Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 При полет...
Автор: catlover   
Дата:   04-06-08 11:34

Знам, че е питано, ама не мога да намеря...

Тялото на апарата, обективите, картата с памет, лаптопа, мобилния телефон... Може ли да им стане нещо при сканирането на летището?

И по въпроса с течностите в багажа, някой ако знае нещо повече, моля да сподели. Някакви пластмасови бутилки, някакви 100 грама, т'ва човек и 1 литър ракия ли не може да си носи в чекирания багаж? За кабинния ясно, там не ми трябва.

Отговори на това съобщение
 Re: При полет...
Автор: tan4o   
Дата:   04-06-08 11:50

За чекирания нямаш проблеми,само гледай да го увиеш както трябва,че да не се счупи,последния път на летището в Париж, от един куфар вонеше на ракия та не се траеше!
За ръчния багаж- влез в сайта на компанията скоято летиш, на него пише какво може и какво не може.

Отговори на това съобщение
 Re: При полет...
Автор: valetvitor   
Дата:   04-06-08 11:54

Целия клас се изнесе в Лондон :) Много поздрави на Нина :)

Отговори на това съобщение
 Re: При полет...
Автор: catlover   
Дата:   04-06-08 12:17

ъъъ...скАраха ми съ.........



Публикацията е редактирана (04-06-08 13:25)

Отговори на това съобщение
 Re: При полет...
Автор: den_   
Дата:   04-06-08 12:20

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: При полет...
Автор: tan4o   
Дата:   04-06-08 12:24

А да,забравих,тялото на апарата, обективите, картата с памет, лаптопа, мобилния телефон, нищо няма да им стане!

Отговори на това съобщение
 Re: При полет...
Автор: Lalinda   
Дата:   04-06-08 12:30

Какво да им стане?
Да не мислиш, че си първият пътник, пътуващ с телефон, лаптоп и цифров апарат?
[smilie10]

Ако ще носиш ракия в куфара или чантата си, имай предвид, че мятат багажа със страшна сила, понякога дори куфарите се късат. Очаквай шишето да не издържи, но за всеки случай го увий в здрав и дебел пластмасов плик, и след това стегни плика добре със здраво тиксо на две три места. Така и да се счупи шишето, поне течността ще остане в плика. Ако носиш някой пуловер или суичър от полар, завий залепения плик и в него.
Аз така носих насам едно червено вино чак от Банюлс в Източните Пиренеи, донесох го здраво и без проблем.
[beer]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.