Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 България - държавата и държавността
Автор: 2metraninja   
Дата:   22-06-08 22:36

Одеве, отивам да взимам децата от баба им и там пристигнало писмо от другата им баба - тя е в Австралия и пратила много хубава картичка. Дотук супер, обаче писмото в найлоново пликче, плика вътре разкъсан - ама както се разкъсва плик който досадно отваряш. И залепена лепенка - "Пощенската пратка пристигна с нарушена опаковка - преопаковано в Българси пощи".
Много се ядосах - как така ще отварят писма бе изроди мръсни.. в цял свят хората имат пощата и кореспонденцията за едно от най- святите неща - не може така - къде е цивилизацията, къде е държавната институция???
Както и да е- кисел слизам надолу. И пред един вход на поликлиниката, която е до нас един наркоман разпльокан - напикал се в гащите си и нещо ломоти. Децата ме питат защо този е така размазан и защо въобще седи там. Аз им обяснявам че е наркоман и се опитвам да се обадя в полицията да дойдат да го приберат. Нова изненада - поне 20 пъти изчаках позвъняването на 166 - никой не понечи да ми вдигне. Националната полиция не иска да слуша за проблемите на гражданите на републиката. Господ да ни опази нас или кучетата да ни ядат - което събитие настъпи първо.
Къде е държавата, къде е държавността в тая територия... Не знам.. Не съм депресант и не обичам да сея депресия, ама...
Сега се чудя дали да не се върна и да потроша гнусния наркоман - току - виж дошли да го приберат като се размирише.[smilie23] [smilie9][smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: Amigo   
Дата:   22-06-08 22:39

добър вечер [cool] [smilie8] туй са мили родни картинки от бг-действителността [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: Lalinda   
Дата:   22-06-08 23:20

Обади се на Бърза помощ на 150.
Какво да го правят в полицията този наркоман?

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: Cristinel   
Дата:   22-06-08 23:24

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: Императорът.   
Дата:   22-06-08 23:27

Бе какво ще се занимаваш с някакъв гнъсен наркоманиак - остави го да се смряска !!!

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 2metraninja   
Дата:   22-06-08 23:41

Какво да го правят ли? Примерно да го хвърлят в изтрезвителното като не е на себе си и преди това да го запишат като някакво провинение - не ги ли водят там на отчет. И да го пребъркат - ако има 20 грама в него трябва да лежи 5 години в затвора. Ако няма документи да го задържат до изясняване кой е какъв е, не го ли издирват, няма ли в него оръжие, нещо откраднато, което се издирва - де да знам.
Аз съм гражданин на републиката, възпитавам децата си в нормални и човешки ценности. Не искам под носа им да се валят гнусни нечовеци и аз единственото, което мога да направя да е да им скрия очите или да избягвам паркинга! Аз си плащам данъците, възпитавам деца, които се предполага че ще са бъдещето на тая държава и искам морала и ценностите, в които вярвам да се налагат ако се наложи и със сила - респективно от полицията.

Ок, оставяме че наркомана ми се валя до колата и децата ми се афектират то вида му. Ами ако наркомана беше по- освестен и беше издебнал в гръб някого в гръб и му е опрял нож в гърлото и аз се опитвам да звънна в полицията - КАК ТАКА НЯМА КОЙ ДА ВДИГНЕ ШИБАНИЯ ТЕЛЕФОН?????????? За мен това е отказ от гражданския договор - аз да работя, да си плащам данъците и спазвам закона, а държавата да се грижи да ми осигурява конситуционните права. Ох, много пиша, ама просто не ми се иска да вярвам че нещата са толкова зле и който не се погрижи за него си, ще има да пати. Просто съм родолюбец, даже шовинист. Също така вярвам в доброто, в цивилизацията, в хуманността.

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: 2metraninja   
Дата:   22-06-08 23:44

И още нещо - не бих позвънил никога, АМА НИКОГА на бърза помощ да дойдат да спасяват гнусния наркоман - докато лекарите се разправят със осраното му същество, някъде може някой стойностен човек да остане без медицинска помощ. Дори и да не е така, като го закарат в болница ще му дават лекарства, които аз с моя труд и данъци съм купил. Ама не за него.
Ако му прилеят 2 банки кръв и 10 минути по- късно докарат блъсната от пиян шофьор жертва и той умре - няма да е справедливо просто. Няма да е човечно, няма да е нищо...
Ох, много се афектирах.

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: Amigo   
Дата:   22-06-08 23:44

наркомани, мангусти, чалгари, мутри, безочливи политически пачаври и изобщо всякаква престъпна и дегенирарала измет... това е в БГ, за съжаление [smilie23] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: cade   
Дата:   22-06-08 23:49

Lalinda написа:

> Обади се на Бърза помощ на 150.
> Какво да го правят в полицията този наркоман?

ти май не си звъняла на 150...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: canonio   
Дата:   22-06-08 23:52

Мдааа,
затова белите хора имат един телефон за всичко. И разговорите се записват 24 часа. И записите важат в съда...
Лесно се прави, но интереса на правителството към 911 е нулев....

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: 2metraninja   
Дата:   22-06-08 23:54

Аааа - да, това е друга история - миналата зима ми се наложи за пръв път в живота да извикам Бърза помощ - щерка ми направи ларингоспазъм от мъглите и смога. Звъня й на дежурната - тя вдига и един отегчен глас - Даааа...?
Аз на пресекулки едва обяснявам че дъщеря ми не може да си поеме въздух, че устничките и са посинели, че съм уплашен и искам веднага някой да дойде. Тя уморено ми каза, че е най- добре да звънна на частна бърза помощ или още по- добре да се мяткам на едно такси и да карам в спешен кабинет. Така и стана, за щастие спешния кабинет си работеше, а там бяха истински лекари - с уморени, но честни лица.
Май звуча малко патетично... Баси живота, баси чудото...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: canonio   
Дата:   22-06-08 23:55

Никой не е длъжен да помни телефонни номера... Особено в състояние на шок и стрес.
За удавник, пожар, змия в къщи, напикан наркоман - телефона трябвада е един. Трябва да има отговор. Дори трябва да има правни съвети и съвети за първа помощ.

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: charm   
Дата:   22-06-08 23:56

дано никога, ама никога на никой от вас, дето такива думички използвате, не се случи "гнусния наркоман" да е вашия син или дъщеря! от все сърце ви пожелавам да НЕ ви се случва!.............

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: slivenski   
Дата:   22-06-08 23:57

Добре, де... Колко от вас са чували за телефон 112 [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 2metraninja   
Дата:   22-06-08 23:58

Тоя дето работел само в София ли?

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: 2metraninja   
Дата:   22-06-08 23:59

Да, и аз си пожелавам и даже и правя всичко по силите ми да си възпитам и контролирам така децата, че да не си и помислят да се бодат и да лежат по стълбите опикани и осрани.
Да пази и Господ.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: canonio   
Дата:   23-06-08 00:01


На 2 юли телефон 112 ще е достъпен в 10 области в Югозападна и Североизточна България. Това обяви вицепремиерът и министър на извънредните ситуации, Емел Етем, предаде парламентарният репортер на БГНЕС.

От началото на юли ще работят центровете за 112 в Русе и София. През семтември трябва да са готови и центровете в Бургас и Монтана, които ще облусжават още 10 области, а до края на годината ще са готови центровете във Варна и Кърджали. Телефон 112 ще е достъпен за цялата страна до края на годината.



Това знаем за 112.
Също знаем, че като ти кажат да си хванеш такси и да закараш някой полу-труп на спешен кабинет, запис на разговора няма да има, както и виновни ....

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: Amigo   
Дата:   23-06-08 00:02

абе истината е, че държавата смърди отвсякъде - те тва е! [smilie23] [smilie23] иначе и в Австралия е фраш с наркомани - нали имам там приятел, който е лекар [cool] Но има глобална политика на поддържане на наркоманията и престъпността [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: slivenski   
Дата:   23-06-08 00:02

Абе, да го духат бедните... Аре! [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: 2metraninja   
Дата:   23-06-08 00:06

Да го духат бедните духом

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: Императорът.   
Дата:   23-06-08 00:59

2metraninja - внимавай со изразите, за твое добро го казвам - защото за админите в тоя форум наркоманиаци, кафяви и прочие са висши същества и те ревностно ги бранят от всякакви обиди.
Разбирам гневът ти към Спешната помощ - как да не се гневи човек - дерат ни кожите със здравни осигуровки, а насреща не получаваме нищо - и дори тия, които не са внесли в здравната каса и една стотинка имат предимство пред нас !!!

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: Amigo   
Дата:   23-06-08 01:13

Императоре, админите си гледат форума и са си прави. [cool] А иначе ние пък можем да кажем какво мислим по темите и без грубо-терминаторски звучащи изрази [smilie3] [smilie8] [smilie5] [smilie5] [smilie6] [beer] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: България - държавата и държавността
Автор: itilien   
Дата:   23-06-08 01:19

По-полека с наркоманите, щото не е толкоз проста работата колкото я изкарвате.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: 2metraninja   
Дата:   23-06-08 01:32

Не знам колко е проста работата с наркоманите - тва е цяла друга тема - нямам преки наблюдения, а и слабо ме вълнуват - предпочитам ако може въобще да не ги виждам - да си се друсат там и Господ да им е на помощ.
Искам когато звънна на полицията някой да ми вдигне и да направи нещо за мен. Искам когато получавам писмо никоя лелка да не го разкъсва да търси скрити австралийски долари вътре.
Искам си родината.
Господ да ги убие.

И няма смисъл да ми скача пък сега някоя засегната лелка и да ми обяснява че и чичките и те може да са го скъсали. Всички, които имат очи да четат и които имат здрав ум да разбират и които имат сърца да страдат.

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: djogata   
Дата:   23-06-08 01:35

За липсата на отговор от телефон 160 можеш да подадеш сигнал/оплакване предполагам

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.