Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Молим да се помогне тука, сБира се компютър
Автор: riddick   
Дата:   04-08-08 18:31

https://photo-forum.net/static/forum/2008-08/tffg6875.JPG
http://photo-zona.net/images/user20974/album14677/preview/1217863074_aioj9966_PC-config.jpg

[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Сбирам части оттук оттам и се чудя за 500-600 лв това как ще работи (в конкретния случай е около 550лв)[cool] Ще се ползва за всичко по много[smilie5] Малко Сопата, малко Корела, малко Адобето, малко Куарк-а, още малко Дриймуейвър-а. А и да не забравя - ФайнРийдър-а[smilie24] Та ще се тормози по всякакъв начин горкото[smilie2] Така че моля за всякакви съвети.
https://photo-forum.net/joro/emoticons/A49.gif АКО някой види нещо несъвместимо моля да предупреди своевременноhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/A49.gif
10х на всички отзовали се. [beer]
[shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Молим да се помогне тука, сБира се компютър
Автор: H.Kostov   
Дата:   04-08-08 19:18

Здрасти.Като начало разкара Зелмана.Процесора ти е BOX което значи че си върви с фабричен охладител изчислен от Интел.После... тази кутия..в никав случа!!!Не и с това смотано захранване.Като ти гледам конфигурацията тва е каталога на колегите от Мост.Там имат и JNC RJA304D/FORTRON ATX-350PNF.Това което си избрал не става за нищо.Повярвай ми много голавоболия ще си спестишако вложиш малко пари в качтвеното захранване а това идеалният вариянт.
За дъно защо не погледнеш
GIGABYTE GA-G31MF-S2.Цената е същата като на асуса НО поддържа по голяма гама от процесори следователно позволява по значителен ъпгреид след време.Това не е за пренебрегване.Освен това е с по нов чипсет.
Рамта е добре.
Харда....за още не повече от 10 лева и можеш да вземеш 250GB EXCELSTOR 7200/8M SATA2.На мене ми идватна една цена даже. Един 250GB твърддиск винаги е по добре от един 160GB твърд диск.
И накрая но не на последно място Видео картата.Тази я отпиши.моделът се води silent,с пасивно охлаждане.Щом ще товариш машината толкова с графики по одбре(а и попринцип)вземи нещо с вентилатор.Малко въздушен поток никога не е излишен на видеото.Мисля че SAPPHIRE HD2400XT 256/64/GDDR3 ще ти свърши работа.
Това е от мен.Ако има да питаш нещо давай,в профилами има кординати за връзка.Ако не работиш с каталога на Мост кажи с кой и веднага ще ти съставя нещо.Иначе добре си се справил с конфигурациката.

Отговори на това съобщение
 Re: Молим да се помогне тука, сБира се компютър
Автор: H.Kostov   
Дата:   04-08-08 19:34

Така както съм ти го дал е 580лева с ДДС в Мост.Ако има нещо питай,аз съм сервизен техник.

Отговори на това съобщение
 Re: Молим да се помогне тука, сБира се компютър
Автор: terminator   
Дата:   04-08-08 21:24

Малко офтопик. Като стана дума за Мост, защо от седмица-две не им се зарежда страницата с цените, да не са оставили само тази с user и pass дето се влиза [smilie11]
Някой нешо знае ли ?

Отговори на това съобщение
 Re: Молим да се помогне тука, сБира се компютър
Автор: H.Kostov   
Дата:   05-08-08 09:40

Идея нямам.Тя и тази дето е с име и парола и тя не работи правилно.

Отговори на това съобщение
 Re: Молим да се помогне тука, сБира се компютър
Автор: Cristinel   
Дата:   05-08-08 09:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Молим да се помогне тука, сБира се компютър
Автор: terminator   
Дата:   05-08-08 11:02

Благодаря за линка, Cristinel [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.