Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Промените
Автор: _alice_   
Дата:   01-08-08 17:05

Как реагирате на промените? Лесно свиквате с тях или познатото е по-удобно?

Размишлявам си по тази тема напоследък, че нещо много промени ми се събраха на куп.
Че аз хем ги търся, хем после малко като във водовъртеж, не е много ясно какво точно се случва ... [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   01-08-08 17:06

Абе да сме живи и здрави...

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: ilchoni   
Дата:   01-08-08 17:06

Обожавам ги! [smilie5]

Теб какви промени те тормозят, Ели?

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: tnt   
Дата:   01-08-08 17:09

Промени да има [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   01-08-08 17:10

И аз много харесвам промените. [smilie24]

Новите неща ме вдъхновяват. А като се замисля, те при мен си идат постоянно и без да ги търся - поне не и съзнателно.

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: feliz   
Дата:   01-08-08 17:11

зависи от промените - ако са за добро - кеф [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: Coincidentia   
Дата:   01-08-08 17:11

Хм, интересничко за размисъл.

Твърдят, че всякаквите промени причиняват стрес - и положителните (като сватба примерно, празници...), и отрицателните, разбира се.

Аз всъщност (да обединя темичката ми за "Най") вероятно съм един от най-предпазващите се от силни промени тип, примерно микроклиматът ми в стаята се различава съвсем малко през цялата година, а и в доста по-сериозни посоки го карам по-лежерно, което вероятно до голяма степен ми е помогнало да се съхраня такъв младеещ [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: ilchoni   
Дата:   01-08-08 17:12

зависи от начина на мислене. От почти всяко нещо можеш да извлечеш полза [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: ilchoni   
Дата:   01-08-08 17:13

Коин, това ми звучи супер ограничаващо, честно аз не бих могла да живея така.... но щом на теб ти е ок [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: Coincidentia   
Дата:   01-08-08 17:16

Илски, старая се да не се ограничавам в нищо, без което не мога, но се оказва, че мога без тоооолкова много неща [smilie5]

Да де, има и елементи, за които не ми е добре, определено има нещица, които ми се ще да променя, да печеля повече пари примерно, но почти задължителният стрес, който си идва с това, хич не ме привлича, така че хем така, хем иначе, има си и ОК, и не съвсем [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: _alice_   
Дата:   01-08-08 17:21

илски, не ме тормозят. просто са много.
омъжих се, преместих се, сега сменявам работата, ... въобще - Да живее новото [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: ilchoni   
Дата:   01-08-08 17:25

а така, Ели! Само хубави неща. [smilie24] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: tnt   
Дата:   01-08-08 17:27

Браво, Алис! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: tutttifrutti   
Дата:   01-08-08 17:32

обичам промените.прекалено дългото задържане на едно място,както и прекалено монотонното съществуване ме вкисват. за стреса не зная, на мен водовъртежите ми се отразяват добре[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: Avi   
Дата:   01-08-08 17:44

_alice_ написа:

> илски, не ме тормозят. просто са много.
> омъжих се, преместих се, сега сменявам работата, ... въобще -
> Да живее новото [smilie5]


естествено чувство е човек да се страхува леко от непознатото. и това прави промяната за някои хора вълнуваща, а за други ужасяваща - като при бънджито. в крайната сметка лично избраната промяна трябва да носи и от двете чувства - и накрая води в положителна посока. нали един живот живеем - своя собствен, а не нечий друг... :)

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: Coincidentia   
Дата:   01-08-08 17:51

Ей, да бе, ето една подтемичка за размисъл - за вида промени.

Предполагам, че почти всички ще се съгласят, че смъртта на близък човек е най-ужасното, също загуба на домашен любимец... за мен може би раздялата с Любимата...

А кои са ви най-положителните промени?


Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: ilchoni   
Дата:   01-08-08 17:52

моята най-положителна беше преместването ми в София [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: _alice_   
Дата:   01-08-08 17:55

новата работа може да бъде супер положителна, да намериш Своя си човек, раждането на дете ..., ей такива, дребни неща [smilie3]
все най-най-най положителни промени [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: Coincidentia   
Дата:   01-08-08 17:56

Илски, сега ти ме учудваш, освен ако не се бъзикаш [smilie10] ... или освен ако не идваш от Перник [smilie19] ...и все пак сори на перничаните [smilie8]

Нещо за кофти промяната - CHANGES


Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: ilchoni   
Дата:   01-08-08 18:00

от Варна идвам. Но не това има значение. А именно цялостната промяна с всичко, което носи след себе си. А до тук само положителни (или поне основно положителни) неща. Няма да се впускам в подробности.

Ели, хич НЕдребни нещица са това, напротив, дори много съществени и жизненоважни. Някои и цял живот търсят това и не го намират....

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: _alice_   
Дата:   01-08-08 18:01

знам, илски, знам ... това беше иронично, то това са си Най-важните неща, май [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: ilchoni   
Дата:   01-08-08 18:02

[beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: tutttifrutti   
Дата:   01-08-08 18:02

е, аз въобще не помислих за кофти промените [smile] абе, трябва да се гледа положително на всичко. Черногледството е лоша работа.
иначе моята последна най-положителна промяна е.. абе айде няма да се повтарям със снимков материал [smilie5] ,ама я има в най-темата


Отговори на това съобщение
 Re: Промените
Автор: Avi   
Дата:   01-08-08 18:04

кат ти се роди дете е най-яката промяна :)
при мене нищо не са промени всъщност, освен леко съня и тва, че тряя паза котарака да не ходи на определени места, ма тва малкото, дето още нищо не вдява - като се захили си е мноо яко :)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.