Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Средства за защита от наркомани
Автор: canonio   
Дата:   31-07-08 01:29

А?

Един и същ за 4-ти път разбива мазетата. 2 пъти го хванали да изнася "стоката" и го прибирала полицията. После го пускат....

Вчера разби моето мазе и ми открадна въдиците. Вратата за ремонт, пък бравата за боклука.
Ся аз полицията ли да викам, или линейката?

Има ли институция, която да ги прибира за лечение? Особено при доказани рецидиви. Или наркомана може да си краде безнаказано докато е жив, щото трябвала толерантност към проблемите му?

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: nodoubt   
Дата:   31-07-08 01:31

https://photo-forum.net/static/forum/2008-07/djml3509.JPG
http://images.businessweek.com/ss/06/12/1201_giftguide_toys/image/louisville-slugger-bat.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: canonio   
Дата:   31-07-08 01:33

nodoubt,
мислех си го. Но е много слаботелесен. Страх ме е да не му стане нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: canonio   
Дата:   31-07-08 01:37

Все пак, ако е пред умирачка, и аз го прасна, та вземе че пукне? Кофти вариант е....

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: nodoubt   
Дата:   31-07-08 01:39

оф да [smilie2] верно не е лесна твойта [smilie8]

тука след поредния случай сложихме здрава брава на общата врата и нощем заключваме [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: GenaDP   
Дата:   31-07-08 03:32

1. Биеш го по нежизненоважни органи. И да му начупиш ръчичките - няма да пукяса, ама поне известно време няма да бара по чисто технически причини...

2. Слагаш си метална врата - т.е. отделяш към 400лв. за читава такава. Говедото такива не може да отваря, и си спасен...

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: BlueHello   
Дата:   31-07-08 03:35

Вземи си куче! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: Пешо   
Дата:   31-07-08 03:38

счупи му пръстите на ръцете бавно и един по един..зарастват трудно и болезнено , може и да не зараснт като хората..да е мислил преди да краде...

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: tofo   
Дата:   31-07-08 09:02

На мен пък за такива ми е жал.[smilie2] Хич не им е лесно, баси.


Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: canonio   
Дата:   31-07-08 09:10

GenaDP,
метална врата изкърти ве. Със щанга, точно до езика на бравата.
Тя се затваряше много плътно, обаче явно е блъскал с чук и секач, докато си разшири място да вкара лоста.
А общата врата също е метална, но нея не я кърти. Явно си има ключ...

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: n1x0n   
Дата:   31-07-08 09:40

обаче явно е блъскал с чук и секач, докато си разшири място да вкара лоста.

Е ти този ли се страхуваш да го плеснеш?! [smilie18]

Щом има сили да кърти така - ще издържи няколко шамара. [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: dobria_starec   
Дата:   31-07-08 09:48

насилието поражда насилие[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: n1x0n   
Дата:   31-07-08 09:50

Дам, точно затова казвам на canonio да преподаде на наркоманчето този важен житейски урок! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: dobria_starec   
Дата:   31-07-08 09:57

и може после оня да го причака пред вратата на блока с още двама трима или докато слиза от колата, да го прати на оня свят или да го остави инвалид. Разклатете си главите може да стане некоя химична реакция и да спрете да раздавате съвети, щото на чужд гръб и ... Да биеш некой дето знае къде живееш и кога се прибираш а особено ако е човек дето е изпаднал до дъното и нема кво да губи не е меко казано глупаво. Освен ако това не ти е ежедневие, спазваш некви правила за безопасност, въоръжен си или имаш некой зад гърба и тоя дето тръгне да те гони знае че после ще го отнесе. За всички други закона е най-доброто оръжие

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: Chitsujo   
Дата:   31-07-08 09:59

Заключвам го и го оставям в ръцете на абстиненцията. Да си вика колкото иска. В мазето не е толкова лошо [smilie5] Както заключих и нападателя си преди няколко месеца и му извиках полиция [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: captainme   
Дата:   31-07-08 10:16

няма средство което да те защити.И в чужбинско 2 пъти ми ограбваха мазето,и тук като се прибрах пак.Съветвам те да си направиш застраховка и да не държиш ценни неща в мазето.При обир застрахователя трябва да ти плати и ремонта по вратата и нещата които ти липсват.За целта обаче след обира викайте полиция да състави протокол

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: heavyrockin   
Дата:   31-07-08 10:26

Преди време много широко обсъждахме идентична тема. Тогава собственик бе застрелял (с газов пистолет) наркоман при обир, който после беше починал...

Имаше бая дискусия кой прав, кой крив...Факт е обаче, че се получава негатив от всякъде за теб, ако се защитиш с пряка физическа сила - или те съдят като убиец, или рискуваш ответна реакция в неясен за теб момент спрямо децата ти, теб или други твои близки, а вероятно и изобщо с/у хора от входа...

Не знам как може никой да не чуе подобно блъскане или разбиване, но определено най-"дипломатично" решение е сами да се набутвате с яко кинти, за да слагате все по-масивни врати. Това с абстиненцията е усмихващ на 1ви поглед вариант, но после пак рискувате да ви съдят за някое непредумишлено убийство, ако онзи се (само)нарани или пукне в кризите си...

Не съм юрист, ама като начало не бързайте с боя.

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: BOINK   
Дата:   31-07-08 11:08

и на мен ми изкъртиха 2пъти вратата на мазето. втория път беше метална, за 500 кинта, яка грозна врата. след като напъвали в зоната на бравата и нестанало, се справили с пантите. метала беше смазан. след като откъснали вратата от пантите, я откраднаха....... цялата врата. като отидох да си видя мазата и врата липсваше. една дупка. вътре нямаше нищо освен две стени стилажи на които нямаше нищо. празни. потрудили се, откъртили вратата от пантите, откраднали 20 кила метални стилажи и си заминали по живо по здраво с вратата. полиция не съм викал, нищо друго освен самата врата не липсва (тоест 500 кинта). никой естествено нищо не е видял и нищо не е чул.
-----------------------------
средства за защита търсиш. законови няма. на чуджитсо решението е много зловещо и готино, но носиш отговорност. после ще те съдят за отвличане. бухалката също е много добро решение но тоя скапан наркоман от нашия блок тежи неповече от 45 кила и ако го центрираш може да умре наистина. кожа и кокали, няма меки места на които да го удариш и да не личи. чорапа с пяксък също не играе ппонеже може кост да му счупиш. единствения вариант ако го хванеше е да го давиш. неличи но адски жестоко нещо. супер грубо.

обаче го има момента че наркомана е психически и физически болно същество и е нехуманно да го пребиеш или да го убиеш. (дори и да си в правото си според закона на джунглата който масово се практикува). кофтито е че после шибаняците винаги излизат с добър адвокат и ти си виновен.

така че единственото решение е бой в пакета. там никой неможе да докаже дали ти е направено нещо или ти не си си го направил сам.

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: asahi   
Дата:   31-07-08 11:26

Едно падане по стъпалата след засилка ще се отрази добре на индивида.
За по-закоравели обирджии препоръчвам бухалка по коляното - нанася трайни спомени.

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: Todd   
Дата:   31-07-08 11:27

Бесене му е майката !!!

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Хванеш ли го - беси го !!!


Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: ejko   
Дата:   31-07-08 11:45

аз съм крадец-наркоман..., специализирам в нишата с мазатата! Няма да ме барате ей...! Ей така ще ви пукна в ръцете само, за да ви е гадно...[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: dobria_starec   
Дата:   31-07-08 11:52

сещам се че и убава врата от дебело черно железо и панти от вътре нема кой да я отвори

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: canonio   
Дата:   31-07-08 12:08

Той полиция и адвокати няма да търси. И друг път са го били сериозно. И ченгетата го бият....Мен ме е страх да не ми начупи после стъклата на колата или да уплаши жената....


Старче,
масивна врата се монтира в сериозен бетон, със сериозни шишове. В панелките, особено в мазето, може да разбие около вратата и да я открадне както е заключена, барабар с касата.
Просто, като тръгне да блъска вечерта, никой няма да слезе в мазето, дори и да го чуе. Ако извикат полиция, ще го хванат долу, обаче в неговото си мазе. Майка му и баща му го изгонили от къщи, ама от подземието не могат...Върви доказвай, че в момента краде нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: riddick   
Дата:   31-07-08 12:10

https://photo-forum.net/static/forum/2008-07/cjzq7616.JPG
http://www.sportingguns.com.au/Rifles/SteyrMannlicher/images/SteyrScout1-2Small.jpg


Tips & Tricks
[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Средства за защита от наркомани
Автор: riddick   
Дата:   31-07-08 12:12

И като приключиш с наркомана продължаваш по каналния ред[smilie19]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.