Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 + -
Автор: pmartinov   
Дата:   19-06-08 12:19

Колко излиза токът на българите?


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   19-06-08 12:20

седмо място по цени на електричество, съотнесени към нашите доходи.

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: IvoZafirov   
Дата:   19-06-08 12:23

Абе като гледам как всички пътища са пълни с коли дето се карат въпреки скъпия бензин и как ако ей така решиш след работа да седнеш в някое заведение без резервация шансовете ти клонят към нула значи имат пари хората и са си много добре. Евтино им е един вид.

Така, че не ги мисли за тока. Той им е последната грижа.

Ти за никоня кажи [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: pmartinov   
Дата:   19-06-08 12:23

7мо място от 29 държави...


[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: RAFA   
Дата:   19-06-08 13:02

Зафиров, това че кръчмите са пълни не е критерий. А че колите станаха бая няма как, като изкупихме таралясниците на западна еропа.С парите които разполага средния българин това можем да си позволим ..


Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: IvoZafirov   
Дата:   19-06-08 14:04

Еми начи сме си ОК. Инаме коли, хапваме, пийваме... Кво повече.

Бе добре сме си бе. Даже може малко да намалят заплатите

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: nilak_bg   
Дата:   21-06-08 02:58

Магарето, тъкмо го научихме да не яде пък взе, че умре.

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: RAFA   
Дата:   21-06-08 09:51

Зафиров, на мнение съм че в нашата държава е така зашото ние сме си такива.Все чакаме някой да дойде да ни оправи... и те идват и ни "оправят". Като не ти харесва в България що стоиш тук , вече си европеец ходи в чужбина ! Всички само стоим и плюем по държавата пък никой не се хваща да направи нещо за нея всеки чака. На мнение съм, че тук само некадърниците и мързеливците не могат да се справят. За заплатите нямам какво да кажа , ще дам един пример от вчера, трябваше ми да обиколя две аптеки,защото в първата трима аптекари сменяха ролката на касовия апарат и не можеха даже едно добър ден да кажат, а във втората ми трябваше слухов апарат да чуя какво мънка аптекара, толкова го мързеше горкия ...затова че всеки според заслуженоото, така си мисля аз. Много е лесно да кажеш заплатите ниски и незнам какво си , ами като ти е ниска заплатата хвани се сам да си я увеличиш. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: ejko   
Дата:   21-06-08 10:02

RAFA- "ами като ти е ниска заплатата хвани се сам да си я увеличиш."
Това много хора го казват, но не е точно така. То е ясно, че ако си предприемчив и ще успееш да докарваш добри пари. Но не може предприемчивостта да е основно качество на индивида. Аз не искам да съм предприемчив, магазинерката също не иска да е такава и не е...! Е какво ако всички са предприемчиви и кой ще продава в магазините и т.н.
Когато жевеех в щатите и със собственика на магазина, в който работех си метяхме паркинга и му казах, че в БГ това е "срамна работа" с метенето и шефовете не я вършат. Той ми каза че всеки е шеф на някого и при това положение кой подяволите ни мете улиците...!
За мен трябва човек да може да преживява достойно дори и да не е предприемчив...! Не може всички да се държим като шефове, защото така страдаме от липса на изпълнители...
Днес ми е разпокъсана мисълта...[smilie2]
Както и да е надявам се ме разбра....

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: RAFA   
Дата:   21-06-08 10:22

.. ми не напълно ама айде, що си мислиш че тук шефовете не метат улиците ?Аз познавам много които правят много по "срамни" неща . И защо предприемчив значи само предприемач според теб? Аз не мисля че е така просто трябва да умеем да продаваме труда си. Навремето като работех за други хора не за себе си , всеки ме питаше не колко ми е заплатата, а колко си докарвам странично .. Докато мислим така никога няма да се оправим! Ние сме свикнали още от комунизма да не работим и да ни плащат. Вече не е така и на много хора това не им харесва и хленчат. Чувал си предполагам за една поговорка.." ..не на мен да ми е добре, а на Вуте даму е зле.. " много точно ни описва като народ, за съжаление сме си такива!




...темата се разми съвсем за друго става на въпрос, да ни прощава автора [smilie3]
Един приятел казва така : " Не ме е страх от вискоки разходи, а от малки приходи .."
[cool]


Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   21-06-08 11:07

и сам да съм на опашката, пак че се прередим

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: gorbi   
Дата:   21-06-08 11:21

"непредприемчивите" хора също трябва да имат възможност за достоен живот в една нормално уредена държава..... Не може всеки да е нагъл, нахален, с връзки, екстравертен, изобретателен, напорист, безскрупулен, безочлив, корумпиран, корумпиращ и т.н. В момента ако нямаш поне три от изброените от мен качества - не можеш да успееш да пробиеш сам..... което хич не е добре....

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: tnt   
Дата:   21-06-08 12:07

не, не е...ама и това си е чист вид расизъм ... по темпераментни, индивидуални, личностни качества [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: nilak_bg   
Дата:   21-06-08 19:25

подкрепям gorbi

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: Lalinda   
Дата:   22-06-08 00:02

Екстровертен не е непременно отрицателно качество...
Също и изобретателен.
Иначе съм съгласна, че не всеки може да е екстровертен или пък изобретателен, това вече прави две качества.
Да бъдеш с връзки също не е качество, както и да е.

Отговори на това съобщение
 Re: + -
Автор: gorbi   
Дата:   22-06-08 00:42

да имаш връзки = да си комуникативен, което си е качество... Да не издребняваме сега толкова....[smile]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.