Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: solo5   
Дата:   15-06-08 21:03

Подписка срещу високата цена на горивото

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: asahi   
Дата:   15-06-08 22:20

За скъпите обективи ако има ще се подпиша.

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: solo5   
Дата:   15-06-08 22:22

високата цена на горивото покачва и останалите цени
така че очаквай по-високи цени и на обективите, заради кризата с петрола [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: asahi   
Дата:   15-06-08 22:24

То ако с подписване се сваляше цена мутрите отдавна да са прописали [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: sasi   
Дата:   15-06-08 22:27

Каква е цената на бензина сега? Ако това ще ви успокой цената се вдига на всякъде, при нас в норвежко струва към 3.40 лв за литър в момента и смятат да увеличават и някакви акцизи сега[smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: мара   
Дата:   15-06-08 22:29

а у норвежко колко е един час труд?! щот тук е около 1 евро[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: asahi   
Дата:   15-06-08 22:34

Ми евтин ни е трудът. И производителността ни е никаква. Помързява ни яко.

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: sasi   
Дата:   15-06-08 22:36

Абе на час взимам доста повече от 1 евро, но плащам 36% данък и плаштам по 6.25лв на всяка бариера на път за центъра като минавам през 2 такива във 1 посока.... В никакъв случай не казвам, че е по-зле от България де, защото по-голяма селяния и цигания от там надали има и за това са си виновни хората и гадния им манталитет.

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: Amigo   
Дата:   15-06-08 22:40

пътищата у нас наистина са в трагично състояние [cool] ама нали батко и ко. прибират париците [cool] искам газта по 80 стинки [smilie24] [smilie5] [smilie5] и освен това газаджиите кат мен да бъдат освободени от всякакви мита и данъци по отношение на колата, щото сме еко чисти [smilie6] [smilie6] [smilie3]



Публикацията е редактирана (15-06-08 22:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: мара   
Дата:   15-06-08 22:43

асахи, аз имам висока производителност, ма гледам да не прекалявам, че ша ми стане девалвация на искуството[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: asahi   
Дата:   15-06-08 22:43

Ти карай полекичка!

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: мара   
Дата:   15-06-08 22:48

нали и аз тва викам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: Amigo   
Дата:   15-06-08 22:55

Автошествие срещу скъпите горива
15 юни 2008 / News.dir.bg

Над сто автомобилни шофьори и около двайсетина мотористи протестираха в София срещу високите акцизи на горивата.
Те се събраха с колите и моторите си пред храм-паметника „Александър Невски", след което проведоха шествие из града с включени клаксони и развети национални знамена, съобщи Дарик.
Полицията осигури ескорт с няколко пилотни коли, за да не се затруднява движението по улиците. Шофьорският митинг с настояване за държавна намеса за регулиране на цените е организиран спонтанно, след призиви в различни интернет форуми, казаха пред Дарик участници в протеста.
Водачите изразиха надежда, че държавата ще се намеси и дори с малко, но ще намали цените на горивата. Според шофьорите себестойността на горивото в България е по-висока отколкото в много европейски държави въпреки ценовите рекорди на петрола в световен мащаб. Своите искания те ще изложат в специална подписка до компетентните институции, като до момента в нея са се разписали над 1000 души.
На въпрос как ще обяснят парадокса, че хем горивата са скъпи, хем никой не се решава да остави колата си и продължава да кара с пълен резервоар, шофорите отвърнаха, че в динамичния свят, в който живеем автомобилът е необходимост, от която не можеш да се лишиш. [smilie8] [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: boreto   
Дата:   15-06-08 22:58

Имам смътни спомени от времето, когато бензинът беше 8 стотинки.
Карам кола от когато бензинът поскъпна на 36 стотинки.
Ще карам и когато стане 5 лева.

Впрочем на кого ще връчват подписите? На крал Фейсал ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: Skic   
Дата:   15-06-08 23:17

В Италия горивата са вече над 1,50 евро за литър, а газта варира между 0,69 и 0,72 евро. Карам предимно на газ, но газови колонки има доста рядко, освен на магистралите, по които се старая да не стъпвам, защото ми се стъжва с всеки изминат километър. Освен това горивата тук са по-зле и от нашите, не вярвах, но е факт... В процес на закупуване на нова екипировка за байка си съм, а тук има интересни неща на добри цени и когато се завърна, след някой месец, едната кола я замразявам(другата я кара жена ми, но работата й е извън града и няма как, но автомобилът е на газ и не цапаме много), но понеже ми е мания няма да я продавам, а само ще си я стегна и понякога ще си я карам за кеф - то купетата са и за това де, а през останалото време съм точно с ей т'вачка:

http://rowery.onet.pl/_i/sprzet/rowery/600/2007_8760.jpg


Остава само тъпите ни управници да създадат условия за този вид транспорт!



Публикацията е редактирана (15-06-08 23:20)

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: Lalinda   
Дата:   15-06-08 23:20

boreto, [smilie24]

И аз това се канех да питам, и то отдавна, на Фейсал ли?

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: kote   
Дата:   15-06-08 23:44

а знаете ли,че от догодина ще забранят да караме на газ?
това с регистрацията е само предлог,въпреки че инциденти има изключително рядко,аз съм чувал само за един от 1975 година насам
петролната мафия ни натиска яко и нашите мутри и пригласят,това е факт

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: itilien   
Дата:   15-06-08 23:57

В аржентина бензина беше по около 80 стотинки, те как го правят [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: Cristinel   
Дата:   16-06-08 00:07

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: papi   
Дата:   16-06-08 00:12

мда
най доброто решение срещу скъпото гориво са велосипедите
аз по цял ден се придвижвам с този байк:

Трек 3700


Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: Skic   
Дата:   16-06-08 00:14

Ох, пък барнат ли газта не зная какво ще стане?! А онези с жълтите коли скочат ли става лудница... Още не е сигурно за газта де, да не говорим, че много производители на автомобили правят фабрични газови и метанови уредби. За Опел зная, че правят на метан, а Шевролет и Фиат продават коли на GPL, дори рекламите им са такива. Не вярвам да ги забранят напълно, а да затегнат контрола на фирмите, които се занимават с монтаж. Каквото и да стане обаче няма да съм на максимата "ще карам ако ще и 10 лева да стане цената". По този начин ще стане и сто кинта литъра, ма нека, тъкмо ще живнем малко [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: ntonev   
Дата:   16-06-08 00:16

boreto,

а ти знаеш ли каква е структурата на цената на горивото? ...

каква част е себестойностна продукта, транспорт, акциз и т.н. ...
погледнато така - само себестойността мойе се жалва до някой шейх, другото си е до г-н министър председателя...

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: kote   
Дата:   16-06-08 00:23

дано барването на газта да е за отвличане на вниманието,докато се улисваме да протестираме някой тихичко да си врътне далавера в наш ущърб
въпроса е-каква е далаверата?

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: Amigo   
Дата:   16-06-08 00:27

абе стига с тия глупости - велосипеди и прочие [cool] я идете с 20 кила багаж от София до морето и обратно с велосипеди [cool] може и децата да си возите отпред на рамката или отзад на багажника, нали?! [cool] [smilie19] [smilie19] за къси градски и селски условия колелото е ехтра, но само до толкова [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Подписка срещу високата цена на горивото
Автор: white   
Дата:   16-06-08 00:42

20 кинта да стане литъра, че да се видим кои сме![smilie18] Пък до морето никакви велосипеди,че ходиме пеша, айди де, 100-200 метра голяма работа[smilie18]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.