Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: за присветкането.
Автор: ALBIREO   
Дата:   24-06-08 15:45

Ако искате да се борите с присвяткането по пътя, най-добре е да го правите точно когато няма ченгета и забележите, че някой се движи прекалено бързо в насрещното [smilie3]. Ако всички го правят произволно, има вероятност да настане далеч по-голямо спокойствие по междуградските пътища (надявам се).

За бога братя - присвятквайте за щяло и нещяло [smilie5] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: Amigo   
Дата:   24-06-08 15:47

ALBIREO написа:

> Ако искате да се борите с присвяткането по пътя, най-добре е да
> го правите точно когато няма ченгета и забележите, че някой се
> движи прекалено бързо в насрещното [smilie3]. Ако всички го
> правят произволно, има вероятност да настане далеч по-голямо
> спокойствие по междуградските пътища (надявам се).
>
> За бога братя - присвятквайте за щяло и нещяло [smilie5]
> [smilie18]



[smilie18] [smilie18] ама после ще чуваш псувни зад себе си по целия път [smilie19] [smilie19] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: DidiAndreeva   
Дата:   24-06-08 15:48

Хич да не ти пука, докато се усетят къде са ?!?!?!? [smilie5] ще си далеч [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: fotografinq   
Дата:   24-06-08 16:03

Това си е много стара форма за взаимопомощ, която върши прекрасна работа за спестяване на точици.Нещо не е разпостранена по пътя София-Кулата забелязах [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: asahi   
Дата:   24-06-08 16:09

Святкам. Това намалява скоростта на водачите и повишава безопасността на движение. За ченгетата ме е все едно.

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-06-08 16:21

Като ДидиАндреева. Защо да предупреждавам педалите дето карат като изоглавени?

Мен не ми пречи и да не ми присвяткват. Постоянно съм по пътищата, но нямам проблеми с ограниченията и полицаите.

Святкам само ако някой видя че се е залетял, само тогава. Белки се сепне и намали.

Но най-ме дразнят тия дето ми святкат отзад. По-принцип гледам да не преча на по-бързо движещи се от мен ама нахалството ме дразни. Редовно вместо да натисна педала за да се "разкарам" от пътя на ниско летящия муньо леко пипвам педала на спитрачката колкото да светне само и пича ще не ще намалява до по-нормална скорост.
[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   24-06-08 16:27

аз си светкам... по причините коментирани от Chitsujo. нищо лошо няма в това. светкам и когато има проблем/опастност на пътя.

А полицаите са точно това. опасно препятствие! Веднъж ме спряха по средата на кръстовище, в 1 часа през ноща. Аз разбира се, просто го подминах и спрях извън кръстовището. Идва гадината и ми се пени "Не спираш на Полицай с Палка ли ти Бе!?" На което любезно му обясних, че вероятно съм му спасил живота, както и своя и на останалите в колата, когато някой от преминаващите камиони не се впечатли от полицейската му стойка, и мине през нас.. Набързо омекна.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-06-08 16:30

Данби, те полицаите са педерунгели ама са едни от нас. Маса народ се натиска да стане пътно ченге, че и пари дава за да го вземат на работа. Та пак сме си ние....

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: CanoniO   
Дата:   24-06-08 16:33

Няма човек, който да кара много и да не се радва на неписаните правила...
Святкам, изпреварвам неправилно,карам по-бързо.... Обичам да ми святкат и въобще не обичам да ми взимат точки. Колкото и да е егоистично - сори. Поне говоря истината....

Ако правите 5-6 хиляди км на година, по-добре спазвайте правилата. По закона на Мърфи, най прилежните изгарят най-често.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-06-08 16:35

е аз за 5 месеца минах 10-те хилки и то при спазване на правилата

[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: dobria_starec   
Дата:   24-06-08 16:42

като канонио[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: BOriSoFF   
Дата:   24-06-08 16:49

като danbi [smilie5]



10 000 ги направихме за 5 месеца, като Зафиров [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: CanoniO   
Дата:   24-06-08 16:52

Ако караш 20 хилки на година прилежно, то явно имаш най-коравата нервна система. [smilie5]

Аз изпреварвам и патрулките на непрекъсната линия, когато ми карат с 30 отпред...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: IvoZafirov   
Дата:   24-06-08 16:56

[smilie18]

Канонио, смени си ника на Камикадзе
[smilie5]

А иначе да, изтренирах си нервната система и доста е трудно да се ядосам на глупости или да се изнервя. Но така живея мнооого по щастливо от времето когато и аз бях "нормален софийски дришльо" сиреч някакъв нервак

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: CanoniO   
Дата:   24-06-08 16:58

А един път, на майтап, направихме един социален експеримент[smilie18]
Каране от Варна до София без нарушение - след магистралата, край Шумен, експеримента приключи[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
ако има софиянец, който да е идвал до морето без нарушение, пръв да хвърли камъка[smilie18] [smilie18]
Искам да ви видя, как карате с 30 там, където се кара с 80, само и само, щото някакъв пиян катаджия забравил да си прибере знака след ремонта на пътя[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Пък тъпите полицаи, най-обичат да застават след забравени знаци[smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: CanoniO   
Дата:   24-06-08 17:06

А повечето хора, дори не знаят какво означават 60 км/ч. Това е такова брутално ограничние, че дори и да искаш, не можеш да го спазиш. Няма съвременна кола. която да "понася" 60 км/ч. По-добрият вариант е 40, а още по-добрият 80. 60 км са такава величина, която не може да се спазва по никакъв начин.
Никой не отчете отживяването на жигулските години.....[smilie23]


Също, искам да видя, как някой си кара един час с 30, зад камион пълен с тор, и не изпреварва, щото линията била непрекъсната....
[smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (24-06-08 17:09)

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: BOINK   
Дата:   24-06-08 17:29

въпроса не е за камиона с тор а за светкането. ако тоя с камиона с тор е само една мисъл по-умен от стандартния шофьор на камион (завършил някое авто) ще ти бие един десен мигач и върви го изпреварвай, няма грижи.

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: CanoniO   
Дата:   24-06-08 17:33

BOINK,
не е въпроса там, дали щял да те пусне. Ако изпреварването е забранено в следващите 40 километра, ти ще караш ли зад него, или ще нарушиш правилника?

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: BOINK   
Дата:   24-06-08 17:36

пак ти казвам че въпроса е за светкането. ама ти и намилаш твойто.

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: CanoniO   
Дата:   24-06-08 17:49

За светкането беше първите 10 поста. После за спазване на правилници и връзката с км/год почна да се говори...

Иначе за светкането - нали ти писах - ДА, много обичам да знам къде има полицаи. Даже и по радиото се опитвам да чуя за радари...

Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: Todd   
Дата:   24-06-08 18:24

Аз пък се правя зорлен на загубен белким ви хванат !!!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

После се хиля като варена глава !!!

Ако от мен зависи на тоя дето светка глобата ще е 500 лева мин .Пиша го съучастник и готово...

Как така тия дето най много пътуват най-малко спазват правилата ....ами ако и с пилотите е така ко прайм ???

За това имат американците термин - колата се води смъртоносно оръжие .Караш бързо - застарашаваш живота на другите със смъртоносно оръжие -аре в тюрма !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Да видите тогаз....[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] карачи...


Отговори на това съобщение
 Re: за присветкането.
Автор: fotografinq   
Дата:   24-06-08 19:01

Карам си по правилата/изключение превишена скорост/ пари на полицаи не давам и точките ми са си всичките.Дори наскоро се мотах в София и карах само по-правилата иии дори с никой не се блъснах...но си изнервих спътника доста [smilie5]

"Защо не зави от тук?!"
"Защотото е забранено"
"Защо другите минават тогава?"
"Защотото са софиянци"
"Че 'кво ни на нас?"
и така нататък....



Публикацията е редактирана (24-06-08 19:04)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.