Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Евро 2008
Автор: Coincidentia   
Дата:   07-06-08 13:31

Идва истинският футбол! [beer]

Поне се надявам да стане едно добро първенство, за каквото има предпоставки.

Изглежда, че силите са относително изравнени, няма чак толкова изявени фаворити и отборите, които могат да се борят за титлата, не са малко.

Моят личен фаворит е Италия [thankyou]

Има една традиция мачовете от откриването да са доста трудни за смятаните за фаворити, но днес ми се струва, че би било върла изненада чехите да не спечелят, както и португалците после.

Та, какви са ви очакванията за днес и изобщо за първенството?


Отговори на това съобщение
 Re: Евро 2008
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   07-06-08 13:36

Този уикенд мотоциклетът на Валентино Роси – Yamaha YZR-M1 – ще бъде с променена цветова схема на състезанието за голямата награда на Каталония. Причината за това е началото на Европейското първенство по футбол. По машината ще преобладава синият цвят, който ще напомня за екипа на италианския национален отбор, с който Скуадра адзура спечели Световната купа.

„Fiat искаха да направим нещо специално за италианския национален отбор преди мача им срещу Холандия. Мисля, че моторът изглежда много добре,” заяви Роси на пресконференцията преди тренировката в четвъртък.

Източник:мото.бг

Отговори на това съобщение
 Re: Евро 2008
Автор: fundamental   
Дата:   07-06-08 13:41

Очаквам да блеснат и ще гледам с интерес Карим Бензема, Сеск Фабрегас, Валон Бехрами, Нико Кранчар, Еузебиуш Смоларек..... и още няколко млади таланти [smile]
И може би последния влак на Хенрик Ларсон.
А кой ще победи, все ми е тая. [beer] [thankyou]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.