Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Грозна работа
Автор: PAZZOgeo   
Дата:   03-06-08 15:27

Станах свидетел на следното:Един дебел полицай около 130кг. спря едно момче на светофара на НДК, под изложбата на колегата дето снима отвисоко, за счупен фар на колата. Изпрати го при колежката(и тя около 110кг.) в будката да не се вижда и той си плати, колко не знам.В продължение на 15-20 минути това се повтори с още 5-6 коли по различен повод.Стана ми интересно и изпуснах първия трамвай.След малко колежката включи на авторежим, слезе от кабината брои половината пари на колегата, качиха се на личните си коли и отпрашиха нанякъде.В същото време няколко мутри минаха на червено, нищо.

Та ако има полицаи във форума да се знае 90% са продажни.Сега някой ще скочи, че им е малка заплатата.Моята не е по-голяма, ама понеже съм независим(от мен нищо не зависи) аз не мога да си я увеличавам използвайки служебното си положение

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: nabis   
Дата:   03-06-08 15:29

дам, такава е БГ картинката.
чудя се кога ли и мен ще ме спрат заради леко блъснатата ми предна броня....ама нека де, ще ми е интересно как ще си поискат [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: matataupa   
Дата:   03-06-08 15:30

ми, ще питат "к'во ще почерпите сега, да не пишеме фишове, актове..ехе..."


Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: HP   
Дата:   03-06-08 15:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: Cristinel   
Дата:   03-06-08 15:32

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: vladomatev   
Дата:   03-06-08 15:46

Ми като им давате пари на мизерниците ...така е

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: pishman   
Дата:   03-06-08 15:49

хубава ний царската република...за който обича банан [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: мара   
Дата:   03-06-08 16:42

така е. винаги корупцията име поне 2 страно(щот сянката на мълчаливата държава винаги е някъде там[smilie5] )
аз кат не давам, как да ми вземат?![smilie10] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: Amigo   
Дата:   03-06-08 16:47

страната ни прекрасна, държавата ни [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: joro35   
Дата:   03-06-08 17:09

Никога не давам така пари. Срам ме е заради тях. Просяци ли са, що ли ...


Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: Amigo   
Дата:   03-06-08 17:11

абе няма ли кой да ги изтипхоса в един вестник с няколко снимки?! или някоя ТВ?! [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: explorer   
Дата:   03-06-08 17:28

Ами изтипосаха ги - по телевизията, в "Господари на ефира". Показаха как двама катаджии събират покупи. И какво? Нямаше никакъв резултат.

По Нова ТВ бяха направили и репортаж за двама митничари, които карат Ламборгини и няколко други подобни коли на обща стойност милиони! Репортерката го питаше единия как може да си позволи да кара такава кола, при положение че заплатата му е няколкостотин лева, а той се смееше и увърташе, че те колите не били негови, че бившата(!) му жена живеела в Америка и му пращала пари, имоти някакви бил имал и т.н. След този скандален репортаж, единия митничар уж бил уволнен, а другия - преместен на "друга работа", в същата митница! И до ден днешен тия двамата ги виждам по софийските заведения, карат си скъпите коли и хич не им пука, че цяла България ги видя по телевизията!

Видя се какво стана, когато от ЕС наредиха да бъде уволнен Асен Асенов ("Дебелия") и да се направи внезапна проверка на Калотина - в паниката митничарите са изхвърляли пачки пари през прозорците да не ги намерят в тях. На ден правели по няколко хиляди евро (сигурно с поне половината пари се отчитат нагоре). И това се писа вв вестниците, показваха го телевизията, и пак ще си отмине.

Така ще е, защото овцете вярват на такива като лъжепатриота Слави Трифонов, който продаваше CD-та с възрожденски песни, а сега плюе по Волен Сидеров че видите ли, бил "експлоатирал" патриотичната кауза. И къде са му на Волен милионите, които е откраднал "правейки се" на патриот, къде му е Ферарито или поне Хамъра? Живее на квартира с жена си и двете си котки. Целия псевдоелит от Славитрифоновци, Кулековци, Гареловци, Барековци, Андрейрайчевци и други подобни помияри ще се скъсат да изкарат "Атака" по-черни от дявола.


Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: vassko   
Дата:   03-06-08 17:29

ммммдааа

Да ви кажа личен опит. Пътувам много, няма как да не правиш нарушения, ако наистина пътуваш много. Направо ме разцепват от глоби, но от 2 години се зарекох пред себе си, никакви подкупи на ченгетата. Последните два акта ги обжалвах във съда и те отпаднаха. Винаги има по някаква недомислица в оформянето на акта и пред съда не издържат. Втория акт го пазех до скоро в жапката, но излбледне от слънцето, имаше 6 правописни грешки за четири изречения[smilie18] [smilie18] [smilie18] , много си го харесвах, но трябваше да си го сканирам по рано.....

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: IvcheTo   
Дата:   03-06-08 17:30

Мигу правено е много пъти резултата е ,че тези ги уволняват или ги пращат в друго районо и тн ... ефекта е нулев- освен ако всички не си набоцкаме камерки или на баджове с големи букви ПРЕСС - върши работа [smile] [smile] [smile]
защото не са сигурни дали няма втора кола , която да е с камера[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: danbi   
Дата:   03-06-08 17:34

И аз пътувам много, но досега за 20 години имам най-много 5-6 глоби и то все за глупости (като например,че не съм минал преглед няколко години :))

Обаче, за случая по темата се замислих.. че тия дето са събирали парите може изобщо да не са били ченгета!

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: Todd   
Дата:   03-06-08 18:17

Кат ме спре за счупен фар и го пращам да го прави....
Цяла година се заяждаха за спукания джам на опела ....ма не дават 100 лева да го сменя .

Викам му :
- Дай 100 лева ,е сега ша го сменя деба и скапания джам .

- Що аз да ти дам ,да не е моя колата ???- ме пита скапаното ченге .

- Ми кат не е твоя ко те е грижа дали е здрав джама ???



Я у леву ...

[smilie7]

ногу съм проклет ...[smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: SLR   
Дата:   03-06-08 21:16

explorer, между другото вчера казаха по новините, че тримата митничари са освободени поради... липса на доказателства[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: captainme   
Дата:   03-06-08 21:23

Todd,
Sigurno i ciganorite deto karat karuchki po putja iskat chengetata da im kupjat po-predstavitelni vozila...I ako tova e argument tvoeto....[smilie23]

Danbi puk ne bil hodil njakolko godini na godishen pregled.I ako zaradi neizpravni spirachki(primerno) ubiesh 5-6 choveka?[smilie23]

Globi za narushitelite.
A korumpiranite chengeta ima kade da se dokladvat.

Promjata v kulturata na dvijenie zapochva ot nai-niskoto nivo na uchastnicite v nego.

Osuznaite se be hora....poveche ot 3000 ubiti ima po putishtata na godina.[smilie10]


Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: solo5   
Дата:   03-06-08 22:15

Автор: vassko
Дата: 03-06-08 17:29

Последните два акта ги обжалвах във съда и те отпаднаха. Винаги има по някаква недомислица в оформянето на акта и пред съда не издържат.


я сподели някоя подробност
причини и т.н. за които ти е отпадал акт [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: мара   
Дата:   03-06-08 22:53

соло, да ти дам телефона на един адвокат- много е умен, бивш кададжия(честен-затва не е и все още такъф[smilie5] )?
той и кат адвокат не е продажен, затва си има работа, ма няма кинти[smilie7] - ще ти свърши чудна работка. ако се сприятелите, може и пари да не ти земе...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: vassko   
Дата:   03-06-08 23:09

solo5 - веднага ти казвам

Първият акт, ми беше съставен, че влизам във забранена улица......обжалвах го в 7 дневен срок след врачването на наказанието. Знака забранен завой на дясно, беше закован на едно дърво и не се виждаше от клоните и шумата....един приятел адвокат ме подучи, че този знак в този си вид е невалиден. Съда също така прецени[smile] Три дни след това, знака вече беше на метална стойка.

Вторият е за говорене по телефон и карене без колан, тук беше по трудно да ги убора. За телефона се справих, но остана наказанието за колана.

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: trace74   
Дата:   03-06-08 23:12

Автор: nabis
чудя се кога ли и мен ще ме спрат заради леко блъснатата ми предна броня....ама нека де, ще ми е интересно как ще си поискат [smilie5]

Няма да те спрат за една броня. За фар, предно стъкло да, ама там е ясно, че трябва да са здрави.
Иначе много зависи на какви полицаи ще попаднеш. Скоро ме спряха и нямах документи за колата (бяха забравени, де). Въпреки това ме пуснаха без дори да си поискат пари.

Отговори на това съобщение
 Re: Грозна работа
Автор: venny   
Дата:   03-06-08 23:15

За говорене по телефон ги метнах, че ме сърби ухото [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Нямаше как да докаже, че ми е видял точно телефона [smilie21]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.