Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   05-06-08 20:23

Я да видим как би изглеждала вашата къща отвътре ако имахте неограничени ресурси. На мен лично би ми се изкало къща на два етажа. На втория спални, а на първия една голяма стая - хол трапезария и кухня в едно :) ПО на там и снимки ще сложа :)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: apollo   
Дата:   05-06-08 20:26

Трябва да намеря място за един огромен купол и няколкометров телескоп в него [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:26

Доста се доближава[smile] [smilie24] Искам да е светло,с тъмен под и бели кожени мебели и дърво(тъмно) и просторно.Да ти покажа ли снимки на всичко това[smilie5][smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: angie_   
Дата:   05-06-08 20:34

Мда,доближава се ..... аз не съм сигрна още точно как искам,иначе имам идеи де,ма има време като тръгна да си обзавеждам,ще те поканя да видиш [smilie5] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 20:35

Най-любимото ми местенце ще е огромния хол, с големи прозорци по стените и на тавана, откъдето ще прониква слънчева светлина и ще озарява пъстрите стени в пастелни цветове, а на голямото меко диванче ще спя блаженно, докато рошаво коте, палаво кученце (порода "мопс" ) и банда хлапетии лудуват без умора! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: d256h   
Дата:   05-06-08 20:40

Няма да е лошо да се каже и как трябва да изглежда къщата отвън. Също и на какво географско място ще се намира, защото ще бъде много тъпо човек да иска скандинавски бункер в Южна Африка или изцяло стъклен павилион в Норвегия. Ясно е, че къщата трябва да е съобразена с географското местоположение.
Надявам се това да не се приеме като спам от автора на темата![smilie24]
Мен подобна тема много ме вълнува също.
Планът ми е като открадна 300 милиона кинти, да си проектирам сам къщата, без участието на ограничени архитекти и да предам проекта за дообработка само на инженер-конструктори.
Важен ще бъде момента за осигуряване на енергия на къщата, климатизация, охрана, комуникации, степен на автономност при отпадане на всички видове захранвания.
================================
Яка тема, кефи!
...
..
.
Ъ, защо не обичам архитектите? Всички са художници инямат грам техническо виждане, мразят да четат и използват нови системи в строителството и най-важната причина- до сега не съм видял проект на жилищна сграда, в която да е предвидено, че собственика на апартамент ще си сложи климатик. Пълна простотия - нова сграда с хубава фасада и накачулени грозни климатици...нямат акъл архитектите, тесногръди, неуспели художници!



Публикацията е редактирана (05-06-08 20:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: angie_   
Дата:   05-06-08 20:41

Шугър това за прозорците ме кефи максимално,винаги съм искала [smilie24] [smilie24] [smilie24] Та и по тавана даже [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 20:44

angie_
С бяла масивна дограма и кокетни перденца с помпозни джувки! [smilie5] Ш`те каня на гости, някой ден....

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: svilka   
Дата:   05-06-08 20:44

пестеливо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: тьма   
Дата:   05-06-08 20:46

може и в колиба, само да е с "правилния" човек

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   05-06-08 20:49

нещо такова

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: d256h   
Дата:   05-06-08 20:49

Свилка, ако това което ми показваш отново го строят Линднер, тия дето построиха Бизнес парк София в Младост, бъди сигурен, че това което ти показват на план, чертеж, няма да е това. Когато си търсиха купувачи и наематели за парка (чрез Колиърс) раздаваха едни зарибителни брошури, широко, с много места за паркиране, после обаче...хм..отиди сега в Младост и виж на какво разстояние са огромните сгради, трагедия....
Тия гледат да врътнат парите и ВЪОБЩЕ не ги интересуваш след това, с тия умната!

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:50

КАто стана въпрос,какъв проект за къща си харесах....Не знам какъв вид милионер трябва да ставам заради тази къща,ама има време....[smilie5]
Помня че беше на 3 етажа с колко спални,билиардна зала и всякакви такива[smilie5] Проекта ако не се лъжа струваше към 3 хиляди.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Cristinel   
Дата:   05-06-08 20:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:52

Снимката е готина,но ми е пракелено дизайнерско[smile] Искам да ми е комфортно като се прибера и да мога да отпочина,не само да става за купони и снимане на гаджета[smile] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   05-06-08 20:52

Тонев, билярдна маса задължително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:53

Е как без билиард бе[smilie5]
Иначе това от снимката е доста разчупено,нещо задължително[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 20:54

в тази къща на картинката зимата ще умреш от студ или ще фалираш, за да направиш 18 градуса [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 20:56

И нещо по-реално. [smilie25]
Малка сглобяема къщичка с малки сладки спални, холче и кухничка, ретро снимки по стените, меки старовремски кресла и огромни букети сухи, диви цветя в калени вази.
....а наоколо безлюдно, поточе румоли, а мириса на люляк се носи навред!

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: captainme   
Дата:   05-06-08 20:58

http://www.dillerscofidio.com/blur.html

v oblacite:) blur building


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:58

Защо да не са реални...?Живота е пред мен.[smile] Както казва един приятел:Ако искаш да построиш къща,ще постриш поне кочина,ако искаш обаче да построиш палат, поне къщата ще стане хубава![smilie24] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Lalinda   
Дата:   05-06-08 21:00

Вчера, на път за изложбата на GEO, си купих една книжка, която се казва Understanding colour at home. Разучавам я (помня африканската поговорка, която казва, че колкото и добре да се облечеш, това са само цветове).

От известно време започнахме едни епични ремонти у дома и не без задоволство установяваме, че дори насред тоталния хаос се чувстваме отлично.

Миналата седмица дори смъкнахме старите врати и касите им и сега навсякъде кънти като в баня... Мда, мечтата ми бе да си имаме и форточки - ония с дограмите много се опъваха - скъпо било, грозно било (май ги мързи да ги правят), но определено е по-добрият вариант!

Не държа много на интериора, нито на екстериора, важното е да е чисто. На светло също не държа много (светло искам да ми е на работата), по Средиземноморието хората по цял ден прекарват зад щори и капаци... Е, все още сме облагодетелствани с гледка към Витоша на юг и към Балкана на север...

***

Ако разполагах с неограничени ресурси, бих организирала събирането на боклука в София по някакъв цивилизован начин.

Иначе, конкретно - библиотеки навсякъде и книгите да са ми под ръка. Когато бях дете, дори леглото ми вградиха в библиотека - това винаги шокираше гостите ни... Последната ми идея е и за боядисан в светлосиньо паркет - видях някъде такъв и много ми допадна!

Детската ми мечта бе детската ми стая да се обзаведе като самолет, не зная защо... С много седалки и люкове... Също и аквариуми... Съседите ни имаха аквариуми нависоко, може и затова да е било...

А да, и банята да е като в цивилизованите страни - тоест по-голяма от другите стаи!
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 21:00

TonevJr
Говорех за мойте мечти! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 21:03

А да, и банята да е като в цивилизованите страни - тоест по-голяма от другите стаи!

Правилното ИЗРЕЧЕНИЕ[smilie24] Моята е с размерите на спалнята ми[smilie5] [smilie24]



Публикацията е редактирана (05-06-08 21:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: angie_   
Дата:   05-06-08 21:12

Автор: zahar4e
Дата: 05-06-08 20:44

angie_
С бяла масивна дограма и кокетни перденца с помпозни джувки! Ш`те каня на гости, някой ден....


>
ще си по запиша това, да ти напомня ! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 21:14

извинявам се за глупавия въпрос, но... можете ли да кажете поне една причина банята да е голяма?[smilie8]



Публикацията е редактирана (05-06-08 21:15)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 21:15

angie_
ОК, ще ми е приятно.....след 150 години![smilie5] Дано да е по-скоро, де....

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 21:17

Дааа.Голям е кеф![smilie5] Иначе обмислям да си сложа едно малко диванче и лятото на спокойствие и хладно[smilie5] Като се сдобиеш,разбираш много причини,инче не пречи и да е малка[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 21:18

Нали мечо пух беше казал:Колкото повече,толкова повече[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: captainme   
Дата:   05-06-08 21:20

az iskam da chuja pone edna prichina banjata da bude malka[smile]
az iskam goljama.i do prozorec.za da gledam dujdovni/snejni buri dokato vzemam vana,primerno

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 21:24

В голяма баня може да има джакузи и огромна вана, ама лошото е че често дебне по някой сериен убиец ( поне в американските бани )иззад стъклената врата!Не е препоръчително...Най-добре басейн на двора, сред райграса!

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 21:28

1. защото заема много място
2. защото колкото е по-голяма толкова по-голяма е вероятността да се подхлъзнеш
3. защото изразходваш повече енергия, за да я стоплиш зимата

според мен на човек му трябва една душ кабина с много поставки и отвън едно шкафче за кърпи [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: angie_   
Дата:   05-06-08 21:28

хах [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 21:29

какво се смееш, в Япония сигурно глобяват за баня по-голяма от 1 кв м [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: d256h   
Дата:   05-06-08 21:30

Ако имам неограничен ресурс кинти щах, да живейя в къщи за по няколко месеци и после да отида в други къщи! Така ще пробвам най-различни стилове и ще разбера кой ми допада най-много, логично е нали?

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 21:30

Е,тук са по 10+[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 21:30

Те японците не се броят, нали са високи по 70 см. - за какво им е по-голяма баня![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: тьма   
Дата:   05-06-08 21:32

навън да е нещо такова, а вътре - все ще е уютно - в моя дом е винаги уютно

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/plhx9858.JPG
http://212.36.3.59/site_pics/111/o_1212685771_kon4etaFF.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 21:33

Едно френско или калифорнийско лозе ще стои по-добре[smile] Кончета[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: slivenski   
Дата:   05-06-08 21:40

Хм... Тук фантазията може да се развихри доста... Винаги съм искал да имам звукозаписно студио... Ако някой ден имам достатъчно голяма къща, ще звукоизолирам една стая, ще я натъпча с барабани, китари, клавири и прочие... и един голям хладилник с бира... и ще куфея по цял ден вътре... естесттвено, това предполага материални средства, та затова оставаме в сферата на мечтите... [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 21:43

4. и защото чистиш повече плочки https://photo-forum.net/joro/emoticons/sim04_tn.gif

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 21:46

Но ако трябва да спрем да спамим и да се придържаме към темата - аз винаги съм си мечтала да имам вътрешен басейн. Следвайте инструкциите: купувате на съседа отдолу хола; зазидвате вратата, разбивате пода, лепите плочки и пълните с вода [smilie5]



Публикацията е редактирана (05-06-08 21:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: apollo   
Дата:   05-06-08 21:48

Абе да ви кажа ако имах неограничени ресурси нямаше да ме свърта на едно място, та да си подпирам задника в къща [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   05-06-08 21:49

нели .... днес каква снимка ти направииххх :Д супер е :Д като имам възможност ще ти я пратя ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 21:59

само не я пускай тук, обещавам да не давам повече идеи и да спамя [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 22:08

Не се оплакваш, така че продължавам с идеите. Искам в хола си да имам алпинеум с водопад, и някоя от вратите да е от водна завеса, и като минеш през нея водата да спира, и околко коридора да има аквариум (или коридорът да е в аквариум) и да е дълъг 10-20 метра [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 22:09

също така кабинката на асансьора (разбира се, че ще имам асансьор) да се вдига с фонтанче [smilie5] [thankyou] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: n1x0n   
Дата:   05-06-08 22:09

ей тази караванка:
https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/jhfx3495.JPG

ей на този бряг паркирана:
https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/cjht5987.JPG

Друго не ми трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   05-06-08 22:09

оооо и аз искам голям аквариум.... сега ще покажа какъв : )

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 22:12

и от нас до съседите да може да се ходи с водна пързалка.
Също така, от малка ми е мечта да си прокараме със съседите примитивен телефон - една тръба, която свършва в неговата спалня(много е яко през нощта да кажеш - "бухууу")[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   05-06-08 22:15

ухааа


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 22:15

Това за мезето![smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 22:15

Не просто кавариум, чакай да ти разкажа. Представи си една прозрачна тръба, която завива тук - таме с диаметър твоята височина, и всичко около нея - аквариум



Публикацията е редактирана (05-06-08 22:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: stzz   
Дата:   05-06-08 22:17

И аз искам КАРАВАНААА.
[smilie24]
Къде ги дават тия???
[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 22:17

а на тъщата една висооока кула без асансьор, с външни вити стълби, без парапет [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Cristinel   
Дата:   05-06-08 22:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: stzz   
Дата:   05-06-08 22:22

Cristinel написа:

> Интериор ли беше темата [smilie11]


Абе майната и на темата, виж КАРАВАНАТАААА.

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-08 22:30

Аз искам да имам голяма и светла кухня в която да готвя вкуснотийки[smilie25]
Двор с много трева и цветя.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: itilien   
Дата:   05-06-08 22:30

само се чудя кой ще ви поддържа аквариумите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Cristinel   
Дата:   05-06-08 22:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-08 22:36

Нищъ в Пиргово.Искам в Сопот[smilie5] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: тьма   
Дата:   05-06-08 22:37

n1x0n -че, веднъж да сме на едно мнение[smile]

apollo [smilie24]



Публикацията е редактирана (05-06-08 22:38)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Cristinel   
Дата:   05-06-08 22:39

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-08 22:43

ама в селото[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Cristinel   
Дата:   05-06-08 22:46

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-08 22:48

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
На едно хубаво място!

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 22:48

и свод от светя, нали [smile]
Също е много готино да сложиш няколко различни осветителни системи, и всеки път като светнеш различна, стаята ще изглежда различно
Все още не ми е хрумнало как точно може да се използва това, но някой ден може и да ми хрумне [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Cristinel   
Дата:   05-06-08 22:55

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tan4o   
Дата:   05-06-08 22:59

Тц[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Zko   
Дата:   05-06-08 23:41

ДОМ - уважаеми, ДОМ!
Най-важното и ценното в живота за мен е да превърнеш къщата си в дом.(къши и интериори се купуват)

И малко извън темата - Щаслив е онзи човек, който сутрин няма търпение да отиде на работа, а привечер няма търпение да се върне у дома.


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Cristinel   
Дата:   05-06-08 23:43

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: svilka   
Дата:   06-06-08 02:24

d256h, благодаря с тях стигнах само до среща. Много бях разочарован от девойката в Колиерс с едно рядко за мен име. Живи и здрави да са, но просто това последно гледах и ми е най-близо, като идея, та затова го показах. Изобщо не препоръчвам конкретната реализация!

Иначе съм наясно кажи-речи с БПС, Линднер БГ и строителството им. Отличен маркетинг[smilie5]


Може би остава с неограничения ресурс да се изясним [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 09:00

Zko [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: teddie007   
Дата:   06-06-08 09:13

Zko-така е!
Бях чела някъде че мъжът прави къщата, но жената я превръща в дом [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: stoyan_5   
Дата:   06-06-08 09:17

[smilie5]
Моят интериор ще бъде доста простичък.
- Бар с напитки;
- Мека мебел;
- Пилон за стриптизьорки-танцьорки.
[smilie21] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: vladimir666   
Дата:   06-06-08 10:35

За вътре не знам, но събирам пари за таз къща.

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/bxgx6645.JPG
http://gallery.photo.net/photo/6275824-lg.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: heavyrockin   
Дата:   06-06-08 11:33

Влади,
побързай, че искам рокаджия за съсед:)
Не знам дали агентите са ти казали, но само жълтата остана свободна, мога да я капарирам вместо теб, докато за останалото се договорите с банката:)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 12:04

Автор: stzz
Дата: 05-06-08 22:17

И аз искам КАРАВАНААА.

Къде ги дават тия???
>
и аз искааааааааам [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: chr   
Дата:   06-06-08 12:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: vladimir666   
Дата:   06-06-08 12:36

heavyrockin написа:

> Влади,
> побързай, че искам рокаджия за съсед:)
> Не знам дали агентите са ти казали, но само жълтата остана
> свободна, мога да я капарирам вместо теб, докато за останалото
> се договорите с банката:)


[smilie5]

там и в каравана съм готов да живея.

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Cristinel   
Дата:   06-06-08 12:41

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: heavyrockin   
Дата:   06-06-08 13:33

Влади,
ще намеря място за теб в задния двор...

[smilie18]

chr,
я си покажи и стаята за гости?! :)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: 4i4o-Joro   
Дата:   06-06-08 13:36

Ето ви една колибка за по-непретенциозните [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: stoyan_5   
Дата:   06-06-08 13:45

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/gake2719.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a5/Sexy_dancer_03.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: urbangrey   
Дата:   06-06-08 14:33

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/dbya3996.JPG
http://www.trakai.info/trakai/en/e107_plugins/kig_menu/_imagefiles/mini15_copy1.jpg

az tazi kyshtichka sym si haresal ot mnogo godini


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: мара   
Дата:   06-06-08 15:21

ми средствата са си средства...мен лично времето повече ме бърка...ся таман леко подменям интериор(щот сбъднатите мечти требе да се освежават чат-пат), та не ми остава време дори да си помисля, да освежа и попроменя интериора на кемперо[ezik] а много ми се иска да го пипна както на мен ми харесва...[smilie8]
засега ще го ползваме кафяво-бежив и скучен, стил ранните 80 на 20 век[smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: captainme   
Дата:   06-06-08 15:26

mara,tova e specialno za teb.v toja film Sophiikata se kazva Mara :)


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tanyagyurova   
Дата:   06-06-08 15:27

Автор: valetvitor
Дата: 05-06-08 20:23

Я да видим как би изглеждала вашата къща отвътре ако имахте неограничени ресурси. На мен лично би ми се изкало къща на два етажа. На втория спални, а на първия една голяма стая - хол трапезария и кухня в едно :) ПО на там и снимки ще сложа :)


valetvitor, по план моята Е точно като твоята , но добави и две голееееми тераси [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: мара   
Дата:   06-06-08 15:33

captainme , ах, как го прееба човеко накрая...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: captainme   
Дата:   06-06-08 15:42

mnogo jak film,ot lubimite mi e. men ti sigurno zaradi imeto me kefish tolkova;)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Lalinda   
Дата:   06-06-08 15:45

Който е влизал често в голяма баня, не би задал въпрос защо банята трябва да е голяма...

Не е зле и ваната да е голяма, разбира се.

Много от къщите, за които се съмнявате, че е възможно да се отопляват, са с местно парно отопление, не ги мислете...

Пък и на много места баните заемат целия приземен етаж на къщите... Или пък тавана, както искаше някой по-горе (виждала съм такава и около София, имаше си и звукозаписно студио, и фитнес зала и изба в мазето!).

Лично аз предпочитам да пътувам и пътувам... Но човек и добре да живее, тоест пътува, един ден решава да смени и дограмите, и паркета и дори вратите в жилището си (просто нищо временно не е вечно), да не говорим за мебелите... Само книгите остават същите...
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: captainme   
Дата:   06-06-08 15:52

ne ostavat Lalinda,
kato mu se naloji na chovek da se mesti ot kushta na kushta njakolko puti i knigite zapochvat da stavat breme(mnogo sa tejki).Zapochnah da si kupuvam samo specializirana literatura.
Veche rjadko kupuvam hud literatura,a kogato ja kupja i procheta ja davam na njakogo.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: chr   
Дата:   06-06-08 16:27

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   06-06-08 16:29

това с вечерята ми хареса [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: heavyrockin   
Дата:   06-06-08 16:34

chr,
казах на агентката ми да се свърже с теб,
предполагам ще остана само около месец:)
В гаража имате ли място за една V8 ?:)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: chr   
Дата:   06-06-08 16:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: asahi   
Дата:   06-06-08 16:38

Стаята - като стая, ама да има към нея склад, щото ми писна да прескачам разни работи.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: chr   
Дата:   06-06-08 16:47

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tan4o   
Дата:   07-06-08 01:57

То не останало и тук[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tan4o   
Дата:   07-06-08 01:57

Боффф, закъсняваш, не мога да чакам[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tan4o   
Дата:   07-06-08 01:58

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: sin.precio   
Дата:   07-06-08 04:06

голема веселба настанала тука бе

d256h,

бе, d256h, бе, идеа си неам кво общо си мислиш ча имат художниците ма

скромните ми наблюдиния са ча кадъррните архитектини и кадъррните енженьори са разбират добре

ти за къф се набираш?

ps

otnosno otnosno etazhite

shto za baluk trebe da si che da se nabirash po stulbi???



Публикацията е редактирана (07-06-08 04:12)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: мара   
Дата:   07-06-08 10:34

асахи[smilie24] ! склад! даже 2 склада! щот не знам за новият интериор(пореден) коя клошария ще ми потрябва[smilie18]
и ако имам неограничени средства, ще вкарам 3-ма души приятели- художници,дизайнери, дет имат инженерна мисъл,(доказана с поне една къща непаднала в творческата си история[smilie7] ) и чиито изделия харесвам. ще дам пачката и ще ги оставя да правят квот искат. кат се върна, много ще се надявам да имам готова къща, а не труповете на 3-мата, загинали в схватка за идеите си[smilie18] [smilie18] [smilie18] . единият задължително ще бъде Росен Марковски.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Lalinda   
Дата:   07-06-08 11:26

Вероятността къщата на архитект да прилича на склад е много малка... Виж, тези на художниците най-често приличат именно на складове (склад също е евфемизъм) и рядко са по-подредени от тези на инженерите (примерно).
[smilie7]

Идеята собственикът да не се пречка на архитекта и дизайнера обаче е добра. Но това рядко се случва...
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: swe   
Дата:   08-06-08 16:00

valetvitor За да те предпазя от грешка ще споделя, че преди няколко години пректирах и построих такава къща и 2,5 години вече живея в нея, но не бих повторил същата грешка отново. Вторият етаж е голяма глупост - постоянно търчиш по стълбите нагоре-надолу като гламав.
Всекидневната с кухна в едно също не е добра идея. Представи си как се наслаждаваш на съраунда, и в съсщия момент съпруга ти реши да измие чиниите. Да не говорим, че дори и едни пуканки да пуснеш в микровълновата всичко се умирисва.

За мен идеалното решение е къща на един етаж с огромно мазе под нея и кухненския бокс отделен от всекидневната с петкамерна РVC дограма.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: fireogi   
Дата:   08-06-08 16:30

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   08-06-08 16:44

туй за мазето сам си го мислил ;)) Една механа ... хладно .... супер .. слагам си там сараунда и плейстейшана :Д

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: мара   
Дата:   08-06-08 17:28

най-обичам да ми миреше на манджа и да си слушам музичка едновременно! идеята нещастната домакиня да седи кат питона в зоологическата градина зад дебело стълко е мноо фашистка[ezik] ...а па тракането на чинии кат има миялни...баси демодето![ezik] инак и аз предпочитам разгърната на един едаж къща, може само нива да има тук там за да се юрка личния състав[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Lalinda   
Дата:   08-06-08 19:53

Автор: captainme
Дата: 05-06-08 20:58

http://www.dillerscofidio.com/blur.html


v oblacite:) blur building

--------------------------------------------

В изложбата "Многоликата планета" на сп. GEO пред НДК има много интересен кадър от тази сграда.
[smilie24]

***

Автор: Нели
Дата: 05-06-08 21:14

извинявам се за глупавия въпрос, но... можете ли да кажете поне една причина банята да е голяма?



Публикацията е редактирана (05-06-08 21:15)

------------------------------------------

В началото на века бях в Прага, отседнахме в един приятен хотел, вграден в сградата на ж. п. гарата (на партера пък имаше казино)... Стаята ни бяха с доста необичайна триъгълна форма, но голяма, но банята бе скандално тясна - дотолкова, че батерията на душа се забиваше в гърба ми, застанех ли под него...

Спомням си и една къща в Равадиново, в която също стаите бяха огромни, но банята и тоалетната се намираха на двора. И двете бяха толкова тесни, че вратите им се удряха в нас, докато влизахме и излизахме... Помня ги с ужас до днес и изобщо не мога да схвана съображенията на собствениците да пестят именно от помещения, в които човек би следвало да се чувства най-малкото комфортно...

Мисля, че удобството на ползователя е съществена причина помещения като бани и тоалетни да бъдат големи, а не малки.

Да вметна, че дори в мароканските хотели баните са със значителни размери, достигащи тези на спалните...
[smilie24]

Това за кабината върви само за реновираните хотели в много стари сгради, в които не е възможно стаите да се преградят, за да се обособи в тях и баня в отделно помещение... или за хотелите по летищата (тази година видях на едно изложение тук, че френски фирми ги предлагат и у нас, но не вярвам да вървят другаде освен в хотели... Всъщност, не зная, у нас дори в старите хотели си има отделни бани...

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: d256h   
Дата:   08-06-08 19:58

абе каква е тая дума 'реновирани'...мъка, срам.. дедовирани са не реновирани!
Дума реновирани в българския език няма, за справка погледнете в речника.
По съдилищата пък , разни незавършили моми по право и работещи като секретарки въведоха друга простотия в езика ни - входиране на документ!
Мъка, мъка..[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: watina   
Дата:   09-06-08 04:25

така, докарахме го да стълбите. кои/какви стълби ви допадат?

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: мара   
Дата:   09-06-08 09:12

кат папското стълбище-да застанеш на горното стъпало-то уж далече и високо-и да ги смаеш с размери! па кат има и 180 см по природа-пей сърце![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: watina   
Дата:   09-06-08 09:19

sorry, gubet mi se metaforkite

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: мара   
Дата:   09-06-08 09:24

бе има едно стълбище, на лоренцо бернини ли беше, на кой ли...мноо хитро направено-горният му край - един далечен, па то всъщност само зрителна измама! папата кат се покаже-всички ахват, ма не щот е папата, а щот е 2 пъти по-голям, отколкото се е настроило окото според зададената перспектива да го възприеме. та така- ако има едно таквоз стълбище и домакинята се покаже пред гостите, ефекто че е все едно папата се явява![smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Todd   
Дата:   09-06-08 09:36

Деба кво го мислите тоя интериор все едно няма да живеете в него а ще го показвате ....

Къщата за живеене нема нищо общо с куртоазията ...черно , синьо , зелено ....а насраните гащи и калните цървули де ги слагаш ???? Или живеш в Утопия а не в калта отсреща ???[smilie19]

Аз съм почитател на естествените материали в суров вид- камък , дърво .Сега си преправям колибката та едно стайче 65кв/м се заформя за ежедневна употреба -послано с калдаръми и дюшемета [smilie5]

Цялото в дървения и масата от 6 сантиметрови талпи та да си не мислиш да я местиш сам .

...бе дърводелска работа ,дялано с брадвата .

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: мара   
Дата:   09-06-08 09:40

тоде, аз живея в кулата на принцесата и калта опадва по стълбите[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: swe   
Дата:   09-06-08 11:39

fireogi - пропуснал съм да пиша трислойния стъклопакет.

мара - Не си струва за две чинии и три чаши да фучиш с миялната машина.

Според мен на местата където тече вода човек трябва да се уединява. Типичен пример е тоалетната чиния в хола. Става ама само за филм или ерген, респективно мома.

Всъщност за да се убедиш, че съм прав, ела поживей малко при мен. То око не види ли и ръка на пипне ли, вяра са не лови.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Lalinda   
Дата:   09-06-08 12:14

d256h,
Ремонтирана по-приемливо ли ти се струва от реновирана, или ще кажеш, че и ремонтирана не е българска дума и не я разбираш?

Благодари се, че голяма част от старата хотелска база у нас - а и не само - е реновирана, а не, именно, ремонтирана...
[ezik]

***

Todd,
Що се отнася до цветовете, става именно за възможност за обитаване на стаите, а не за показването им на гостите или... фотографите?
Цветът на помещението се подбира в зависимост от това колко време се налага да прекараш в него, и е един за коридорите и съвсем друг за дневните и спалните, примерно.

Ако е за едното показване, можеш да го направиш и в най-крещящите цветове, но няма да можеш да живееш вътре без да изтрещиш.

***

Сещам се, понеже стана дума за всякакви необичайни желания, за замъка на Лудвиг II Баварски в Линдерхоф, в който някъде на втория етаж (!), не в мазето, имаше дори пещера, при това с внушителни размери... А ВЪТРЕ в една от колибите в парка - езеро!
[smilie24]

Това, че можеш да се натровиш, докато чакаш автобуса на Орлов или Лъвов мост и това да опропасти ползите от природосъобразния ти начин на хранене, не означава, предполагам, че трябва да ти е все едно и какво е у дома ти... Казвам го, въпреки че, подобно на едновремешните петербуржци, и аз съм с едно вродено отвращение към домашното огнище и предпочитам да пътувам... Връщам се само за да подготвя следващото пътуване...

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: dtv   
Дата:   09-06-08 18:58

[smile] хубава тема [smilie24]
[smile] мечтите няма да споделям, имат налудничави елементи.в снимките са мечтите на други хора, но като идея, моята представа за основата на масовия уютен интериор-топли цветове, изчистеност, много светлина, нататък следват детайлите, там е безкрайно [smile]
https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/frtd0106.JPG
http://photo-zona.net/images/user38197/album14017/preview/1213025731_hvtc7025_P1010116-tnochev-s.jpg

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/yiup6007.JPG
http://photo-zona.net/images/user38197/album14017/preview/1213025731_zjnq5937_P1010129-tnochev-s.jpg


стълбите - много бяло, много червено, еклектични, като видиш наклона свят да ти се завие [smilie5]
https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/xhlr4756.JPG
http://photo-zona.net/images/user38197/album14017/preview/1213025731_crhm7752_DSCN0038-pozitano-s.jp


п.п.архитектът не е виновен за кривите ръбове, петнистото боядисване и мръсните стъкла [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: мара   
Дата:   09-06-08 22:57

а, струва си...събирам си ги, докат се напълни миялната! за целта не ползвам от най-големите, а има и още по-малки...
па кат мия домати не ползвам вода от казанчето[smilie5] докат сера обикновено все пак не съм в хола[smilie19] и кенефа и кухнята е едни много противоположни проявления на хранителната...ъъъ....верига. нещо като раждането и умирането[smilie5] на храната...така че нерде ямбол, нерде стамбол. ти кат искаш и те оставят, дръж тоз/таз дет ти прай мамбото кат питона от зоологическата градина[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: captainsWichblade   
Дата:   12-06-08 02:41

маро! тоз бернини не го знам. чувал съм за ени стялби на паладио, де челата на стъпалата били по крива

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: dtv   
Дата:   13-06-08 19:14

е как бе, кой не знае Бернини, кой не е чувал за него [smile] със сигурност поне веднъж си виждал нещо негово, питай гуглето, че не ми се вадят сега линкове
малко връзкар е бил.и много е лъжел с геометриите по стълби и площади [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: papi   
Дата:   13-06-08 19:28

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/ovvr9897.JPG
http://www.nasamnatam.com/pics/2215-2024bb7c4258e379a81c526de73efddc.jpg

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.