Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   01-08-08 05:41

http://www.dnes.bg/article.php?id=55062

Ако фондацията им предложи да им ги върнат и те, семейство Бончеви, приемат дори една стотинка, вече ще съм абсолютно сигурен, че сме най-ланяната нация в Света. Дано съм лош пророк, но ми се струва, че точно така ще стане. Тогава ще си махна BG-то от ника. И без това отдавна ме дразни.

Чакаме...


Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: ogimag   
Дата:   01-08-08 06:26

В цялата тази работа едва ли ние знаем истината. Вероятно ни се предлога това, което искат да чуем и знаем. Затова не вярвам на никой.
А за парите- ако това е истината- те нито са на Бончеви, нито са дадени доброволно.
Совите не са това, което са! Абе скапана работа...

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: todd   
Дата:   01-08-08 07:28

Както обикновенно .... ченгетата не са в час,по медиите се тиражират глупости,някой някъде си играе игрите .......а народа е съпричастен !!!

Хляб и зрелища са казали древните .........днешните поне с второто за сега се справят !!!

И с онова прословутото "Бедните да го духат" се справят великолепно.




Така .....рано рано заран [smilie5] .


Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: fotorafi   
Дата:   01-08-08 08:31

Забелязвам, че щом Нешка Робева е някъде,работата започва да мирише!Поиска да стане кмет на Подуене,заради залите на Герена.Сега в тази фондация...А ако бях млад, досега да съм махнал BG от паспорта си. Не,че там на запад всичко е цъфнало, ама не е блато като у нас.[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: Avi   
Дата:   01-08-08 12:48

Dani_Koev_BG написа:

> Ако фондацията им предложи да им ги върнат и те, семейство
> Бончеви, приемат дори една стотинка, вече ще съм абсолютно
> сигурен, че сме най-ланяната нация в Света.

аз тука нещо не разбрах логиката ква е? що ако едно семейство, подложено на страхотен психологически и физически стрес (едва ли бончев сам си е резнал парченца от 2 пръста) приеме обратно парите - цялата нация става лайняна?

просто ми е чудно, що аз да съм лайнян зарад нящо таково?

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: apollo   
Дата:   01-08-08 12:57

Мъка, мъкаааа... казал Белчо и теглил майната на Сивушка [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: n1x0n   
Дата:   01-08-08 13:06

Ако фондацията им предложи да им ги върнат и те, семейство Бончеви, приемат дори една стотинка, вече ще съм абсолютно сигурен, че сме най-ланяната нация в Света.

Ако аз съм собственик на фондацията - ще им ги върна. Първо, защото не са пари дадени по добра воля, а насила и второ, за да не се създава прецедент.
Ако съм на мястото на Бончеви - бих си взел парите отнети насилствено, особено ако действително са събирани назаем от други хора.

Тва все едно ти да си ипотекираш апартамента за да платиш откуп за член на семейството и ченгетата при спасяването да си задържат парите за тях си. Така де, ти нали вече си ги дал, за кво са ти обратно?!

Пък ти ако принципно си се чувстваш лайнян и имаш потребността да се разграничиш от нас със Avi - действай. Щото ние не се чъвстваме лайняни.

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   01-08-08 13:17

Аз също съм - за , да се върнат парите на семейството. И няма да се чувствам като част от най-лайняната нация на Света . Това, което ние научаваме от пресата не е и никога няма да бъде цялата истина. В момента има прекалено много спекулации по темата, трябва да си продават вестниците все пак. Това деяние е направено под натиск, не можеш да използваш парите на други хора, които са ги дали за постигането на една цел за нещо друго. Ако те решат след възстановяването на сумата могат пак да я дарят , вече по собствено желание .

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: jekopj   
Дата:   01-08-08 13:38

Тук се изказват мнение и се вдига градусът за едни пари,дето все още не са във фондацията...поне до тази сутрин не са били преведени.Мистификация продължава...[smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: Dani_Koev_BG   
Дата:   01-08-08 15:12

То е ясно, че вижданията ни са различни, но не всички. Напълно съм съгласен, че правилният ход на фондацията е да предложи да върне парите на Бончеви. Но ако те кажат 'добре взимаме си ги'... Поставете се на мястото на тези жени. Това си е чиста пробра ГАВРА! В праймтайма на най-гледаната телевизия Бончев демонстрира пред цяла България по възможно най-показния начин как вкарва пачките в една торба и ги дарява. И после да си ги прибере обратно, пък биле те и взети от приятели или дадени насилствено? Ами жените? Нима не е това една гнусна гавра с тях? Не знам... Може и да съм прекалено причастен, защото наскоро баща ми почина от рак. Но за мен това ще е постъпка на алчен безочлив лицемер. Тези пари едва ли са толкова необходими на приятелите му, колкото на онкоболните.

Все едно да оставиш 50 стотинки в шапката на уличен музикант и впоследствие се сетиш, че нямаш дребни за кафе автомата и да си ги вземеш обратно с думите 'сори приятел, не съобразих'.

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: feliz   
Дата:   01-08-08 15:32

Не искам да давам мнение по въпроса.
Знам само, че няма нищо "банално" в случката /"сагата"/ и не би трябвало да става такова.


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: neuromancer   
Дата:   01-08-08 15:54

не знам вярно ли е, ама според мен тая фондация е свързана със престъпниците и те са казали на Бончев да преведе парите там. Как си представяте нещата - човека казва "няма да дам парите на похитителите, а за благотворителност" и те похитителите нали са безкрайно великодушни и благородни, изведнъж му връщат жената. Така че фондацията няма да ги върне, много ясно.

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-08-08 15:56

Ми аз бих ги върнал.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: heavyrockin   
Дата:   01-08-08 16:15

Мен ми е любопитно коя е енергийната сделка за 200 млн. евро...
Ама безкрайно любопитно:)

И от кога някакъв човечец с имоти за милион лева става гарант за 400 млн. лв. [smilie18]

А вие се борите за някакви си 200 хилки...

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-08-08 16:16

Мен пари не ме вълнуват. Дай ми хубави жени [smilie21]



[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: solo5   
Дата:   01-08-08 16:22

Фондацията изобщо не смята да ги връща
видя се от интервюто на председателката и
а колкото до енергийната сделка (май за 300млн ставаше дума) heavyrockin е прав
тази новина май отклонява вниманието от по-важни неща
и защо така се свърза всичко с енергийния сектор
преди време бе застрелян заместника на Ковачки
Дали не е вързано всичко това [smilie11]
Едно е ясно някой знае много повече, ако не и цялата истина, но си играят да ни пускат инфо "на час по лъжичка"
Явно никога няма да се разбере какво стана и какви са причините за да се случи [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: За баналната вече сага на Бончеви...
Автор: heavyrockin   
Дата:   01-08-08 16:23

Иво,

имаш си, просто вдигнете броя на мохитосите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.