Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Малко помощ за "Абсорбатор"
Автор: vasko1   
Дата:   06-08-08 18:59

Колеги, трябва да си инсталирам в кухнята абсорбатор не за вграждане, но понеже мястото ми е кофти ,търся такъв със страничен десен отвор за отдушника. Навсякъде има с горен и заден отвор, което не ме устройва. Ако някой е имал подобен проблем и/или знае къде може да се намери моля да ме светне. Благодаря.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за "Абсорбатор"
Автор: nati   
Дата:   06-08-08 20:40

Олеее, а пък аз си помислих че валетвитор, от вентилатор е минал в абсорбатор! [smilie18]

Иначе за твоя проблем- никаква идея,друже. Може би трябва да попиташ в някой от големите магазина дали изобщо съществува такова нещо,каквото ти трябва на теб... [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за "Абсорбатор"
Автор: jjivi   
Дата:   06-08-08 20:44

Нагоре, а после вдясно не става ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за "Абсорбатор"
Автор: fundamental   
Дата:   06-08-08 20:47

Явно нямаш място над него, иначе нагоре и вдясно би свършило работа [smile]

Техно маркет/полис ако там няма, имаш проблем [smilie2] [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за "Абсорбатор"
Автор: asahi   
Дата:   06-08-08 20:48

Вземи със заден и го тури на една страна.
Ако си по-сръчен можеш да го отвориш и ако карантията позволява да я врътнеш на 90 градуса. Дупчиш дупка в корпуса, преместваш карантията, заснемаш сичко това с телефона и го пускаш в ютюб.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за "Абсорбатор"
Автор: vasko1   
Дата:   07-08-08 17:10

asahi , аз исках да направя, точно този вариант, но трябва да се пробият една стена, която е изградена пред комина и трите тръби за водата и дупка в комина, но там мястото позволява дупка широка само 6 см., т.е. тази дупка трябва да бъде овална с см.ширина и към 15-26 см.височина, като втората дупка трябва да се прави през първата или през ревизионна дупка на около 50 см. по-ниско от нивото на първата дупка. На всичкото от горе, съм пълен вързаняк да го направя са. Допитах се до приятел по-умеещ от мен, но и той ми огказа.

Отговори на това съобщение
 Re: Малко помощ за "Абсорбатор"
Автор: LTG   
Дата:   07-08-08 17:28

А вариант зад него да направиш кутия от ПДЧ плоскости и в нея да набуташ алуминиев гофриран въздуховод, който при тръбите можеш да го сплескаш, тъй че да добие овална форма?
Плоскости разкрояват, режат и кантоват в Бриколаж и няма да е скъпо.
Кутията я хващаш за стената отзад, а абсорбатора за нея.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.