Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   05-06-08 20:23

Я да видим как би изглеждала вашата къща отвътре ако имахте неограничени ресурси. На мен лично би ми се изкало къща на два етажа. На втория спални, а на първия една голяма стая - хол трапезария и кухня в едно :) ПО на там и снимки ще сложа :)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: apollo   
Дата:   05-06-08 20:26

Трябва да намеря място за един огромен купол и няколкометров телескоп в него [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:26

Доста се доближава[smile] [smilie24] Искам да е светло,с тъмен под и бели кожени мебели и дърво(тъмно) и просторно.Да ти покажа ли снимки на всичко това[smilie5][smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: angie_   
Дата:   05-06-08 20:34

Мда,доближава се ..... аз не съм сигрна още точно как искам,иначе имам идеи де,ма има време като тръгна да си обзавеждам,ще те поканя да видиш [smilie5] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 20:35

Най-любимото ми местенце ще е огромния хол, с големи прозорци по стените и на тавана, откъдето ще прониква слънчева светлина и ще озарява пъстрите стени в пастелни цветове, а на голямото меко диванче ще спя блаженно, докато рошаво коте, палаво кученце (порода "мопс" ) и банда хлапетии лудуват без умора! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: d256h   
Дата:   05-06-08 20:40

Няма да е лошо да се каже и как трябва да изглежда къщата отвън. Също и на какво географско място ще се намира, защото ще бъде много тъпо човек да иска скандинавски бункер в Южна Африка или изцяло стъклен павилион в Норвегия. Ясно е, че къщата трябва да е съобразена с географското местоположение.
Надявам се това да не се приеме като спам от автора на темата![smilie24]
Мен подобна тема много ме вълнува също.
Планът ми е като открадна 300 милиона кинти, да си проектирам сам къщата, без участието на ограничени архитекти и да предам проекта за дообработка само на инженер-конструктори.
Важен ще бъде момента за осигуряване на енергия на къщата, климатизация, охрана, комуникации, степен на автономност при отпадане на всички видове захранвания.
================================
Яка тема, кефи!
...
..
.
Ъ, защо не обичам архитектите? Всички са художници инямат грам техническо виждане, мразят да четат и използват нови системи в строителството и най-важната причина- до сега не съм видял проект на жилищна сграда, в която да е предвидено, че собственика на апартамент ще си сложи климатик. Пълна простотия - нова сграда с хубава фасада и накачулени грозни климатици...нямат акъл архитектите, тесногръди, неуспели художници!



Публикацията е редактирана (05-06-08 20:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: angie_   
Дата:   05-06-08 20:41

Шугър това за прозорците ме кефи максимално,винаги съм искала [smilie24] [smilie24] [smilie24] Та и по тавана даже [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 20:44

angie_
С бяла масивна дограма и кокетни перденца с помпозни джувки! [smilie5] Ш`те каня на гости, някой ден....

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: svilka   
Дата:   05-06-08 20:44

пестеливо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: тьма   
Дата:   05-06-08 20:46

може и в колиба, само да е с "правилния" човек

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   05-06-08 20:49

нещо такова

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: d256h   
Дата:   05-06-08 20:49

Свилка, ако това което ми показваш отново го строят Линднер, тия дето построиха Бизнес парк София в Младост, бъди сигурен, че това което ти показват на план, чертеж, няма да е това. Когато си търсиха купувачи и наематели за парка (чрез Колиърс) раздаваха едни зарибителни брошури, широко, с много места за паркиране, после обаче...хм..отиди сега в Младост и виж на какво разстояние са огромните сгради, трагедия....
Тия гледат да врътнат парите и ВЪОБЩЕ не ги интересуваш след това, с тия умната!

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:50

КАто стана въпрос,какъв проект за къща си харесах....Не знам какъв вид милионер трябва да ставам заради тази къща,ама има време....[smilie5]
Помня че беше на 3 етажа с колко спални,билиардна зала и всякакви такива[smilie5] Проекта ако не се лъжа струваше към 3 хиляди.[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Cristinel   
Дата:   05-06-08 20:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:52

Снимката е готина,но ми е пракелено дизайнерско[smile] Искам да ми е комфортно като се прибера и да мога да отпочина,не само да става за купони и снимане на гаджета[smile] [smilie24] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: valetvitor   
Дата:   05-06-08 20:52

Тонев, билярдна маса задължително :)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:53

Е как без билиард бе[smilie5]
Иначе това от снимката е доста разчупено,нещо задължително[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Нели   
Дата:   05-06-08 20:54

в тази къща на картинката зимата ще умреш от студ или ще фалираш, за да направиш 18 градуса [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 20:56

И нещо по-реално. [smilie25]
Малка сглобяема къщичка с малки сладки спални, холче и кухничка, ретро снимки по стените, меки старовремски кресла и огромни букети сухи, диви цветя в калени вази.
....а наоколо безлюдно, поточе румоли, а мириса на люляк се носи навред!

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: captainme   
Дата:   05-06-08 20:58

http://www.dillerscofidio.com/blur.html

v oblacite:) blur building


Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 20:58

Защо да не са реални...?Живота е пред мен.[smile] Както казва един приятел:Ако искаш да построиш къща,ще постриш поне кочина,ако искаш обаче да построиш палат, поне къщата ще стане хубава![smilie24] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: Lalinda   
Дата:   05-06-08 21:00

Вчера, на път за изложбата на GEO, си купих една книжка, която се казва Understanding colour at home. Разучавам я (помня африканската поговорка, която казва, че колкото и добре да се облечеш, това са само цветове).

От известно време започнахме едни епични ремонти у дома и не без задоволство установяваме, че дори насред тоталния хаос се чувстваме отлично.

Миналата седмица дори смъкнахме старите врати и касите им и сега навсякъде кънти като в баня... Мда, мечтата ми бе да си имаме и форточки - ония с дограмите много се опъваха - скъпо било, грозно било (май ги мързи да ги правят), но определено е по-добрият вариант!

Не държа много на интериора, нито на екстериора, важното е да е чисто. На светло също не държа много (светло искам да ми е на работата), по Средиземноморието хората по цял ден прекарват зад щори и капаци... Е, все още сме облагодетелствани с гледка към Витоша на юг и към Балкана на север...

***

Ако разполагах с неограничени ресурси, бих организирала събирането на боклука в София по някакъв цивилизован начин.

Иначе, конкретно - библиотеки навсякъде и книгите да са ми под ръка. Когато бях дете, дори леглото ми вградиха в библиотека - това винаги шокираше гостите ни... Последната ми идея е и за боядисан в светлосиньо паркет - видях някъде такъв и много ми допадна!

Детската ми мечта бе детската ми стая да се обзаведе като самолет, не зная защо... С много седалки и люкове... Също и аквариуми... Съседите ни имаха аквариуми нависоко, може и затова да е било...

А да, и банята да е като в цивилизованите страни - тоест по-голяма от другите стаи!
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: zahar4e   
Дата:   05-06-08 21:00

TonevJr
Говорех за мойте мечти! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: tonevjr   
Дата:   05-06-08 21:03

А да, и банята да е като в цивилизованите страни - тоест по-голяма от другите стаи!

Правилното ИЗРЕЧЕНИЕ[smilie24] Моята е с размерите на спалнята ми[smilie5] [smilie24]



Публикацията е редактирана (05-06-08 21:03)

Отговори на това съобщение
 Re: Интериор
Автор: angie_   
Дата:   05-06-08 21:12

Автор: zahar4e
Дата: 05-06-08 20:44

angie_
С бяла масивна дограма и кокетни перденца с помпозни джувки! Ш`те каня на гости, някой ден....


>
ще си по запиша това, да ти напомня ! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.