Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: Stoychev   
Дата:   05-08-08 15:34

Затворите ни ли са пълни, на някои хора ли не им се занимава?!
Кражбата вече е нормално нещо. Едни крадат милиони и всички ги знаят кои са, но никой не си мръдва пръста, заради СТРАХА. Други правят дребни кражби, влизат в затвора за 2-3 месеца и с нетърпение излизат да откраднат още нещо, да поживеят царски една седмица и после пак още 3 месеца почивка в затвора с осигурена храна, отопление, завивка. Като казах затвор се сетих за един репортаж миналата година по телевизията. Черен мангал, който има доживотна присъда за убийство и е в отделна килия с телевизор и други удобства, правил гладен протест, за да му прекарат сателитна телевизия. Върха на нахалството! [smilie10]
Скоро пък БСП-арите (възможно е и други, но нали всички са еднакви маскари...) бяха предложили да се дадат амнистии на затворници, които имат още няколко месеца за доизлежаване. С каква цел е това, не е ясно. Може би беше свързано с изисквания на Европейския съюз. Простотии ПЪЛНИ. [smilie21]

За катаджиите какво да говоря? Колкото се е говорило за тях... Мисля си дали ако глобите бяха по-малки (те сега да си достатъчно малки де), пътните полицаи щяха да глобяват повече нарушители. Абе и аз къде отивам... коя кука би отказала 20 лева рушвет?! Глоби трябва да има, още по-солени, правоспособности по-често трябва да се отнемат и повече килии за пияндурници по пътя да се заделят! Но трябва и да се намерят сериозни хора, които ще НАЛАГАТ тези наказания.
През XXI век и умишлените убийтва без съществена причина се толерират, що пък не?! [smilie18] Отиваш, трепиш, предаваш се, десетина години релакс в затвора и после пак... Вярно е, че има и килии като обществени кенефи, но някои ВИП престъпници и в балдахин могат да спят. Техните килии сигурно са по-луксозни от панелната боксониера на един средностатистически българин. Че и повече.
И какви парадокси само! Човек, пречукал изнасилвачите на дъщеричката му ще излежи по-голямата част от живота си, ако не и доживотно (за справка - резюмето на изложбата "Четвъртъкът на Маргиналиите"), а простаците, убили беззащитен клошар - по 8 години (http://news.varna24.bg/45892.html?showmonth=06.2008).

И колко още неща могат да се кажат за положението в държавата ни. Затова омразата в мен расте все повече и скоро наистина ще ме е срам да се наричам българин. Та това е държава на добитъци!

И моля Elrisha и последователите й да не ме обвиняват за антихуманно отношение. За мен толерантността към изнасилвачите и психопатите не е хуманно дело.


Лек и слънчев ден!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: nodoubt   
Дата:   05-08-08 15:35

накратко [smilie11]

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: hp   
Дата:   05-08-08 15:36

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: pmartinov   
Дата:   05-08-08 15:38

Защото когато няма държава няма и правосъдие Стойчев !



Публикацията е редактирана (05-08-08 15:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: venny   
Дата:   05-08-08 15:45

Законите нарочно така са направени и сам можеш да се досетиш защо [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: tonevjr   
Дата:   05-08-08 15:48

Защото такова безхаберие цари вече,че последното нещо за което обръщаме внимание са наказанията.[smilie23] От толкова много проблеми,кое по-напред да се ОПИТАШ да оправиш...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: Stoychev   
Дата:   05-08-08 15:52

venny написа:

> Законите нарочно така са направени и сам можеш да се досетиш
> защо [smilie21]
Естествено, всеки се досеща. То е толкова явно. Гадно и безпомощно ми е, защото нищо не можем да направим. Просто всички от високите етажи на властта са навързани с други лица и всеки опит за народен бунт ще бъде потушен. Всъщност не вярвам да се организира и да е състои нещо по-внушително от учителския протест. Доказано е, че сме прост народ и с робско съзнание. С две думи, обречени сме на гибел. И ми е адски тъжно. [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: itilien   
Дата:   05-08-08 16:13

тая песен се изтърка вече, дайте нещо по-интересно.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   05-08-08 23:44

Трябва да въведем китайското правосъдие - това е. Там 25 престъпления се наказват със смърт. Ама не - ние сме ХУМАННИ !!! Някои наивни будали много бързо забравят, че хуманизъмът е отношение към ХОРА. Що за човек би изнасилил брутално 5-годишно детенце, що за майка би утрепала детето си с дъска? Напомням само два скорошни случая.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: Cristinel   
Дата:   05-08-08 23:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: RAFA   
Дата:   06-08-08 00:14

..мен па ми липсва времето когато рушвета на катаджия си беше 5-тарка , сия кво по 20 трябав да се дава егати държавата къде дават така !!! [smilie5] [smilie5] [smilie5]
Скивай какво пич, като не ти понася в Бг държавици като нашата бол , казвам като нашата защото ние където минаваме хората отдавна са минаТИ .. ако искаш в Бг да се оправи нещо и да е "като хората" излез и си кажи мнението не в този форум, ами отиди до някое депутатско кюфте у ми наритай дебелия гъз ... Аз все още не съм го направил както и до сега в съзнателния си живот не съм гласувал (тва си е моя протест), сигурно съм страхливец , може и да съм дебил който не му пука за държавата му , да така е .. не му пука за държавата ! Обаче ми пука за хората които са ми близки , роднини приятели ... няма да изброявам и ако всеки мислеше поне малко за хората около себе си нямаше да има деца в детски домове и нямаше да има пенсионери които ровят в кофите . Проблема е във всеки от нас, а не в държавата няма ли вече да го проумеете .. не правете нищо за държавата , но правете нешо за близките си .. Не чакай мама и тате да ти купят жилище а се напъни и го постигни сам !
Сега по темата , наказанията не са леки пич... просто на тъпака каквото и да го накзаваш няма да проумее че е згафил защото такава му е ценностната система, така сме възпитани .. ако трябва да се сме прави малко са хората които не са сгафили нещо и не са престъпници .. укриване на данъци , преписване на изпит ... да изреждам ли .. ? Така ще е ако ти беше М. Стависнки(да му Е..А мамата и у гад) и ти щеше като него да се опиташ да се скатаеш , майната му .. дано детенцето се оправи ... !
много съм писал .. спирам защото такива дълги постове никой не ги чете ... [smilie3] [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: solo5   
Дата:   06-08-08 06:54

Автор: Stoychev
Дата: 05-08-08 15:34

Затворите ни ли са пълни, на някои хора ли не им се занимава?!


и трите дядо попе [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Императорът.   
Дата:   06-08-08 09:50

Рафов - не мислиш ли, че работата на куката е не да ти вземе някакви пари, а да те принуди да караш по-бавно, за да не се натресеш някъде и да пукнеш?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо наказанията в България са толкова леки?
Автор: RAFA   
Дата:   06-08-08 16:10

Императоре, не ми е нужен милиционер за да карам бавно, имам си достатъчно в главата за да спазвам поне основните неща в правилника за движение !


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.