Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Фолклорен събор в Добричко... Благодатно за снимане ;)
Автор: letera   
Дата:   17-06-08 09:49

За всички съфорумци, които:
1. са от района на Добричко и Варненско и
2. обичат българския фолклор
едно предложение за хубаво (надявам се!) изкарване на следващата събота, 28 юни.

Община Добрич - селска всяка година отбелязва своя празник в последната събота на настоящия месец с национален събор на народното творчество в местността Дебрене (отбивка от пътя Варна - Добрич, близо до Стожер). 4-5 естради са пръснати из гористата местност, има много и за слушане, и за гледане, и за снимане... Идват танцьори и певци от цяла България и, разбира се, основно от региона.

Абсолютно непретенциозно е, само - на хората, които решат - препоръчвам да тръгнат малко по-рано, за да избегнат жегите и да си намерят удобни позиции на сянка (което е от особена важност!) край естрадите... Може и да не си приготвяте кошниците за пикник от вкъщи, на място има капанчета-еднодневки. Студените напитки, пържените картофки и кебапчетата поне не липсват...

Ми - тва е. Аз ще съм там вече трето лято... Поне за мен този един ден винаги е бил спечелено, а не загубено време...


Така че, банда, ако (все още) нямате други планове... [shtrak]

[beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Фолклорен събор в Добричко... Благодатно за снимане ;)
Автор: Amigo   
Дата:   17-06-08 10:09

бих дошъл с голямо удоволствие, щото много обичм такива мероприятия, ама много далече бе [smilie2] пак маса пари за гориво ше трябва да давам [smilie2] освен това съвпада с мероприятието в Свищов от 26 до 29 [smilie8] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Фолклорен събор в Добричко... Благодатно за снимане ;)
Автор: letera   
Дата:   17-06-08 17:34

Айде бууут нагоре, който има да вижда - да види...

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.