Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 EBPO 2008
Автор: g06ky   
Дата:   02-06-08 18:04

Koi otbor shte podkrepite?
A koi otbor shte stane shampion spored vas?

Az sum za Tores&co.

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/tmud8541.JPG
http://3b.img.v4.skyrock.com/3b6/miss-espanola69/pics/611205532.jpg


[smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: ejko   
Дата:   02-06-08 18:06

аз май съм така:
https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/mnam3433.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/f/ff/Portugal_FPF_crest.png

ама да видим, кой как играе и ще премислим:)))

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: IvcheTo   
Дата:   02-06-08 18:09

аз съм за топката - ще ги излъже всичките[ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 18:12

Знам кои два отбора най-много ще липсват... Англия и България [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Иначе доста се надявам 'талианците да направят нещо подобно на това, което правеха французите и имам усещането, че това поколение има сили да го направи...

Още откакто се запалвах по футбола - от световното през 82-ра, винаги любимците ми са били СКУАДРА АДЗУРА, а пък там е и един юнак, който за мен е най-великият действащ футболист

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/ukrv2701.JPG


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: yakumo   
Дата:   02-06-08 18:21

Вярно ли е, че мачовете ще вървят само по кабеларка [smilie11]
Нещо не ми се пуска кабел заради 20тина интересни неща в годината, по нета дали ще може да се гледа някъде? [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: IvcheTo   
Дата:   02-06-08 18:21

по бнт ще са[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: g06ky   
Дата:   02-06-08 18:22

ne beshe li po Diema???? [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: yakumo   
Дата:   02-06-08 18:22

А, и на въпроса - все ми е тая кой ще печели, важното е да е весело [smile] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: yakumo   
Дата:   02-06-08 18:23

Мда - и аз за Диема или подобно чух [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: ejko   
Дата:   02-06-08 18:24

ти си се запалил по футбола от световното през 82-ра[smilie10] [smilie10] [smilie10]
Аз тогава съм се раждал...! Ти не ми се виждаш млад бре...., чак такава разлика да има...
Иначе както казах по горе аз съм си за Португалия...! Исторически заслужават повече титли отколкото имат, а сегашното им покаление е стабилно...! Надявам се да спечелят..., особено като ги нама Англия...

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: IvcheTo   
Дата:   02-06-08 18:27

хъм - нещо вярно не го намирам да го има в програмата на бнт [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 18:30

ejko, не ти се виждам млад ли бре [smilie11] [smilie18] [smilie18] [smilie18]
Явно животът е бил много нежен към мен, защото продължават поголовно да ме мислят за поне десетина годинки по-млад, отколкото съм, ама през 82-ра вече бях на 8 и точно тогава започнах да се вманиачавам по футбола и Дзоф и компания бяха една от основните причини [beer]

А наистина само по Диема ще го дават, преди почти година бачках там и си спомням целия джангър около проблематичността, че неефирна телевизия не трябвало да го излъчава, ама явно някак са успели.


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: g06ky   
Дата:   02-06-08 18:31

Coincidentia mnogo zdrave jabarite otpadat oshte v grypite [ezik] [ezik] [ezik]

A evropeiskoto si mislq che shte e po Diema da [beer] [beer] [beer]

Shtqlo da vurvi s hybava bira [beer]

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/yxsi9380.JPG
http://www.lindalee.nl/weblog/archives/juni%202006/duvel.jpg




[thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: IvcheTo   
Дата:   02-06-08 18:33

по диемите ще са [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: IvcheTo   
Дата:   02-06-08 18:35

Кой ще излъчва Евро 2008
"Диема" може и да сублицензира други телевизии
Г
В крайна сметка важно е футболното първенство да може да се гледа от повече зрители
[Reuters]
Големите спортни първенства в календара обикновено са повод за радост не само сред футболните фенове, а и за медиите и техните рекламодатели

Ако за зрителите футболът е удоволствие и адреналин, за рекламните агенции това означава добре таргетирана аудитория, а за телевизиите - добри и сигурни рекламни приходи. Едно от най-чаканите събитие и за трите групи заинтересувани е европейското първенство по футбол през 2008 г.

Месеци преди да започне първенството на Стария континент, в медийните среди продължават да се прокрадват съмнения коя телевизия ще го излъчва и при какви условия...

Според новия изпълнителен директор на "Диема" Анатоли Белчев "телевизията има валиден договор за Европейското първенство по футбол. Всички условия, които имаме по него, сме изпълнили. Правата са купени с цел мачовете да се излъчват по "Диема" и телевизията да запази позицията си на медиата, която инвестира в едни от най-атрактивните спортни права. Относно сублицензирането [преотстъпването на правата на друга тв] не мога да коментирам, защото е търговска тайна. Нашите тв канали покриват 98% от българската аудитория по кабел и сателит. Не сме представили условията за рекламиране пред агенциите, защото в това отношение имаме ограничения в договора кога да започнем разговори с тях", обясни Белчев.

Още в началото на миналата година, когато стана ясно, че европейското първенство по футбол ще се излъчва по "Диема+" и "Диема 2", тогавашният изпълнителен директор на "Диема вижън" (компанията, обединяваща каналите "Диема+", "Диема 2", "Диема фемили" и "Диема екстра") Емил Славчев побърза да обясни: "От тази година решението на УЕФА е телевизионните права да се разпределят на конкурсни начала. Преди това БНТ като член на EBU (Европейския съвет за радио- и телевизионно разпръскване) ги получаваше по право без конкурсна процедура." От телевизията се похвалиха още, че са първите, които разчупват монопола на държавната телевизия при закупуването на тв права за големи спортни събития. По правило телевизионните и рекламните права за Евро `08 се продават съвместно от УЕФА и медийния консорциум "Спорт файв". Другата българска телевизия, която се е конкурирала с "Диема" за лиценза, е била БНТ.

Досега УЕФА винаги са продавали правата за футболните първенства на медии с ефирно излъчване и 100% покритие на пазара. В случая с "Диема" наистина става дума за отклонение от това правило, отчитайки популярността на канала и гаранцията, че покрива 98% от аудиторията. От "Диема" все пак аргументираха инвестицията от 2 млн. евро за правото да излъчат европейските футболни финали с предстоящото лицензиране на нови тв канали и сериозния шанс на "Диема" да спечели лиценз. Нещо повече, ръководството на "Диема" обясни, че закупуването на правата за Евро 2008 увеличават шансовете на "Диема вижън" да кандидатства за ефирен лиценз и по този начин повече хора да могат да наблюдават двубоите от шампионата.

Междувременно обаче настъпиха няколко сериозни промени. Спря конкурсът за лицензирането на нови телевизии, което на практика прави неизпълнимо условието за ефирно излъчване на европейското футболно първенство. "Диема вижън" вече има нов собственик - Balkan Media Group Limited, дружество, в което дяловете са разпределени поравно между шведската Modern Times Group (MTG) и британската Apace Media. MTG вече даде знак, че има свои виждания за програмната схема на "Диема", и първо свали новините от "Диема 2", а на тяхно място програмира спортни състезания и филми. Ръководството на канала вече обеща през есента да обяви нова структура и нова програмна схема, в това число и условия, при които рекламодателите да се възползват от Евро 2008.

Много е вероятно от "Диема" да решат да преотстъпят права за някои от срещите и на БНТ. Засега обаче от държавната телевизия отричат да е имало подобни разговори. Без подобен договор "Диема" трудно би отчела положителен финансов резултат от излъчването на Евро `08, при положение че "Диема 2" не е ефирна. За сравнение, преди време БНТ, която има 98 процента покритие в страната, излезе на минимална печалба от излъчването от европейското първенство в Португалия при цени от 4800 до 10 050 лв. без ДДС на 30-секундните рекламни клипове.

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: IvcheTo   
Дата:   02-06-08 18:35

ама пък може и да не са - нямат ефирно разспространение и може да не им се получи [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: ejko   
Дата:   02-06-08 18:40

аз много се дразня, че ще са по диема[smilie2] Аз нямам кабеларка и сега трябва д апускам само заради това, а си имах принцип да не си пускам кабелна:( Не знам какво да правя. Лошото е че имам изпити и няма да мога да гледам навън непрекъснато...! Абе лоша работа! Май тая седмица ще ходя да ми пуснат кабелна....!

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: g06ky   
Дата:   02-06-08 18:52

ejko po internet sushto stava , s po losho kachestvo razbira se , no mogat da se hvashtat razni kitaiski i arabski kanali koito moje i da go predavat [smilie8] [smilie8] [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: yakumo   
Дата:   02-06-08 19:02

Няма да я бъде тая - чак пък кабел да си пускам специално. Ще диря из нета [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 22:44

Точно сега по Евроспорт разправят, че Доменек правил някакви странни избори с нападателите - не взел Трезеге и Сисе [smilie10]

Докато адзурите ще си бъдат с Най-Великия [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: valjo   
Дата:   02-06-08 22:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 22:53

Аз холандците хич не ги виждам как ще излезнат въобще от най-силната група... макар че всичко се случва, разбира се... все пак логичното би било Италия и Франция да продължат [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: papi   
Дата:   02-06-08 22:53

ако трябва да избирам да гледам мач или да правя секс
ще предпочета да правя секс
футбол [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: g06ky   
Дата:   02-06-08 22:59

papi sex mojesh da pravish dosta chesto , no evropeiskoto e na 4 godini vednuj [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]


Отговори на това съобщение
 Re: EBPO 2008
Автор: Coincidentia   
Дата:   02-06-08 22:59

Папи, все пак Европейското е веднъж на 4 години, докато сексът може и по-често да се прави [smilie8] [beer]

Пък и има някаква извратена възможност да се комбинират нещата [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (02-06-08 23:00)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.