Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   17-06-08 12:18

Аз лично не съм съгласен с тезата "създават се деца, без да има условия за отглеждането им". Именно поради тази теза, според мен насадена отвън в нашето общество, сега сме на това дередже!

Дам "мангалите" често ходят с бели якички и заемат министерски кресла.

Както всички други неща в този свят, успеха се постига само с личен пример. Най-вече, личен пример пред децата ни. Личен пример пред всички с които по един или друг начин се сблъскваме. Човек не може да бъде "перфектен", защото това е противно на човещака порода, но поне трябва да бъде почтен. А ако умее да показва и на другите.. още по-добре.

По темата: аз също споделям убеждението, че само "държавата" може да вземе мерки за тези деца. Така ни е устроено обществото, такива са ни законите. Но.. кой е държавата? "нашите хора"

Е, тук е препъни камъка...

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: captainme   
Дата:   17-06-08 12:22

Супер невменяемо е да се прави референдум по този въпрос....



Публикацията е редактирана (17-06-08 12:27)

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: ejko   
Дата:   17-06-08 12:33

как може да се протестира срещу това? Взима се решение и това е? Мен никой не ме пита дали може да строи на детската площатка, а като съберем подписи и после най-много някой чиновник да си чисти гъза с тях, като му свърши тоялетната хАртия...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 12:35

именно, ежко

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: Danisima   
Дата:   17-06-08 12:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: Lalinda   
Дата:   17-06-08 13:47

А, че нали именно Варна бе градът, в който се живее най-добре?

Доколкото ми е известно, един от показателите, даващи предимство на един град пред друг, са разширените възможности и удобства на лицата в неравностойно положение?

А да, и градът, в който, предполагам не само момичетата, освен че са най-красиви, са и най-учтиви и вежливи?

Защо не се опитат да направят нещо по въпроса и с нежеланите от някои от "най-добре живеещите" си съграждани?
[smilie11]

Отделно ми се ще да попитам, като сме толкова толерантни, защо в клубния форум (зоната?) така често се осмиват различните - били те роми/цигани, гейове и прочее?

Напоследък тук имаше и индивидуални призиви за прочистване на форума от "стари чанти в климакс", които "никой не харесвал"?

Надявам се да не наблюдаваме и тук феномена на заразяването, добре познат на психолозите, и цитиран в една от най-лошите му форми по-горе от Пратчет (в постинга на white).

За съжаление, понякога за цели групи хора се съди и по най-недостойните им прояви...
[smilie2]

***

Едни не харесват увредени деца, трети - "стари чанти, психолози, културолози, щангисти, тенисисти, поетеси (бездарни)" и дори колористи, назовани с презряното (от кого?) "цветоразбирачи" ([thankyou]), четвърти, както се научаваме от една от темите за майката, изоставена от децата си в старчески дом - дори родителите си?
[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Да не би най-желаното общество да е онова, в които всички ще се псуват и оскърбяват на воля до пълно изтребление на простотията ли?
[smilie11] [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: tnt   
Дата:   17-06-08 13:51

Прачет ако се стремеше към по-хубави "форми", щеше да пише трактати за феномена на заразяването, за да бъде подобаващо Ентелектуално оценен [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: CanoniO   
Дата:   17-06-08 14:02

Никакви хора от никакво Владиславово не са ходили да протестират. Това са измишльотини на управата, защото не искат вината да пада върху тях...
Има много общински петна, по-големи от 12 декара, ама ако се построи нещо различно от блок или бизнес сграда, няма как да вземат рушветите. Пък и цената на безценната общинска земя в района ще падне и никой няма да иска да си построи автосалона до селището с "уродите"...

Хубави хора са управниците, едни такива, алтруисти....

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: BOrisoFF   
Дата:   17-06-08 14:07

Цанонио [smilie24]
Сума глупости се пишат [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   17-06-08 14:07

... и съвсем независими.... че нищо не зависи от тях.

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: equinox   
Дата:   17-06-08 14:13

В Средна Кула до колкото знам искаха да ги настанят в бившата сграда на училището, която се намира точно на ценътра. И много хора не бяха съгласни с това. И така...

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: CanoniO   
Дата:   17-06-08 14:23

Когато общината строи на общинска земя, не ходи да пита хората дали искат...
Също, когато държавата реши да прекара магистрала през къщата ти, тя я прекарва.
Когато мафията реши да построи газстанция в опасна близост до блок, тя си я строи, въпреки протестите....
Оправдания от типа "хората протестират" са смешни. Сякаш Бойко не натресе на едни хора софийския боклук.....

Отговори на това съобщение
 Re: И Варна се опълчи срещу децата от Могилино
Автор: bdin20a   
Дата:   17-06-08 16:03

Автор: CanoniO
Дата: 17-06-08 14:23

Когато общината строи на общинска земя, не ходи да пита хората дали искат...
Също, когато държавата реши да прекара магистрала през къщата ти, тя я прекарва.
Когато мафията реши да построи газстанция в опасна близост до блок, тя си я строи, въпреки протестите....
Оправдания от типа "хората протестират" са смешни. Сякаш Бойко не натресе на едни хора софийския боклук...
----------------------------------------------------
[smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.