Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   28-07-08 00:24

Новата отсечка на метрото готова до 2012, дотогава - хаос

Турската "Доуш Иншаат ве Тиджарет" АД е фирмата, която е класирана на първо място от Столичната община за изграждането на втория метродиаметър в София.

"Фирмата предлага за 329 млн. лева да изгради участъка от пътен възел "Надежда" до бул. "Черни връх"", обяви на пресконференция днес столичният кмет Бойко Борисов.

От днес тече 10-дневният срок за обжалване на офертата на класирания на първо място кандидат от останалите участници в конкурса.

Ако след този срок няма възражения, ще се пристъпи към подписването на договора.

Срокът за изграждането на метродиаметъра е 45 месеца, а кметът се надява строителството му да завърши през 2012 година, стига работата да започне през есента.

Борисов обаче призна, че изграждането на метрото силно ще влоши и без това затруднения трафик в столицата, като единственият изход ще е употребата на обходни маршрути.

Той все пак се закани, че транспортните проблеми на столицата ще бъдат решени генерално до 2012-2013.


Днес.бг

Радвайте, Надежденци, г-н т.нар. "кмет" грижи за вас !!! Четири години ще бъде строено метрото от никъде до никъде - от югоизточното ъгълче на мегакомплексът ви (до там явно ще трябва да ходите с крака) до х-л Хемус (поне до Хладилникът да беше, да не говорим за Кръстова вада или Витоша, дето дотогава ще бъдат нагъчкани с хора). По мои сметки това се пада по цял километър на година защото от ъгълът на Витошка и Патриарх Евтимий до х-л Хемус тунелът и станциите са построени още от епохата на Тодоризъмът. 8 000 китаеца с кирки и лопати по-бързо щяха да изкопаят и за половината пари само !!!
Дано дотогава докарат и първият метродиаметър поне до половината Младост, щото съм сигурен, че лъскавият бизнеспарк ще сис тои без цивилизована връзка със София поне още 8 години...

И другият път пак за Бойко Двусантиметровото челце гласувайте - той ша въ упраи сичките !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   28-07-08 00:48

...вижте и цената - на мен ми излиза почти 80 000 кинта НА МЕТЪР !!!! Чудно как могъщите мегаполиси със стотици и хиляди километри метро не са фалирали и затънали в дългове за 800 години напред при построяването на същото?

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: dreamer   
Дата:   28-07-08 01:14

[smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie19] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: ike.a   
Дата:   28-07-08 05:27

хм,турска фирма спечелила... нищо лично,ама веднага ми изкача Доган като име....

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   28-07-08 08:06

Ебаси, Димитре днеска на протест срещу кметството. То бива, бива, ама каруца с кон ще си взема вече, че да ходя на работа. АМААХАХХААА[smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie9]
Не искаме метро, не искаме метро! [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   28-07-08 10:17

Кога, Ивенце?
Ще скандираме ли
"Бойко Борисов -
мастурбант, мастурбант !!!"

Хора - купувайте кой колело, кой моторче, кой муленце, кой яки обувки - движение в София скоро ще бъде напълно парализирано !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: dobria_starec   
Дата:   28-07-08 10:25

ще си е... майката деа мислех че ще го забавят докато се омета от Сф. И кой идиот му е хрумнало че може да се прави ремонт на основни булеварди през деня? С цариградско видеха кво стана, що отново? И бойко къв требва да е идиот да ги разрешава тия раути.

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   28-07-08 10:47

И бойко къв требва да е идиот...

Що питаш като сам си отговаряш?

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: emovla   
Дата:   28-07-08 11:42

Епа бойко е учИл за идиот пърдон за охранител [smilie5] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Todd   
Дата:   28-07-08 12:05

Истината е че требе да се направят !!! Иначе скоро ще требе да фъркате !!!

[smilie19]

А 80 000 за 1 км метро са нищо пари !!! Магистралата на открито е към 1 000 000 лефа километъра !!!

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   28-07-08 12:11

Todd, тва 80к лева на метър май беше...

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   28-07-08 16:38

Тод - на километър да бе - щях да призова на кметът ръцете да целуваме - 80 БОНА НА МЕТЪР Е !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: exo99   
Дата:   28-07-08 16:59

Важното е да стане.
Но много се съмнявам като гледам другите линии с какви темпове ги строят.

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: ejko   
Дата:   28-07-08 17:01

без метрО няма как да стане нищо..., нито ремонти, нито обходни маршрути, нито нищо...! Това е единствения шанс..., въпросът е че като всяко нещо тук и там нещата ще се правят по български...

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: IvoZafirov   
Дата:   28-07-08 17:02

Автор: ike.a
Дата: 28-07-08 05:27

хм,турска фирма спечелила... нищо лично,ама веднага ми изкача Доган като име....


Ами нищо лично. Напротив! Адски съм предубеден към всичко турско. Доган това успя да ме накара.

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Vinsent   
Дата:   28-07-08 17:03

Преди време, като негодувах от затворени за ремонт пътища, един човек, в чиято родина се водеше война ми каза: радвайте се когато нещо се прави, че при нас само се руши! [smilie2]

Ами няма как, години наред рушени и лошо поддържани пътища трябва да се правят - евала на този, който има воля и енергия за това, намира необходимите средства и го организира! [smilie24] Естаствено, че е най-провилно пътищата да се ремонтират през лятото, когато проходимостта е най-голяма, а броя на жителите в града е намалял заради отпуски.



Публикацията е редактирана (28-07-08 17:56)

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: Chitsujo   
Дата:   28-07-08 17:36

Vins, кажи им го де! [smilie24] Търся си хапартамент някъде около Св. Неделя, че как
ще се ходи на работа с този ремонт и метро не ми е ясно [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   28-07-08 17:54

Кажете го на хората, дето днес висяха в километрично задръстване около НДК... да видим как ще ги утешите, след като виждаха ракровеният път, извадените релси и НИКАКВИ РАБОТНИЦИ НАОКОЛО !!! 20 метра ги правят вече втора седмица !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Chitsujo   
Дата:   28-07-08 17:59

А Сливница също е копната! Кефи ме как са дръпнали цялото едно платно от трите в едната посока с онази машина, която яде асфалт и ще е чисто новичко!!! Плюйте сега, а пък после ще се возите нали [smilie5] Видях и че в същото време два багера лазеха долу при Перловска и чистеха коритцето ѝ!

Ънбеливъбъл [smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Chitsujo   
Дата:   28-07-08 17:59

Я кажете кой ще идва, че правят тези ремонти, а? [smilie7] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   28-07-08 18:04

Ивенце - аз не плюя, аз приветствам, но когато се строи разумно и без главоломно пилеене на НАШЕТО сухо !!!
Кефи ли те Ломското шосе как го направиха? А знаеш ли, че предстои отново да го дълбаят заради метрото? Тоест ако се работи по открит метод, за по евтино, всичко, похарчено като труд, време и пари за ремонтът на Ломското шосе, ще отиде на вятърът !!!

Сравнение - нищожната отсечка трамваен път при НДК я правят вече 10-ти ден, а навремето мавзолеят на Димитров са го направили за 7 дни - какво да се коментира повече? :-(

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Chitsujo   
Дата:   28-07-08 18:19

Те затова го взривиха! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Chitsujo   
Дата:   28-07-08 18:20

Същото безумие като паметникът пред НДК - Петохуйник за една нощ. Бе аре стига с тази носталгия по "ония" години [ezik] Живеем тук и сега, на който не му харесва пътища много и граници няма вече [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Императорът.   
Дата:   28-07-08 18:24

Забавното, Ивенце е, че го взривяваха повече време, отколкото е строен !!!

Носталгия по миналото е ли да не си затваряме очетата пред недъзите на настоящето?

Защо си такава сърдитичка? [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] [smile] Усмихни...

Отговори на това съобщение
 Re: Радвайте се, Надежденци !!!
Автор: Chitsujo   
Дата:   28-07-08 18:27

Аз съм си усмихната, ама ми омръзна от мрънкащи и затуй чета конски [smilie5] Па ми е все тая за момента. Миналогодишният козметичен ремонт на Ломско беше пълна глупост при положение, че трябва да го разкопаят пак тази година. Просто потънаха пари отнякъде - нанякъде.

Хората по булеварда са за отчуждение и ще стане голям скандал като ум бутнат къщите за разширяване, а и никога няма да успеят да ги компенсират, защото повечето са предприемчиви и наотвориха магазини и кафенета, кои под наем, кои семейни. Как се отчуждава такова нещо и как се обезпечават пропуснатите ползи за в бъдеще? Ама на кой му пука. [smilie22] [smilie22] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.